4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie no, tu nic nie było. Co poniektórym to już całkiem się tutaj odkleiło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Komnata tajemnic została otwarta
0
@Cule1234 Nawet kontuzja Mitomy nie pomogła w zajęciu miejsca w wyjściowym składzie xd
1
@bady48 Z Napoli wygrają i Lapciowi coś strzeli zaraz do głowy, żeby błagać go o pozostanie
2
Jakim cudem to bylo takie popularne to do dzisiaj nie rozumiem xD
0
@Robert1603 Czasem zarwę sobie nockę, a następny dzień śpię jak książę. Nie będę zmuszać się na siłę.
3
@ranger3120 Przyjęta w oddziale to może być po kilka razy xd Jak dzisiaj nie dojechała to nie liczyłbym na to, że trafi na weekend
0
@SkN Remis w zasięgu ręki.
1
@partymaker Przecież to dosłownie Xavi v2, będą te same problemy, a w szczególności w obronie. Z tym młodym składem to jeden uj, który trener nie stawia teraz na młodych zawodników..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Klasyczne „Ja nie wiedział”
1
Pani Halinka chyba wstała lewą nogą
https://x.com/arktos0/status/1762958405809922074
5
Death Stranding vibes
2
@Kgorecki2500 Jak angielski może brzmieć bez emocji? ;D To po uj ci aktorzy się starają
0
Tym razem EA.
1
Zajebisty Ps Plus na marzec. Sifu to must have jak ktoś lubi wymagające gry.
0
@Emhyr Powinien dodawać do reszty emotek klauna xd
2
@macio_944 Ta, a jeszcze rok temu w CD Projekt "Mamy nadmiar pracowników" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Wtopa.
1
@Firestone Deco "Nie mamy nic przeciwko Xaviemu, trzyma esse. Jak wygramy z Napoli to dopilnujemy, żeby przedłużyć z nim kontrakcik. Pozdro"
1
Szykuje się pewien fenomen, gdzie gracze nie będą pobierać day one patcha xD
3
@fenix1983 Wydają setki mln na denne projekty, które po sezonie muszą kasować*
Ich taktyka to od dawna ilość > jakość licząc, że któryś serial/film stanie się viralowy.
20
Szybki tip
https://x.com/arktos0/status/1762496647496651245
0
To już powoli tradycja, nowy rok to kolejna podwyżka cen na Netflixie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jaki mastermind
6
Onet i ich nagłówki xd
Ps Według autora tekstu dziki pachną jak maggi
2
Właśnie tego się najbardziej obawiałem. Brakuje, żebyśmy rozgromili Napoli w rewanżu i Lapcio zapłakany przyjdzie do Xaviego błagając go, żeby został..
1
@Ojciec5tkidzieci Aktualnie nie, ale to Team Ninja (twórcy Nioha), więc w przyszłości pewnie wyjdzie jakiś complete edition na PC.