4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
No to remedy ma pole do popisu.
0
@Szmulek Takich czyli jakich? xd To jest dosłownie flip a coin. Takie mainstreamowe redakcje jak IGN to też śmiech na sali. Tam wielu z tych "redaktorów" nie potrafi nawet grać w gry, ledwo trzymają pada w ręce albo grają na najniższym poziomie trudności (z tego słynie IGN ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Zawsze można przeczytać recenzje i samemu wyciągnąć wnioski. Akurat w przypadku DD2 nie ma rozstrzału ocen jak to było przy Starfieldzie czy D4, a każdy kolejny pokazany materiał wygląda tylko lepiej.
0
@Rl9k1nG Wymagania ma dosyć przyziemne, ale to z tym różnie bywa. Jak optymalizacja będzie ssała to i nawet mocarny PC będzie się dławił.
2
No i chyba dowieźli, oby tylko optymalizacja nie była skopana to w piątek będzie ogrywane.
1
@Rl9k1nG To zależy. Jak koszykówka ogólnie cię nie interesuje to i z gra będzie podobnie.
0
@kuz Za 2 dni wychodzi Rise of the Ronin. Coś dla fanów GOT.
@Rl9k1nG Helldivers 2, Persona 3 remake, Like a Dragon Infinite Wealth, Pacific Drive, Balatro albo za 2 dni wychodzi Dragon's Dogma 2, czyli pretendent do gry roku a może i nawet najlepszego RPG tej dekady. Od zayebania jest świetnych gier w tym roku, tylko wiadomo są gusta guściki nie każdemu musi dany tytuł odpowiadać.
0
@Cule1234 0.1 % xD
0
@Derean Tu nie trzeba sportu, żeby wiedzieć, że tak to się skończy xd
12
Klasyk, a w połowie następnego sezonu kibice znowu będą narzekać i zacznie się zwalnianie
4
Ale combo stworów xd
0
@NorbiTBOB To jakiś strój pływacki?
0
@Pawel13sz Wiadomo jak wygląda ranking? Do Mourinho pewnie jeszcze sporo brakuje
3
Piękna nitka xd
1
@partymaker To, że tylko jedną rzecz w Xavim nie rozumiesz to podziwiam xd
1
@Arden. xD
3
Do viaplay na komentatorkę
1
@sevs śpię, a co
3
Taka tam sportowa taśma
https://x.com/mkapelusz/status/1769126493064491304
2
xD Margolyes to ostatnio się nieźle odkleja.
0
@Szmulek Niepopularna opinia.
Przemoknięty Manchester > słoneczna Barcelona
2
Dla fanów soulsów, wczoraj wyszło demo moda Dark Souls: Archthrones . Jest to fanowski prequel do Dark Souls 3. Własna fabuła, nowe bossy, bronie, mechaniki walki itd. Demo podobno na dobre kilka godzin.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale będą dymy między męczennikiem, a żółwiem. Już nie mogę się doczekać xD
0
Vinicius ładnie spisuje się, jeżeli chodzi o kartki. Dobry zastępca Gaviego u buka xd
1
@Rust_Cohle Podobno pod koniec roku, bliżej świąt
1
Chyba najlepszy sposób ogrania GTA VI na premiere. Oby tylko cena nie przekroczyła 3 tys.
Jeszcze jakby zrobili edycję z GTA to już w ogóle
0
@Firestone „Dziś”. Jutro może musi odmienić.
6
@LionelM95 Działający
2
Ja pier, teraz próbują obrócić to w żart? xd
15
Największy męczennik tego dziesięciolecia.