28 października 2017, 20:57
1
Ale Busi jest genialny :O
28 października 2017, 20:43
0
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*
28 października 2017, 20:41
Jest i Ray Hudson < 3
28 października 2017, 20:40
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/nelson-semedo-a-right-full-back-on-the-rise Nawet w tym artykule jest Nelsinho
28 października 2017, 20:38
2
Semedo ma przydomek Nelsinho. Kiedyś nawet na apce Barcy podali w składzie "Nelsinho"
28 października 2017, 20:11
A mnie za to dziś najbardziej dziwi brak Costasa na ławce
28 października 2017, 19:33
Ter Stegen -Roberto - Pique - Umtiti- Alba- Paulinho - Busquets - Rakitić - Messi -Suarez - Gomes. Tak wychodzimy na Athletic...
28 października 2017, 19:15
Czy na pierwszym zdjęciu jest młodziutki Roberto? :)
28 października 2017, 18:06
6
Indie
28 października 2017, 18:02
Ale ci komentatorzy finału MŚ są ewidentnie za Anglią
28 października 2017, 17:01
Sergio Gómez po raz drugi! 2-0
28 października 2017, 16:54
Ależ to spartaczył, piłkarz Realu o ile się nie mylę
28 października 2017, 16:41
Hiszpanie prowadzą 1-0!
27 października 2017, 23:33
4
Nie dość, że na Nsport, to jeszcze Orłowski i Wolski, Elegancko ;)
27 października 2017, 22:24
A ja właśnie uwielbiam Futbol, bardzo lubię Baseball i Kosza, ale do hokeja nigdy się nie mogłem przekonać
27 października 2017, 20:26
Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce
26 października 2017, 07:12
Podobno osiągnął 39 km/h
24 października 2017, 23:32
Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę
24 października 2017, 23:16
O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat
24 października 2017, 22:55
Arnaiz co nimi kręci :O
24 października 2017, 21:30
Ray Hudson nawet na CDR < 3
24 października 2017, 16:36
Ale wczoraj nie było ZP, tylko Nagroda dla Piłkarza Roku Fifa
23 października 2017, 02:21
Już za chwilę zaczyna się mecz pomiędzy New England Patriots i Atlanta Falcons ;)
22 października 2017, 20:35
Już w nocy o 2:30 rewanż Super Bowl LI! New England Patriots podejmują Atlanta Falcons w 7. kolejce sezonu NFL! ;)
22 października 2017, 15:41
A ja wolę Arnaiza i Alene ;)
22 października 2017, 12:42
9
Przeczytałem "Bartomeu poleci" i już sobie nadziei narobiłem...
22 października 2017, 06:02
Houston Astros pokonali NY Yankees 4-0 , w serii 4-3 i awansowali do World Series, gdzie zmierzą się z LA Dodgers
21 października 2017, 22:21
7
Podstawowym napastnikiem powinien być Paulinho
21 października 2017, 21:27
Ja rozumiem, że można stracić formę, no ale żeby zapomnieć jak się przyjmuje i podaje? Toż to niepojęte
21 października 2017, 20:44
Bein Sports
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ale Busi jest genialny :O
0
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*
0
Jest i Ray Hudson < 3
1
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/nelson-semedo-a-right-full-back-on-the-rise
Nawet w tym artykule jest Nelsinho
2
Semedo ma przydomek Nelsinho. Kiedyś nawet na apce Barcy podali w składzie "Nelsinho"
0
A mnie za to dziś najbardziej dziwi brak Costasa na ławce
0
Ter Stegen -Roberto - Pique - Umtiti- Alba- Paulinho - Busquets - Rakitić - Messi -Suarez - Gomes. Tak wychodzimy na Athletic...
0
Czy na pierwszym zdjęciu jest młodziutki Roberto? :)
6
Indie
0
Ale ci komentatorzy finału MŚ są ewidentnie za Anglią
0
Sergio Gómez po raz drugi! 2-0
0
Ależ to spartaczył, piłkarz Realu o ile się nie mylę
0
Hiszpanie prowadzą 1-0!
4
Nie dość, że na Nsport, to jeszcze Orłowski i Wolski, Elegancko ;)
1
A ja właśnie uwielbiam Futbol, bardzo lubię Baseball i Kosza, ale do hokeja nigdy się nie mogłem przekonać
0
Na trybuny pewnie Busquets i Costas. Chyba, że Masche nie będzie mógł zagrać. Wtedy Costas zostanie na ławce
0
Podobno osiągnął 39 km/h
0
Chyba mógłby, Ta zasada dotyczy zawodników powyżej 23 roku życia, jeśli się nie mylę
0
O Pedro też zaczęło się robić głośno w wieku 23 lat
1
Arnaiz co nimi kręci :O
2
Ray Hudson nawet na CDR < 3
1
Ale wczoraj nie było ZP, tylko Nagroda dla Piłkarza Roku Fifa
0
Już za chwilę zaczyna się mecz pomiędzy New England Patriots i Atlanta Falcons ;)
0
Już w nocy o 2:30 rewanż Super Bowl LI! New England Patriots podejmują Atlanta Falcons w 7. kolejce sezonu NFL! ;)
2
A ja wolę Arnaiza i Alene ;)
9
Przeczytałem "Bartomeu poleci" i już sobie nadziei narobiłem...
0
Houston Astros pokonali NY Yankees 4-0 , w serii 4-3 i awansowali do World Series, gdzie zmierzą się z LA Dodgers
7
Podstawowym napastnikiem powinien być Paulinho
1
Ja rozumiem, że można stracić formę, no ale żeby zapomnieć jak się przyjmuje i podaje? Toż to niepojęte
0
Bein Sports