19

Na kanał Dariusz Żmudzkiego wleciał nowy film: Luis Enrique - Best Moments #1


1

Na szczęście nie. Nienawidzę Disco Polo i im go mniej tym lepiej, a że przyjechał taki gość to super

1

Właśnie wracam z dożynek gminnych, na którym gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki. Mimo deszczu Zibi naprawdę rozkręcił imprezę.

2

Nasi sami są sobie winni. Powinni spokojnie w 1/2 wygrać i mieć medal, ale nasza gra w ataku to dramat. Trzeba liczyć na cud

3

Piosenka dla Bravo!!!

1

EL PISTOLERO!!! Co poMessiował :D

0

Co poklepali :D

0

Jakie oblężenie :)

0

Widziałem na snapie, więc niestety linka dać nie mogę :(

7

A tymczasem Maja Włoszczowska zdobywa srebro!!!

0

Znowu Arda!!! Haha!!!

1

Niżej wytłumaczyłem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już była robiona

66

Dla niekumatych GOAT = Greatest Of All Time

2

Tylko co u nas Wyszor robił. Landin też grał bardzo dobrze, ale my żeśmy błędów popełnili to niedopuszczalne jest.

0

W ataku dramat. Masa błędów. Gdyby nie Wyszor to nie byłoby czego zbierać, a sędziowie w spornych sytuacjach ewidentnie po stronie Duńczyków.

9

Nie chcę naszych oczerniac. Brawa za walkę, ale w ataku kryminał. W 9 minut dogrywki 1 bramkę rzucić. Nie pomogły chłopaki Wyszorowi

0

Oczywiście, w rewanżu SPH już grał

0

Było nie raz

2

Slabe? Przeciez Alves to bardzo dobry bramkarz z doświadczeniem w lidze hiszpanskiej

1

No ale jednak, rzadko będziemy mieć 7 podstawowych zawodników niedostępnych

1

Raczej musimy tak wyjść, bo nie ma aż 7 piłkarzy : MATSa, Mathieu, Masche, Gomesa, Rafinhi, Neymara i Iniesty

7

Wszyscy, których wymieniłeś zagrali bardzo dobrze

4

Dzisiaj wybija 365. dzień mojego pobytu na tej stronie. Ale ten czas leci!

6

Ten pamiętny mecz z Hiszpanią i to "VICTOR THOMAS!!! Bramka..."

0

Jutro 3.30

0

Dziękujemy!!! Nie wierzylem, ale pokazali, że w nich trzeba wierzyć!!!

19

Kim jestes i co zrobiles z nasza reprezentacją?

1

Kurde. Co nasi graja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?