0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HypeR Majorka przypominam ;d

2

@Arden Chłop co przegląda fb w 2024r. Teraz Facebook to tak jak kiedyś Nasza Klasa po tym jak młodsza społeczność przeniosła się na inną platforme.

0

@Emhyr Xavi odejdzie, to w następnym sezonie będzie jechanka na Lapcia za jego decyzje xd

3

@PatrychoO Trochę nasrane wszystkiego. Ta „odznaka” rocznicowa powinna być na rękawie

0

@Pedri16Future Czekolada, nowa szczoteczka i do tego gąbeczka do demakijażu, ale księżniczka dalej niezadowolona.

1

@MesQueUnClub_87 Safari, Google Maps, Youtube, Spotify, Twitter(X), czyli to co najczęściej używam

4

Kolejny film Vegi „Jak rozpętałem trzecią wojnę światową”
https://x.com/mlngyandere/status/1765413761668497461

12

Ło Boże, Ło Jezu


8

No i weź tu wytłumacz nauczycielce, że dzik zadupcył pracę domową


0

@Kidd Ten sam schemat tylko, że przeniesiony do Paryża. Podziękuję xd

3

Sąsiady mogą na tym tylko pozazdrościć
https://x.com/punished_iggy/status/1765079607408251009

5

Warner Bros na luzie wskoczył na TOP 5 najgorszych wydawców. Kto tam to zarządza xD

Wychodzi na to, że kolejna część Hogwarts Legacy to będzie live service ścierwo..

Zniszczyli świetną serię z Batmanem decydując się na gówna po kroju Gotham Knights i Suicide Squad i dalej w tą brną pomimo, że im to się nie opłaca xD


0

@Pablozeusz „Porządnie wyleczył”, jeżeli nie zdecyduje się na zabieg to jeden uj, bo i tak się wykolei prędzej czy później znając jego szczęście.

0

@Encore Mbappe już nie taki zły jak trzeba zagrać w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@TR3YWAY Ziomeczek Xaviego robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@el_pichichi_9 Bana wyłapałeś

0

@Patrykl145 A piszesz na La Rambli

1

@teacherakademicki Rozdzielnie to złoto, jedne z lepszych serial ostatnich lat, które oglądałem. Ted Lasso to też must have, szczególnie dla fanów piłki nożnej. No i For All Mankind, czyli alternatywna historia wyścigu na księżyc między Rosją, a USA.

7

@MarioVeB! Trudne dni xD I kto to mówi.

3

Apple TV+ za friko na 2 miesiąca dla nowych i powracających użytkowników. Platforma ma kilka świetnych produkcji + dokumentalny o Messim jak ktoś chce skorzystać.
https://redeem.services.apple/leo-kfm-emeia-2024?itsct=tv_box_link&itscg=30200&at=1010l37Jj

2

@MarioVeB! Ocenianie po jednym meczu Classic. Chłop jest średni, ale przynajmniej ładnie nabija żółte kartki na kuponie, więc niech tam siedzi jak najdłużej

9

Nowy format LM


13

Kiedyś to było


1

@Seledynowy A później Xavi zastanawia się dlaczego w trakcie meczu znowu obniżamy loty.. Może niech zapyta ziomeczka od przygotowania fizycznego, którego sam sobie wybrał..

18

Ale to rozegrali xd


1

Jeżeli Pedri faktycznie chce uniknąć operacji to Barca powinna się zastanowić nad wystawieniem Hiszpana na sprzedaż. Jak kolejny sezon ma być kalką obecnego to po jakiego groma go trzymać w tym zespole

26

Szybki tip dla kucharzy, bo wiem, że wielu takich na La Rambli
https://x.com/arktos0/status/1764289665203326990

2

Ciekawe konto na Twitterze



3

@HighestInTheRoom Przestrzegaj to w jakich miejscach się stołowałeś, a nie zwalasz to na samego kebsika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?