Dzisiaj na pewnej stronie przeczytałem, że Benzema jest najlepszą 9. na świecie, na 2. Lewandowski, a dopiero na 3. Suarez, a jako wyjaśnienie podał, że Benzema więcej podaje do CR7 i Bale'a, mimo że Suarez ma więcej asyst :D
Oglądam powtórkę Barca vs Betis na TVP Sport i komentator powiedział, że spotkanie sedziuje sędzia z Hiszpanii :O. Kto by się spodziewał, że mecz ligi hiszpańskiej będzie sędziował hiszpański sędzia?
Akurat 17 mam wesele, więc może lepiej, że wcześniej ale jak kolega Michał również mam mecz i będę z niego wracał, ale może uda się przynajmniej część meczu obejrzeć
Nie widzę w tym losowaniu grupy śmierci. Jest za to grupa najbardziej wyrównana, czyli E: CSKA, Bayer, Tottenham, Monaco. Każdy może wyjść. w reszcie można spokojnie wskazać 2 faworytów
Żeby 2 największe kluby nie grały tego samego dnia. Atletico będzie w grupie A , B , D bo nie mogą grać z Realem tego samego dnia bo są z tego samego miasta
1
Oczywiście komentarzach użytkowników. Jeśli chodzi o stronę to można się domyślić
1
Dzisiaj na pewnej stronie przeczytałem, że Benzema jest najlepszą 9. na świecie, na 2. Lewandowski, a dopiero na 3. Suarez, a jako wyjaśnienie podał, że Benzema więcej podaje do CR7 i Bale'a, mimo że Suarez ma więcej asyst :D
2
Juniorzy :D
1
Wracam po pierwszym meczu w sezonie. Na wyjezdzie spokojne 1-9 dla nas :)
0
nie
0
Nie, wróci po przerwie reprezentacyjnej na 3. kolejkę
2
Oglądam powtórkę Barca vs Betis na TVP Sport i komentator powiedział, że spotkanie sedziuje sędzia z Hiszpanii :O. Kto by się spodziewał, że mecz ligi hiszpańskiej będzie sędziował hiszpański sędzia?
0
Po prostu edytowałes komentarz
0
Akurat 17 mam wesele, więc może lepiej, że wcześniej ale jak kolega Michał również mam mecz i będę z niego wracał, ale może uda się przynajmniej część meczu obejrzeć
0
A po polsku można?
4
Rozumiem, że Equipo Tipo oznacza najgorsza 11, a La Figura - "Ten Fatalny"?
1
Tylko szansa na kupno biletu wynosi 0,07%
0
Nie widzę w tym losowaniu grupy śmierci. Jest za to grupa najbardziej wyrównana, czyli E: CSKA, Bayer, Tottenham, Monaco. Każdy może wyjść. w reszcie można spokojnie wskazać 2 faworytów
0
Gra z Atleti wiec szansa jest
2
Do tego Arsenal i PSG
10
Nasza grupa zawsze na końcu? Trochę podejrzane.
Na szczęście nie ma dalekich wyjazdów.
1
Czyli Celtic, Daleki wyjazd do Rosji lub do Turcji
0
Grupa G śmieszna
0
Czyli Gladbach
1
Chyba Leicestee z grupy wyjdzie :D
6
Uff. Nie lecimy na Ukrainę
0
Legia tez jest w tym samym koszyku
0
Celtic i Kopenhaga są w tym samym koszyku
0
My z City na 100%
1
Bo Bayern jest w A-D
0
To zagrają. Nie ma wyjscia
1
Szkoda , że CSKA nie w grupie A bo wtedy by nam odpadł Rostov
0
Żeby 2 największe kluby nie grały tego samego dnia. Atletico będzie w grupie A , B , D bo nie mogą grać z Realem tego samego dnia bo są z tego samego miasta
9
W końcu Barca w grupie A-D. Od kiedy pamiętam byliśmy w E-H
0
O jaka ładna animacja przedstawiająca zasady :D