4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to ty dzwonisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas FIFA vibes
0
@Kondziubarca Ci sami będą krzyczeć Xavi out w połowie następnego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Z jednej strony spoko, a z drugiej to Ubisoft i nie będzie w stanie wykorzystać potencjału tak jak to zrobili z Esposito w Far Cry 6..
4
Nie był to happy meal
1
4.10 kurs na naszych. To niezła La Zabawa.
Ostatni tak wysoki kurs (4.40) przeciwko Realowi byl w Copa del Rey rok temu, wygraliśmy 1:0.
2
@IMBALEO Kolega chyba z tiktoka
0
@Death_voice To już szybciej Busquets za Xaviego. Szanujmy się
0
@jacobFCB Powinieneś kupić shadows edition I wtedy chyba dostajesz 2 sezony.
Ps Ale to też zależy chyba od tego na jaką platformę kupujesz, bo na PlayStation jest teraz na promocji za 67 ziko. Na PC chyba nie ma takiej edycji gry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@danijacek No tak, lepszego za tą cenę nie ma to już trzeba brać.. Skończy się jak z Ferranem. Defensywny pomocnik to powinien być priorytet aktualnie.
0
@Adddi Vitor to była zachcianka zarządu, w tym wypadku jest to najprawdopodobniej prośba Xaviego
8
Jak naprawdę coś jest na rzeczy z tym Olmo to dam sobie głowie uciąć, że Xavi jest w to zamieszany.
1
@takisobiektos Dwójka była niczego sobie. Pamiętam jak się latało po tym supermarkecie w poszukiwaniu dziwnych broni xd Remake by się przydał
0
Dla mnie Duke Nukem Forever. Seria z potencjałem całkowicie porzucona.
2
Czołg
23
Gundogan wypowiada się tak jak powinien to robić Xavi, a nie każdą porażkę obarczać winą sędziów, bo później robi się pierdolnik w głowie u piłkarzy i wydaje im się, że wszystko robią dobrze, a tak nie jest . Później wychodzi taki Gundogana na konfe, wytyka błędy i nagle wielkie oburzenie…
9
Czas najwyższy, dwa lata w produkcji. Nowa Mafia podobno ma być osadzona na Sycylii i będzie prequelem jedynki.
1
Real strzeli z rzutu karnego po kursie 7.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strata piątaka nie zaboli po takim kursie
0
@Cule1234 Po taniości, były piłkarz Barcy + te nieszczęsne DNA. Czego chcieć wiecej, Lapcio usatysfakcjonowany
1
Jak ktoś lubił pierwszego Hadesa, to teraz ruszyły zapisy do testów drugiej części na Steamie. No i też wychodzi na to, że gra niedługo wyląduje niedługo we wczesnym dostępie.
0
@axegrinder Jak Xavi nie widział w tym winy Araujo to ja boję się co by Urugwajczyk powiedział xd Może lepiej niech nic nie mówi.
0
@Albatros Mów za siebie, kto się nabral ten się nabrał xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Taka ciekawostka
1
@Kamiloza91 P$G potrafiło wygrać z czerwoną kartką 2:0 przeciwko Marsylii ( ͡° ͜ʖ ͡°) a my nie potrafiliśmy utrzymać 2 bramkowej przewagi
0
@Albatros Araujo Xaviemu, na wyjściu do szatni szepnął jedynie Sajonara
0
Ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja kartkowa Mourinho vs Xavi, bo aż jestem ciekawy czy dalej brakuje Xaviemu xd
1
@kamiVeB Dla części La Rambli to powinni zrobić oddzielne studio, gdzie będą się jedynie spuszczać nad naszymi piłkarzami. Co mecz to wiecznie narzekanie, a nie daj Boże powiedzą jeszcze coś pozytywnego na temat naszego rywala to już w ogóle awantura xd