14

No to remedy ma pole do popisu.


0

@Szmulek Takich czyli jakich? xd To jest dosłownie flip a coin. Takie mainstreamowe redakcje jak IGN to też śmiech na sali. Tam wielu z tych "redaktorów" nie potrafi nawet grać w gry, ledwo trzymają pada w ręce albo grają na najniższym poziomie trudności (z tego słynie IGN ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Zawsze można przeczytać recenzje i samemu wyciągnąć wnioski. Akurat w przypadku DD2 nie ma rozstrzału ocen jak to było przy Starfieldzie czy D4, a każdy kolejny pokazany materiał wygląda tylko lepiej.

0

@Rl9k1nG Wymagania ma dosyć przyziemne, ale to z tym różnie bywa. Jak optymalizacja będzie ssała to i nawet mocarny PC będzie się dławił.

2

No i chyba dowieźli, oby tylko optymalizacja nie była skopana to w piątek będzie ogrywane.


1

@Rl9k1nG To zależy. Jak koszykówka ogólnie cię nie interesuje to i z gra będzie podobnie.

0

@kuz Za 2 dni wychodzi Rise of the Ronin. Coś dla fanów GOT.

@Rl9k1nG Helldivers 2, Persona 3 remake, Like a Dragon Infinite Wealth, Pacific Drive, Balatro albo za 2 dni wychodzi Dragon's Dogma 2, czyli pretendent do gry roku a może i nawet najlepszego RPG tej dekady. Od zayebania jest świetnych gier w tym roku, tylko wiadomo są gusta guściki nie każdemu musi dany tytuł odpowiadać.

0

@Cule1234 0.1 % xD

0

@Derean Tu nie trzeba sportu, żeby wiedzieć, że tak to się skończy xd

12

Klasyk, a w połowie następnego sezonu kibice znowu będą narzekać i zacznie się zwalnianie

4

Ale combo stworów xd


0

@NorbiTBOB To jakiś strój pływacki?

0

@Pawel13sz Wiadomo jak wygląda ranking? Do Mourinho pewnie jeszcze sporo brakuje

3

Piękna nitka xd


1

@partymaker To, że tylko jedną rzecz w Xavim nie rozumiesz to podziwiam xd

1

@Arden. xD

3

Do viaplay na komentatorkę


1

@sevs śpię, a co

3

2

xD Margolyes to ostatnio się nieźle odkleja.


0

@Szmulek Niepopularna opinia.
Przemoknięty Manchester > słoneczna Barcelona

2

Dla fanów soulsów, wczoraj wyszło demo moda Dark Souls: Archthrones . Jest to fanowski prequel do Dark Souls 3. Własna fabuła, nowe bossy, bronie, mechaniki walki itd. Demo podobno na dobre kilka godzin.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale będą dymy między męczennikiem, a żółwiem. Już nie mogę się doczekać xD

0

Vinicius ładnie spisuje się, jeżeli chodzi o kartki. Dobry zastępca Gaviego u buka xd

1

@Rust_Cohle Podobno pod koniec roku, bliżej świąt

1

Chyba najlepszy sposób ogrania GTA VI na premiere. Oby tylko cena nie przekroczyła 3 tys.



Jeszcze jakby zrobili edycję z GTA to już w ogóle

0

@Firestone „Dziś”. Jutro może musi odmienić.

6

@LionelM95 Działający

2

Ja pier, teraz próbują obrócić to w żart? xd


15

Największy męczennik tego dziesięciolecia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?