1

Ale to ty dzwonisz


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas FIFA vibes

0

@Kondziubarca Ci sami będą krzyczeć Xavi out w połowie następnego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Z jednej strony spoko, a z drugiej to Ubisoft i nie będzie w stanie wykorzystać potencjału tak jak to zrobili z Esposito w Far Cry 6..


4

Nie był to happy meal


1

4.10 kurs na naszych. To niezła La Zabawa.

Ostatni tak wysoki kurs (4.40) przeciwko Realowi byl w Copa del Rey rok temu, wygraliśmy 1:0.

2

@IMBALEO Kolega chyba z tiktoka

0

@Death_voice To już szybciej Busquets za Xaviego. Szanujmy się

0

@jacobFCB Powinieneś kupić shadows edition I wtedy chyba dostajesz 2 sezony.
Ps Ale to też zależy chyba od tego na jaką platformę kupujesz, bo na PlayStation jest teraz na promocji za 67 ziko. Na PC chyba nie ma takiej edycji gry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@danijacek No tak, lepszego za tą cenę nie ma to już trzeba brać.. Skończy się jak z Ferranem. Defensywny pomocnik to powinien być priorytet aktualnie.

0

@Adddi Vitor to była zachcianka zarządu, w tym wypadku jest to najprawdopodobniej prośba Xaviego

8

Jak naprawdę coś jest na rzeczy z tym Olmo to dam sobie głowie uciąć, że Xavi jest w to zamieszany.

1

@takisobiektos Dwójka była niczego sobie. Pamiętam jak się latało po tym supermarkecie w poszukiwaniu dziwnych broni xd Remake by się przydał

0

Dla mnie Duke Nukem Forever. Seria z potencjałem całkowicie porzucona.


2

Czołg


23

Gundogan wypowiada się tak jak powinien to robić Xavi, a nie każdą porażkę obarczać winą sędziów, bo później robi się pierdolnik w głowie u piłkarzy i wydaje im się, że wszystko robią dobrze, a tak nie jest . Później wychodzi taki Gundogana na konfe, wytyka błędy i nagle wielkie oburzenie…

9

Czas najwyższy, dwa lata w produkcji. Nowa Mafia podobno ma być osadzona na Sycylii i będzie prequelem jedynki.


1

Real strzeli z rzutu karnego po kursie 7.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strata piątaka nie zaboli po takim kursie

0

@Cule1234 Po taniości, były piłkarz Barcy + te nieszczęsne DNA. Czego chcieć wiecej, Lapcio usatysfakcjonowany

1

Jak ktoś lubił pierwszego Hadesa, to teraz ruszyły zapisy do testów drugiej części na Steamie. No i też wychodzi na to, że gra niedługo wyląduje niedługo we wczesnym dostępie.


0

@axegrinder Jak Xavi nie widział w tym winy Araujo to ja boję się co by Urugwajczyk powiedział xd Może lepiej niech nic nie mówi.

0

@Albatros Mów za siebie, kto się nabral ten się nabrał xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Taka ciekawostka


1

@Kamiloza91 P$G potrafiło wygrać z czerwoną kartką 2:0 przeciwko Marsylii ( ͡° ͜ʖ ͡°) a my nie potrafiliśmy utrzymać 2 bramkowej przewagi

0

@Albatros Araujo Xaviemu, na wyjściu do szatni szepnął jedynie Sajonara

0

Ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja kartkowa Mourinho vs Xavi, bo aż jestem ciekawy czy dalej brakuje Xaviemu xd

1

@kamiVeB Dla części La Rambli to powinni zrobić oddzielne studio, gdzie będą się jedynie spuszczać nad naszymi piłkarzami. Co mecz to wiecznie narzekanie, a nie daj Boże powiedzą jeszcze coś pozytywnego na temat naszego rywala to już w ogóle awantura xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?