4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hojlund co dał trochę zarobić po 5 minutach
0
@cracker Wiem, dlatego wymieniłem 40, bo ta seria będzie najdłużej wspierana, a inwestowanie w 30 jak na horyzoncie jest seria 50 wydaje mi się krótkoterminowym rozwiązaniem. Nie wiadomo co Nvidia wymyśli przy DLSS 4. Może być tak, że będzie dostępne tylko dla serii 40 i 50 przez co poniekąd zmuszą część graczy na przesiadkę na nowe karty. Sam teraz w niedalekiej przyszłości celuje w 4080. No chyba, że uda mi się dorwać 4090 na fajnej promocji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chucky Dozbieraj sobie do jakiejś karty z serii 40, bedziesz miał spokoj na kilka lat. DLSS robi robote + za rok lub dwa wychodzą 50'ki, więc karty z serii 30 bedą schodzić na bok. Sam planuje upgrade PC, ale w moim przypadku zaczynam od plyty glownej i procesora, karta na końcu.
1
@Croocers Spokojnie, jesteś w większości ;D Brak antagonisty w GTA V to chyba największy problem tej gry. Dla mnie fabularnie to jedna z gorszych odsłon zaraz po Liberty City Stories ;d
1
@FCBparasiempre To już wyższy stopień kibicowania, aż mi ciebie trochę szkoda.
0
@bartekvisca Pewnie zapowiedzą na początek Jesień 2024, a czy będzie obsuwa to już zależy jak im to pójdzie.
RDR2 też miał zapowiedź na następny rok w trailerze z tego co pamiętam, ale i tak przesunięto.
0
@DevilerWzięliby się za jakieś nowe IP, albo wrócili do Bullyego lub Manhunta. Już GTA V to były giga nudy, chociaż na Online spędziło się masę godzin. A patrząc na to, że niedawno Rockstar wykupił twórców FiveM i RedM to pewnie ukatrupią kolejne tryby mikrotransakcjami xD
0
@michaleu Po 10 latach? To, że trailer pokażą to nie oznacza, że premiera niebawem. Już nie wspominając o tym, że najpierw konsole pewnie pod koniec następnego roku, a później PC w 2025 ;D
12
Chłop z Brazylii co mi chciał zadupcyc konto na Facebooku, ale hasło administrator123 go pokonało EZ
4
@Aureczek Tyle, że jak on nawet dostanie te podanie to odbija się jak od kłody.
0
@mekston Trzeba się wystrzelać. Kolejny mecz z Chelsea, więc nawet piłki nie powącha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Messibestplayerintheworld Kondycyjne problemy mamy od x lat. Czasami to jest przepaść jak się patrzy na inne topowe drużyny i ich intensywność w trakcie meczów.
0
Kurła, moje pięć złoty Lewy. Tu ma być robiony hattrick.
0
@marcin62 Mój pierwszy FM był z 2015 nabiłem ponad 200h, tak mnie wciągnęło. Szkoda, że przejadło mi się do tego stopnia, że nie mogę na tą grę patrzeć od tamtego czasu xD
1
@LM10GOAT Jakbyśmy mieli możliwość sprzedaży Lewego to jak najbardziej on.
1
@ciema Może dlatego, że jest zbędnym ciałem obcym w drużynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pt9 No nie jest to normalne ;d Zaktualizowany masz system?
2
@DaPidejpi Jaki budżet? Jak chcesz mieć topowy sprzęt to celuj już w RTX z serii 40. Z tego powodu, że 30 już powoli się dławi, szczególnie przy RT. Do tego wszystkiego w 2024/25 ma wyjść już seria 50, więc tym bardziej odradzałbym kupna karty z serii 30. Rozglądaj się za konfiguracją, by grać w co najmniej 1440p, a nie fullhd. Jeżeli chodzi o procesor lepiej dołożyć do AMD Ryzen 7 7800X3D, starczy ci na lata, wtedy wypadałoby zmienić płyte główną na jakąś z socketem AM5. Broń Boże nie bierz dysku HDD, zmień na jakis SSD M.2.
Kończąc, na La Rambli ludzie ci tu bardziej namieszają w głowie niż pomogą. Polecam założyć konto tutaj https://forum.pclab.pl ludzie ci powinni pomóc złożyć coś z głową. Zawsze korzystałem z tego forum jak robiłem upgrade kompa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oglądanie tego meczu w stanie nietrzeźwym był chyba najlepszym wyborem xD
1
Ale cisną nas. Ja pier xD Duszenie założone, Barca w strachu
0
Arsenal przegrywa. Ciekawe czy dolicza 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Girona. Piękna ofensywna jak stara Barcelona i mental jak u Realu. Oby utrzymali tą skuteczność.
1
@fcbarcafan19 Gavi żółta kartka @2.90. Brakuje mu jednej do zawieszenia. Akurat na mecz z Alaves.
0
@kolomen2 To już nie lepiej telefon podłączyć do TV i puścić film? Jak kupowałem kilka lat temu dla ojca "tani" laptop (nowy) to nadawał się do użytkowania przez mniej więcej pół roku. To, aż boje się pomyśleć w jakim stanie może być używany tani laptop :P
5
@Cataloniec94 Trzymam kciuki. Fajnie byłoby zobaczyć nowego mistrza w La Lidze.