4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro A co mają macki Pereza do jego dzisiejszej gry w podstawie?
0
Dawajcie po punkcie Piast i Warta :)
2
@ranger3120 Duścika grają jedynie koneserzy znający każdy pikselek na mapie.
0
Oby remake Code Veronica, byle nie to gówienko RE5.
https://x.com/HazzadorGamin/status/1783868918303805461
0
@marcin62 Kusi, ale podobno niewiele zawartości jest aktualnie. Chociaż z drugiej strony cena nie jest, aż tak wysoka.
Edit. A w sumie jest w game passie (25 ziko). To jednak sprawdze.
2
Drugi dzień z informacją, że Xavi zostaje, a ja dalej nie mogę tego rozchodzić..
0
@kondzix2115 Tym Zubimendim to w ogole ktos jeszcze sie interesuje czy tylko my od kilku okienek łasimy sie na niego xd
22
To niezła reklama xd
7
Tu powoli rodzi się jakaś sekta xd
1
Już tylko rok kontraktu został Xaviemu. Niech Lapcio lepiej się pośpieszy z przedłużeniem, bo nam ucieknie < 3
0
@aspr1me Tak będzie, nie ściemniam.
0
@Kamiloza91 Nie no, jak Xavi zostaje to i De Jonga bedzie tu chciał zatrzymać.
1
To tym razem Xavi wylosuje dobrą Jesień czy znowu będzie trzeba czekać na „formę” dopiero na wiosnę?
Zaoszczędziłbym na Eleven Sports. Daj znać mordko @Xavi
7
@LM10GOAT Amigosi Zjedonecznie: część II -Nowa Nadzieja.
Wkrótce w kinach.
2
@zTx Gdyby wysłali go na wypożyczenie do takiej Girony, żeby się ograł to byłoby fajnie, ale to raczej nie tutaj. Bedzie duszony na ławce
2
Już nie mogę się doczekać, aż któryś z nich powie „Wierzę w ten projekt” ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
0
@Emhyr Patrząc na to ile minut dostaje Felix to Xavi raczej nie chce go tu widzieć.
1
@Emhyr Xavi juz od dawna jest zapatrzony w tego Olmo i w tym okienku chyba w końcu go dostanie..
7
Już o 4 rano pił popołudniową herbatkę.
0
Wypadłoby przypomnieć wypowiedzieć Laporta z 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Nie może być tak jak w poprzednich sezonach, że porażki nie miały konsekwencji. Teraz będą konsekwencje, zmienimy kadrę, w przyszłym tygodniu ogłosimy transfery."
Teraz powinno być
"Poprzedni sezon był lepszy, a teraz trafił się gorszy. Teraz będzie stabilizacja, obecna kadra zostaje, transferów nie będzie, bo brak kasy. Pozdro"
0
@4drian0 Miało być, że prezydent Barcy chce go, a nie Trener. Co ty piszesz Adrian..
2
@Katalończyk 99 Xavi to był świetny zawodnik, ale także niesamowity płaczek. Tym razem wystrzelił z tekstem, że odchodzi pod wpływem emocji, po czym to rozchodził i nagle zaczął wierzyć w ten projekt. Klasyka gatunku. Natomiast samemu Xaviemu nie dziwię się podjęcia decyzji o zostaniu. Trener chce go, szatnia też. Dla niego to bajka, bo gdzie miałby się podziać w przypadku odejścia, jak może dalej prowadzić taki duży klub.
@Faro Jaki piłkarz nie chciałby pobłażliwego trenera? Chillera utopia. Taki Dembele tyle naodpierd*lał w klubie, a Xavi dalej głaskał go po główce.
PS Pewnie jak chłopaki w szatni usłyszeli, że Flick ma przyjść to od razu narobili w pieluchy i zaczęła się kampania "Xavi zostań" xd
16
Xavi zostaje, sztab zostaje, Roberto zostaje, De Jong zostaje, przychodzi Olmo. Czego chcieć więcej.
A tak na serio to szkoda mi Gundogana. Użerać się z tymi przedszkolakami i gryźć się w język na konfach, bo pan trener musi odgrywać rolę dobrego gliny przez co krytykowanie jest zabronione..
1
Kochanie, nowe Sekiro/DMC zawitało na rejonie. Demo było świetne. Nie dość, że combat to złoto, to i graficznie wyciąga ostatnie soki z UE4. A tu jeszcze Wukong i DLC do Elden Ringa na horyzoncie w tym roku
3
@Kgorecki2500 Coś mam obawy, że twój PC może nie dożyć do końca gry xd
2
@Objectivo I to jak, dla mnie jeden z lepszych seriali jakie widziałem w ostatnich latach.
3
Drugi sezon Rodzielenia jeszcze w tym roku
1
@barcelonaLM Ta, a Frenkie de Jong postanowił, że ma to gdzieś i zostaje xd
4
@PatrychoO Fati xD
1
Ale to ty dzwonisz