Borussia życzy zdrowia Leo Messiemu! Bardzo ładny gest klubu. Messi również podziękował Borussii za miłe słowa.
Schade! Wir hätten dich gerne am Mittwoch mit dem @FCBarcelona hier im BORUSSIA-PARK gesehen. Gute Besserung, Lionel Messi! #UCL#BMGFCBhttps://t.co/deDCGURNsN">pic.twitter.com/deDCGURNsN
1
Szczerze, trudno żeby Paco coś grał jak Neymar gra na 9, Luis na Lewym Skrzydle, a on na Prawym
0
Busi. Strata w środku
4
Najbardziej wyróżnia się Neymar... negatywnie
19
Jak trzeba podawać to strzela, jak trzeba strzelać to podaje
1
Jeszcze nie wyszły do sprzedaży
1
Zła strona
0
No trzeba przyznać , że już w pierwszym meczu Legia pod Magierą gra o wiele lepiej. Gdyby byli skuteczniejsi to mogliby postraszyc Sporting
0
No i Rzeźniczak. Jak idiota wybija na różnego i gol
1
Wygląda to trochę jak Sporting vs Benfica :D
2
Sebastian Janikowski właśnie pobił rekord NFL!!!
Jedyny Polak w NFL właśnie wykonał swój 53 field-goal powyżej 50 yardów w karierze i jest samotnym liderem w tej kategorii!
0
Oj strzelał, strzelał
0
No i gdyby Neymar na 5-0 nie strzelił, to bym i mecz Barcy i Realu idealnie trafił, ale przynajmniej miałem wiarę w Las Palmas i postawiłem to 2-2 :D
1
Dla fanów NFL i nie tylko:
Lady Gaga najprawdopodobniej będzie gwiazdą halftime show podczas Super Bowl 51
4
Tylko szkoda, że jest kontuzjowany
0
Pique pewnie
8
Typowy Suarez :D
Potyka się o własne nogi, a potem i tak wali brameczkę
0
Przecież główne znaczenie time-out to przerwa, więc nie wiem czego tu się obawiać
2
Borussia życzy zdrowia Leo Messiemu! Bardzo ładny gest klubu. Messi również podziękował Borussii za miłe słowa.
0
Ale my tu mówimy o sezonie 13/14.
0
wygraliśmy 2-1. Neymar i Sanchez, a dla Realu Jese
0
w tamtym sezonie, akurat oba mecze wygraliśmy. :)
Tak wtedy ostatnio strzelił
0
a no tak, sorry
0
Dziękuję Villareal, Real, Celta i Sporting za 6pkt w lidze typerów!
0
Na linii, a linia to pole karne
11
Oficjalnie: Pako Ayestaran zwolniony z Valencii!
2
Bo go koleś z Leganes wypchnął
0
Tylko, że przydomek Leganes to ogórki, więc coś ci nie wyszło
0
Suarez!!! Jaki dzik
0
Raczej Rafinha
0
A mnie nie. Gomes zagrał z Celticiem 90 minut, a Rakitić 45