22 sierpnia 2016, 12:22
19
Na kanał Dariusz Żmudzkiego wleciał nowy film: Luis Enrique - Best Moments #1
21 sierpnia 2016, 20:49
1
Na szczęście nie. Nienawidzę Disco Polo i im go mniej tym lepiej, a że przyjechał taki gość to super
21 sierpnia 2016, 20:31
Właśnie wracam z dożynek gminnych, na którym gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki. Mimo deszczu Zibi naprawdę rozkręcił imprezę.
21 sierpnia 2016, 16:46
2
Nasi sami są sobie winni. Powinni spokojnie w 1/2 wygrać i mieć medal, ale nasza gra w ataku to dramat. Trzeba liczyć na cud
20 sierpnia 2016, 20:05
3
Piosenka dla Bravo!!!
20 sierpnia 2016, 19:56
EL PISTOLERO!!! Co poMessiował :D
20 sierpnia 2016, 19:30
0
Co poklepali :D
20 sierpnia 2016, 19:24
Jakie oblężenie :)
20 sierpnia 2016, 19:08
Widziałem na snapie, więc niestety linka dać nie mogę :(
20 sierpnia 2016, 19:01
7
A tymczasem Maja Włoszczowska zdobywa srebro!!!
20 sierpnia 2016, 18:22
Znowu Arda!!! Haha!!!
20 sierpnia 2016, 18:19
Niżej wytłumaczyłem :)
20 sierpnia 2016, 18:15
Komentarz usunięty przez użytkownika
20 sierpnia 2016, 18:14
Już była robiona
20 sierpnia 2016, 18:06
66
Dla niekumatych GOAT = Greatest Of All Time
20 sierpnia 2016, 03:38
Tylko co u nas Wyszor robił. Landin też grał bardzo dobrze, ale my żeśmy błędów popełnili to niedopuszczalne jest.
20 sierpnia 2016, 03:33
W ataku dramat. Masa błędów. Gdyby nie Wyszor to nie byłoby czego zbierać, a sędziowie w spornych sytuacjach ewidentnie po stronie Duńczyków.
20 sierpnia 2016, 03:24
9
Nie chcę naszych oczerniac. Brawa za walkę, ale w ataku kryminał. W 9 minut dogrywki 1 bramkę rzucić. Nie pomogły chłopaki Wyszorowi
19 sierpnia 2016, 17:53
Oczywiście, w rewanżu SPH już grał
19 sierpnia 2016, 12:35
Było nie raz
18 sierpnia 2016, 14:40
Slabe? Przeciez Alves to bardzo dobry bramkarz z doświadczeniem w lidze hiszpanskiej
18 sierpnia 2016, 10:45
No ale jednak, rzadko będziemy mieć 7 podstawowych zawodników niedostępnych
18 sierpnia 2016, 10:27
Raczej musimy tak wyjść, bo nie ma aż 7 piłkarzy : MATSa, Mathieu, Masche, Gomesa, Rafinhi, Neymara i Iniesty
18 sierpnia 2016, 10:22
Wszyscy, których wymieniłeś zagrali bardzo dobrze
18 sierpnia 2016, 08:18
4
Dzisiaj wybija 365. dzień mojego pobytu na tej stronie. Ale ten czas leci!
18 sierpnia 2016, 03:19
6
Ten pamiętny mecz z Hiszpanią i to "VICTOR THOMAS!!! Bramka..."
18 sierpnia 2016, 03:18
Jutro 3.30
18 sierpnia 2016, 03:00
Dziękujemy!!! Nie wierzylem, ale pokazali, że w nich trzeba wierzyć!!!
18 sierpnia 2016, 02:03
Kim jestes i co zrobiles z nasza reprezentacją?
18 sierpnia 2016, 01:56
Kurde. Co nasi graja
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
19
Na kanał Dariusz Żmudzkiego wleciał nowy film: Luis Enrique - Best Moments #1
1
Na szczęście nie. Nienawidzę Disco Polo i im go mniej tym lepiej, a że przyjechał taki gość to super
1
Właśnie wracam z dożynek gminnych, na którym gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki. Mimo deszczu Zibi naprawdę rozkręcił imprezę.
2
Nasi sami są sobie winni. Powinni spokojnie w 1/2 wygrać i mieć medal, ale nasza gra w ataku to dramat. Trzeba liczyć na cud
3
Piosenka dla Bravo!!!
1
EL PISTOLERO!!! Co poMessiował :D
0
Co poklepali :D
0
Jakie oblężenie :)
0
Widziałem na snapie, więc niestety linka dać nie mogę :(
7
A tymczasem Maja Włoszczowska zdobywa srebro!!!
0
Znowu Arda!!! Haha!!!
1
Niżej wytłumaczyłem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już była robiona
66
Dla niekumatych GOAT = Greatest Of All Time
2
Tylko co u nas Wyszor robił. Landin też grał bardzo dobrze, ale my żeśmy błędów popełnili to niedopuszczalne jest.
0
W ataku dramat. Masa błędów. Gdyby nie Wyszor to nie byłoby czego zbierać, a sędziowie w spornych sytuacjach ewidentnie po stronie Duńczyków.
9
Nie chcę naszych oczerniac. Brawa za walkę, ale w ataku kryminał. W 9 minut dogrywki 1 bramkę rzucić. Nie pomogły chłopaki Wyszorowi
0
Oczywiście, w rewanżu SPH już grał
0
Było nie raz
2
Slabe? Przeciez Alves to bardzo dobry bramkarz z doświadczeniem w lidze hiszpanskiej
1
No ale jednak, rzadko będziemy mieć 7 podstawowych zawodników niedostępnych
1
Raczej musimy tak wyjść, bo nie ma aż 7 piłkarzy : MATSa, Mathieu, Masche, Gomesa, Rafinhi, Neymara i Iniesty
7
Wszyscy, których wymieniłeś zagrali bardzo dobrze
4
Dzisiaj wybija 365. dzień mojego pobytu na tej stronie. Ale ten czas leci!
6
Ten pamiętny mecz z Hiszpanią i to "VICTOR THOMAS!!! Bramka..."
0
Jutro 3.30
0
Dziękujemy!!! Nie wierzylem, ale pokazali, że w nich trzeba wierzyć!!!
19
Kim jestes i co zrobiles z nasza reprezentacją?
1
Kurde. Co nasi graja