4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O, to my dzisiaj gramy z PSG. A to ciekawostka.
0
@krol211 Cyrki z Flickiem to skończyły się najprawdopodobniej po tym jak Laporta uznał, że będzie starał się przekonać Xaviego do zostania.
Natomiast Marquez to jest zbyt oczywisty wybór. Były piłkarz Barcy, do tego trenuje rezerwy. Wiadomo, że Laporta będzie chciał zaoszczędzić na tym, jeżeli Xavi nie zostanie.
3
@bartekvisca A my to na pewno wszystko wygramy do końca sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co się łudzić.
0
Więc z tego całego ataku Iranu wyszło jedno wielkie nic? Nadmuchany balonik jak Xavineta i podobnie wyszło.
2
@BarcaaVEB To co zawsze?
14
Drony Iranu dotarły do Polski
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaKings965212 Wy się kurła zdecydujcie, co kilka minut czytam coś innego o Ferminie xD Jeszcze 10 minut temu był na sprzedaż
0
@Blanco16 Nie no, Pedri jak ma się znowu połamać to niech lepiej poczeka na mecz z PSG
4
@KrwawiaceoczyVEB Dzisiaj wylosował się Delfin, a nie Rekin :/
1
@Coutinho007 Miało być Roberto, zjadło "o" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Coutinho007 Klasyka gatunku kiedy trzeba robić zmiany w składzie. W drugiej połowie Roberto i reszta załogi na boisko i pogoń za wynikiem..
3
@szkudi7 A my to co, bajlando do końca sezonu? Valencia, Real, Girona, Sociedad, Sevilla. Już widzę jak to wszystko wygrywamy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Luciano99 Spoko, że nauczył się rotować. Szkoda tylko, że zaczął to robić dopiero pod koniec sezonu xd
0
@tbas A po przegranym wtorku, Barca B do końca sezonu w lidze?
0
Skład fajny, taki na zasadzie zmiany potrzebne zaraz po pierwszej połowie. Do tego Cadiz walczy o utrzymanie, co tu może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheMefju Bez jaj, to jaki to musiał być mandat, że chciało się tobie odmawiać przyjęcia go?
0
@Nazio_87 1 kartka dla Realu w 3 ostatnich meczach xD
1
@IronSanHybrid Ja to nie wiem jak Hochland wytrzyma to psychicznie wiedząc, że zaliczyli to jako samobój, a nie jego bramke..
1
@HighestInTheRoom Ale sie fajnie bawią chłopaki < 3
0
Hochlandzik dzisiaj dzień dziecka
0
@marcin62 Ja też zaczynałem od D3. Za pierwszym razem kompletnie nie siadło, po kilku latach wróciłem i wsiąknąłem, a później miałem wieczny nie dosyt Souls likeów i leciałem wszystko co było do ogrania
2
Czyżby Ubisoftowi coś przeskoczyło. Jeszcze niech powie, że nie będzie żadnych posterunków do odbijania xd
3
Nakupowali sobie niewolników to robią z nim co chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@agaFCB Znam takich co specjalnie jeździli do mniejszych miejscowości zdawać prawko, więc nie powiedziałbym xd
0
@takisobiektos No amazon zaliczył niezłego faila z tym Ringiem xD, ale to na razie pojedynczy przypadek. Raczej mają przemyślaną strategie i niech tego się trzymają, bo z tego co pamiętam to dostali jeszcze God of War i Horizon.
One Piece był świetny, ale no właśnie to Netflix. Dobrze im się wylosowało tym razem xD Zaraz wpadną kolejne syfy i będzie trzeba usuwać po pierwszym sezonach.
PS Powinien ktoś podliczyć średnią ocen seriali na każdej platformie i zobaczyć jak to wygląda.
0
@takisobiektos No ma to do tego, że Netflix nie potrafi w adaptacje. Walą masówkę licząc, że któryś serial stanie się viralowy.
A jeżeli chodzi o Tlou to sama gra jest w uj wolna, więc nie wiem czego oczekiwałes ;d