1

Oczywiście komentarzach użytkowników. Jeśli chodzi o stronę to można się domyślić

1

Dzisiaj na pewnej stronie przeczytałem, że Benzema jest najlepszą 9. na świecie, na 2. Lewandowski, a dopiero na 3. Suarez, a jako wyjaśnienie podał, że Benzema więcej podaje do CR7 i Bale'a, mimo że Suarez ma więcej asyst :D

2

Juniorzy :D

1

Wracam po pierwszym meczu w sezonie. Na wyjezdzie spokojne 1-9 dla nas :)

0

nie

0

Nie, wróci po przerwie reprezentacyjnej na 3. kolejkę

2

Oglądam powtórkę Barca vs Betis na TVP Sport i komentator powiedział, że spotkanie sedziuje sędzia z Hiszpanii :O. Kto by się spodziewał, że mecz ligi hiszpańskiej będzie sędziował hiszpański sędzia?

0

Po prostu edytowałes komentarz

0

Akurat 17 mam wesele, więc może lepiej, że wcześniej ale jak kolega Michał również mam mecz i będę z niego wracał, ale może uda się przynajmniej część meczu obejrzeć

0

A po polsku można?

4

Rozumiem, że Equipo Tipo oznacza najgorsza 11, a La Figura - "Ten Fatalny"?

1

Tylko szansa na kupno biletu wynosi 0,07%

0

Nie widzę w tym losowaniu grupy śmierci. Jest za to grupa najbardziej wyrównana, czyli E: CSKA, Bayer, Tottenham, Monaco. Każdy może wyjść. w reszcie można spokojnie wskazać 2 faworytów

0

Gra z Atleti wiec szansa jest

2

Do tego Arsenal i PSG

10

Nasza grupa zawsze na końcu? Trochę podejrzane.
Na szczęście nie ma dalekich wyjazdów.

1

Czyli Celtic, Daleki wyjazd do Rosji lub do Turcji

0

Grupa G śmieszna

0

Czyli Gladbach

1

Chyba Leicestee z grupy wyjdzie :D

6

Uff. Nie lecimy na Ukrainę

0

Legia tez jest w tym samym koszyku

0

Celtic i Kopenhaga są w tym samym koszyku

0

My z City na 100%

1

Bo Bayern jest w A-D

0

To zagrają. Nie ma wyjscia

1

Szkoda , że CSKA nie w grupie A bo wtedy by nam odpadł Rostov

0

Żeby 2 największe kluby nie grały tego samego dnia. Atletico będzie w grupie A , B , D bo nie mogą grać z Realem tego samego dnia bo są z tego samego miasta

9

W końcu Barca w grupie A-D. Od kiedy pamiętam byliśmy w E-H

0

O jaka ładna animacja przedstawiająca zasady :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?