15

Największy męczennik tego dziesięciolecia.

2

@Encore No i teraz trafili na nas xd To chyba ich sezon

8

@GeneralXavi Śmiechem żartem City to może jeszcze klęknąć przed Realem. Jednak to Liga Mistrzów. City w tym sezonie dławi się z topowym drużynami w lidze, remis za remisem.

0

@DawidekFCB Dembele to wypunktuje wszystkie słabości Xavinety, poczucie essuni franzuca wydupcy w kosmos. Nie bez powodu Xavi chciał go tu zatrzymać, wiedział co się świętuje. Teraz może jedynie czekać na dzień sądu

1

@koziar Już tego nie zatrzymasz. Chłopaki się chyba za bardzo podniecili

0

@Katalonik97 Xavineta i oddawanie piłki. Oni sami ją stracą nie trzeba nic oddawać.

1

@Emhyr Roberto w szatni przed meczem z PSG zapętli drużynie ten filmik, aż do zarzygania.

4

@P33ck Powinieneś założyć kanał na Youtube z ciekawostkami. Masz potencjał.

0

@Derean Pan Adrian.

25

Klasyka gatunku. Jeszcze ćwierćfinału nie przeszliśmy, a tu już wybieranie rywala na finał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Aqualitek Nie no, bez przesady z tym Xavi, błagam. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale dogde EZ

0

Kolega ewidentnie nie miał wcześniej styczność z kulami.

1

@Deviler Ale będzie strzelanina

0

@blakkudium O, kompletnie zapomniałem o jego istnieniu w drużynie przez chwile xd

1

@Rifek Polsat Sport Premium 1 albo na stronie UEFA https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/

0

@MesQueUnClub_87 Chyba za dużo wymagasz. Patrząc na obsadę to można mieć tylko nadzieje, że będzie niewiele gorsze od Przymierza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

38

Koń trojański w postaci gościa z Ubera xd


0

@adi7adi8 Jak mogą mieć wywalone jak wychodzą nonstop fixy. Czasami po kilka w tygodniu. Po prostu jest taka ilość, że trochę im to zajmie. Błędem było wypuszczenie Csa z bety za szybko

0

1

@adi7adi8 Csa nie da się naprawić. Zawsze się znajdzie co do naprawy.

1

Steam wywalone w płacz szefa Epica xDD


2

Doyebany mieczyk


1

@MesQueUnClub_87 Ja raz nie miałem wyboru i musiałem wziąć paczkę orlen. Nigdy kuźwa więcej xd

5

@macio_944 Jeszcze tylko z 10 meczów i będzie można rozwiązać raz na dobre tą Xavinete. Kuflowe mocne już się chłodzi.

1

Społeczność na Facebooku to kompletnie inny świat xd


0

W tym roku Summer Game Fest odbędzie się 7 czerwca. Aż się prosi o pokazanie nowego materiału z GTA VI


0

@kuz Jak w tym klubie ma być tak jak było to taki Araujo czy Pedri beda co chwilę połamani. Oby szmatłowce się nie myliły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?