4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś dla maniaków horrorów klasy B, czyli Jelonek Bambi w postaci krwiożerczego potwora
2
Już 11 kwietnia premiera serialu Fallout. Oby wyszło coś z tego sensownego
1
Wreszcie ktoś się wziął za ten temat xd Nigdy nie rozumiałem jak co poniektórzy mogą nie widzieć różnicy powyżej 60 fpsów, a już nie wspominając o tych osobach co nie widzą różnicy między 30, a 60 fps.
3
Ciekawy kurs obrali z tym Jokerem, oby wyszło. Lepsze to niż klepanie tego samemu po kilka razy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 jak jesteś zmuszony do pisania na La Rambli napisz mniej niż 15 znaków
2
@BORO_12 Marquez xDDD Chłopie opanuj się.
0
@Firestone Ta ta, bedzie odchodzone
8
@stone80 Bo nikt aktualnie nie gra?
1
@Rust_Cohle Ja to jestem bardziej ciekawy czy nie straciłby ważności na N word passa
Edit. Chociaż kilka lat temu powstał abonament, więc każdy może sobie go teraz wykupić
0
@Rewolucja123 Metro Redux, Wiedźmin 3, The Division, Uncharted 3 i wiele więcej. Arkham Knight świętnie wyglądał i dalej wygląda, ale i też pamiętam jakie miała koszmarne problemy z optymalizacją długo po premierze. Szkoda, że warner bros postanowiło obrać inną drogę dla studia i muszą teraz tworzyć service’owe gowna typu Suicide Squad czy Gotham Knights..
3
@PatrychoO Z PSG jest taki myk w tym sezonie, że łatwo tracą bramki, a z drugiej strony są mega skuteczni w ataku i nie potrzebują do tego nawet żółwia. W dodatku te kontry Enrique, co pokazali chociażby w ostatnim meczu grając z czerwoną kartką. Brak nominalnego DP będzie bolesne w tym meczu dla nas
0
Ja pier xd Facebook to stan umysłu. 93k udostępnień xD
https://ibb.co/PhPjtQ9
25
Najgorzej…
https://x.com/arktos0/status/1774501831902670969
2
@norbi77 Jakby jedynka dobrze się sprzedała to by pewnie lecieli z całą trylogia coś jak z remakeami Residentow.
3
Pamiętam jak jeszcze grało się w Dino Crisis na pierwszym PlayStation. Oby doszło do zrobienia remake’u
0
Az postawie świątecznego piątaka na dwie bramki Roberta @6.0 Przyciąga dzisiaj go do bramki, oby było lepiej ze skutecznością
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x A grasz na wifi czy na kablu? Ping w Fifie ogółem powinien być niski, bo najbliższe serwery znajdują sie w Warszawie.
1
@takisobiektos To nie Capcom. Gra ma nie mieć żadnego microshitu, wszystko do odblokowania w grze
0
Kilka godzin temu wyszło demo Stellar Blade. Coś dla fanów Souls likeow i azjatyckich dupeczek. Jakoś nie byłem zainteresowany specjalnie, ale po demie przykuło moją uwagę. Świetny soundtrack, combat i do tego ładnie wygląda. Demo na godzinę, 2 bossy do ubicia. Myślałem, że tu wiekszosc budżetu poszedł na animacje dupeczek, a tu takie zaskoczenie xd
1
@pt9 Ręcznie poustawiaj. Przejrzyj reddita. Te Philipsy mają od groma niepotrzebnych bajerow, które czasem lepiej wyłączyć i nagle wygląda to lepiej https://www.reddit.com/r/Philips/comments/12jcg7b/philips_oled_recommend_settings/
Ps Ja to ogólnie podziwiam, że ludzie lubią grać na takich 55 calowych potworach. To jest tak niesamowicie niewygodnie, ale wiadomo gusta guściki ;d
7
O Bogowie, walka!
1
@PIWOSZ89 Rocznik 89 robi swoje
2
@ProMILs Rozchodzi się o to, że ten numer jest odwrócony #źlenaklejony
1
@QQL5 2 tys to dużo? Myślałem, że za piątkę co najmniej
6
Do tego herb odwrócony, co jest xd
0
Oj tak byczku, będzie wracane. Wystawić Pedriego muszę, bo się uduszę
6
@macio_944 Od razu widać, że to ten prawdziwy. Tylko się przygląda.
2
@Xavi ja do Ciebie nic nie miałem jakby co. To ci z La Rambli.