4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HypeR Majorka przypominam ;d
2
@Arden Chłop co przegląda fb w 2024r. Teraz Facebook to tak jak kiedyś Nasza Klasa po tym jak młodsza społeczność przeniosła się na inną platforme.
0
@Emhyr Xavi odejdzie, to w następnym sezonie będzie jechanka na Lapcia za jego decyzje xd
3
@PatrychoO Trochę nasrane wszystkiego. Ta „odznaka” rocznicowa powinna być na rękawie
0
@Pedri16Future Czekolada, nowa szczoteczka i do tego gąbeczka do demakijażu, ale księżniczka dalej niezadowolona.
1
@MesQueUnClub_87 Safari, Google Maps, Youtube, Spotify, Twitter(X), czyli to co najczęściej używam
4
Kolejny film Vegi „Jak rozpętałem trzecią wojnę światową”
https://x.com/mlngyandere/status/1765413761668497461
12
Ło Boże, Ło Jezu
8
No i weź tu wytłumacz nauczycielce, że dzik zadupcył pracę domową
0
@Kidd Ten sam schemat tylko, że przeniesiony do Paryża. Podziękuję xd
3
Sąsiady mogą na tym tylko pozazdrościć
https://x.com/punished_iggy/status/1765079607408251009
5
Warner Bros na luzie wskoczył na TOP 5 najgorszych wydawców. Kto tam to zarządza xD
Wychodzi na to, że kolejna część Hogwarts Legacy to będzie live service ścierwo..
Zniszczyli świetną serię z Batmanem decydując się na gówna po kroju Gotham Knights i Suicide Squad i dalej w tą brną pomimo, że im to się nie opłaca xD
0
@Pablozeusz „Porządnie wyleczył”, jeżeli nie zdecyduje się na zabieg to jeden uj, bo i tak się wykolei prędzej czy później znając jego szczęście.
0
@Encore Mbappe już nie taki zły jak trzeba zagrać w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@TR3YWAY Ziomeczek Xaviego robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@el_pichichi_9 Bana wyłapałeś
0
@Patrykl145 A piszesz na La Rambli
1
@teacherakademicki Rozdzielnie to złoto, jedne z lepszych serial ostatnich lat, które oglądałem. Ted Lasso to też must have, szczególnie dla fanów piłki nożnej. No i For All Mankind, czyli alternatywna historia wyścigu na księżyc między Rosją, a USA.
7
@MarioVeB! Trudne dni xD I kto to mówi.
3
Apple TV+ za friko na 2 miesiąca dla nowych i powracających użytkowników. Platforma ma kilka świetnych produkcji + dokumentalny o Messim jak ktoś chce skorzystać.
https://redeem.services.apple/leo-kfm-emeia-2024?itsct=tv_box_link&itscg=30200&at=1010l37Jj
2
@MarioVeB! Ocenianie po jednym meczu Classic. Chłop jest średni, ale przynajmniej ładnie nabija żółte kartki na kuponie, więc niech tam siedzi jak najdłużej
9
Nowy format LM
13
Kiedyś to było
1
@Seledynowy A później Xavi zastanawia się dlaczego w trakcie meczu znowu obniżamy loty.. Może niech zapyta ziomeczka od przygotowania fizycznego, którego sam sobie wybrał..
18
Ale to rozegrali xd
1
Jeżeli Pedri faktycznie chce uniknąć operacji to Barca powinna się zastanowić nad wystawieniem Hiszpana na sprzedaż. Jak kolejny sezon ma być kalką obecnego to po jakiego groma go trzymać w tym zespole
26
Szybki tip dla kucharzy, bo wiem, że wielu takich na La Rambli
https://x.com/arktos0/status/1764289665203326990
2
Ciekawe konto na Twitterze
3
@HighestInTheRoom Przestrzegaj to w jakich miejscach się stołowałeś, a nie zwalasz to na samego kebsika