4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szykuje się lepsze Ghost of Tsushima, przynajmniej jeżeli chodzi o walke. Do tego opcjonalny coop do 3 graczy.
0
@marcin62 Jak na razie wyszedł tylko jeden remaster, The last of us 2. O czym ty mowisz? ;D
0
@Rl9k1nG A w czym ci przeszkadza te konto na fb? Ja nie odpaliłem fb od dobrych kilku lat, korzystam wyłącznie z msg. Sobie egzystuję tak o te konto.
PS Usunięcie konta na fb to też pewnie problem dla osób, które będą chciały cię dodać do znajomych, bo najprawdopodobniej będą szukać cię na fb, a nie na messengerze. No chyba, że Zuckerberg rozwiązał ten problem w jakiś sposób.
35
To były czasy. Iceworld zawsze na propsie.
7
@Fabik87 Myślałem, że to tylko u nas taka beczunia z tego, a tu widzę, że za granicą podobnie xd
0
@MesQueUnClub_87 Tak. Tylko, że ta karta, którą opłacałem zamówienie nie jest już aktywna. To nie stoi na przeszkodzie do zwrotu na konto?
1
Orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja w przypadku zwrotu pieniędzy na nieaktywna kartę (Pko)? Kupowałem coś na allegro, ale zdecydowałem się na zwrot. Zakup był jeszcze robiony starą kartą na której kończył się termin i przez ten czas zdążyłem wymienić na nową.
5
Beka
8
Niezła próba @VegetaPolska
20
Też bym nie chciał..
0
@Kamilos84 Ale o co chodzi? Komunikat jak komunikat xd
0
@Encore On ma takiej kilkusekundowe fazy, kiedy załącza mu się Brazylijczyk, a przez reszte czasu to taki niezdarny Rafałek z orlika.
0
@Orłoś Już widział podobny komentarz przed naszym meczem z Granada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i po uj ten Pedri. Chłop nawet jak jest sadzany na ławke to i tak musi wyjść w meczu xd To już nawet Roberto można było wpuścić przy takim wyniku..
0
Fajny kursik na bramke Vitora.
0
Rafałek to już nie może się zdecydować czy jest Polakiem czy Brazlijczykiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dawaj czerwo Djene, nie zawiedź mnie < 3
2
Rafałek ma jednego ulta na mecz, gdzie zamienia go w Brazylijczyka na 10sec. Niestety dzisiaj już wykorzystał, do zmiany.
0
@stickie Chyba, żeby dać sie sprowokować i dostać kolejne czerwo..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 żeby to tylko dzisiaj xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kitek1640 Surprise motherf * * * * er
0
@WiernyKibic111 Gowniane? xD Dragon’s Dogma to aktualnie jeden z najbardziej oczekiwanych RPGow czy Rise of the Ronin to praktycznie Ghost of Tsushima 2 (i to jeszcze robione przez Team Ninja).
1
Kolejny zapchany miesiąc grami.. Jak tak dalej pójdzie i będą trzymać poziom to przebije już świetny 2023r.
0
@FutureFCBarcelona Dlaczego od razu ryzykować? Podobnie jest z wadą wzroku przy korekcie. Zawsze może coś się wydarzyc.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dalhi Ruiz. Wygraliśmy z nim 2:0 z Cadizem, więc 1:0 jest w zasięgu
1
@Mixtape Jako, że gramy jutro u siebie to potężne 1:0. Getafe nie pozbiera się po takiej porażce