4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Największy męczennik tego dziesięciolecia.
2
@Encore No i teraz trafili na nas xd To chyba ich sezon
8
@GeneralXavi Śmiechem żartem City to może jeszcze klęknąć przed Realem. Jednak to Liga Mistrzów. City w tym sezonie dławi się z topowym drużynami w lidze, remis za remisem.
0
@DawidekFCB Dembele to wypunktuje wszystkie słabości Xavinety, poczucie essuni franzuca wydupcy w kosmos. Nie bez powodu Xavi chciał go tu zatrzymać, wiedział co się świętuje. Teraz może jedynie czekać na dzień sądu
1
@koziar Już tego nie zatrzymasz. Chłopaki się chyba za bardzo podniecili
0
@Katalonik97 Xavineta i oddawanie piłki. Oni sami ją stracą nie trzeba nic oddawać.
1
@Emhyr Roberto w szatni przed meczem z PSG zapętli drużynie ten filmik, aż do zarzygania.
4
@P33ck Powinieneś założyć kanał na Youtube z ciekawostkami. Masz potencjał.
0
@Derean Pan Adrian.
25
Klasyka gatunku. Jeszcze ćwierćfinału nie przeszliśmy, a tu już wybieranie rywala na finał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Aqualitek Nie no, bez przesady z tym Xavi, błagam. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale dogde EZ
0
Kolega ewidentnie nie miał wcześniej styczność z kulami.
1
@Deviler Ale będzie strzelanina
0
@blakkudium O, kompletnie zapomniałem o jego istnieniu w drużynie przez chwile xd
1
@Rifek Polsat Sport Premium 1 albo na stronie UEFA https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/
0
@MesQueUnClub_87 Chyba za dużo wymagasz. Patrząc na obsadę to można mieć tylko nadzieje, że będzie niewiele gorsze od Przymierza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
Koń trojański w postaci gościa z Ubera xd
0
@adi7adi8 Jak mogą mieć wywalone jak wychodzą nonstop fixy. Czasami po kilka w tygodniu. Po prostu jest taka ilość, że trochę im to zajmie. Błędem było wypuszczenie Csa z bety za szybko
0
@Transu96 Oryginalna wiadomość
https://x.com/pc_focus_/status/1768292252219023665
1
@adi7adi8 Csa nie da się naprawić. Zawsze się znajdzie co do naprawy.
1
Steam wywalone w płacz szefa Epica xDD
2
Doyebany mieczyk
1
@MesQueUnClub_87 Ja raz nie miałem wyboru i musiałem wziąć paczkę orlen. Nigdy kuźwa więcej xd
5
@macio_944 Jeszcze tylko z 10 meczów i będzie można rozwiązać raz na dobre tą Xavinete. Kuflowe mocne już się chłodzi.
1
Społeczność na Facebooku to kompletnie inny świat xd
0
W tym roku Summer Game Fest odbędzie się 7 czerwca. Aż się prosi o pokazanie nowego materiału z GTA VI
0
@kuz Jak w tym klubie ma być tak jak było to taki Araujo czy Pedri beda co chwilę połamani. Oby szmatłowce się nie myliły