0

@Nicko Wyjdzie po roku na pewno. Tak jak to było z Vallhala. Teraz chcą się dorobić na swojej platformie

1

Liczba graczy jest porównywalna z poprzednimi udanymi premierami, takimi jak Assassin's Creed Origins i Assassin's Creed Odyssey, więc jesteśmy zaszczyceni pozytywnym odbiorem."

Dużo graczy kupiło = pozytywny odbiór i tak to się kręci w tym Ubisofcie. Ale ta marka musi mieć potężny fanbase, że nawet pomimo najgorzej ocenianej grze z całej serii sprzedaje się bardzo dobrze. Jak się nie narobić, a dobrze zarobić. Ciekawe kiedy wpadną na pomysł remasterowania każdej wydanej gry po kolei, z tego też będzie pieniądz ;d


0

Opiekacz, toster, urządzenie do sandwichy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 YouTube ostatnio coś kombinował z adblockiem, może w końcu zablokowali. Przesiadź się na ublocka.

0

@Remi70 Tak samo jak w ostatnich 3 meczach przeciwko Granadzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Białoruski starlink w akcji xdd


1

@bartekvisca Niech Lapcio skontaktuje się z Perezem może zdradzi mu sekret jak sprzedawac szajs za porządne pieniądze, bo za te 30 baniek to na luzie powinien zostać sprzedany.

0

Wystarczyło nie wpuszczać Fatiego w pierwszym składzie i już Brighton prowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Kanye chyba dołączył do Sithów


1

Komentarz usunięty

1

@Criss18Barca Grywalny. Chociaż ja osobiście wolałem Sona. Nie dość, że ma boskie finezyjne strzały to i jest 2x tańszy

3

@JohnA bo mu tak siadło na bani.

6

@Dari0G Daj na luz. To jest taki typ kibica, który by oddał nawet Yamala, żeby tylko móc zobaczyć Leo grającego znowu w Barcelonie przez kilka miesięcy.

6

@Kengo Ja pier.. A już myślałem, że temat Leo w Barcelonie mamy za sobą xD Są ważniejsze sprawy na głowie jak chociażby zarejestrowanie Roque w styczniu.

9

@adi7adi8 Mówisz o tym typie?


0

@Criss18Barca Musiala. Ciut ponad 40k, ale dobry wariat.

0

@TR3YWAY Gdyby Osasuna grała u siebie to jeszcze bym uwierzył, a tak to nie ma bata.

0

@michal26 Do tego wszystkiego live, który zrobił i chciałbyś obejrzeć to musisz być "wspierającym" (czyt. 15 ziko/miesiąc). Swoje na pewno zarobi, ale czy to coś złego?

1

@barcelonaLM Nie sa zweryfikowani.. To jest ich konto https://youtube.com/@PolskaPolicja?si=KDG6EHkpC5ZfD8Se Ponad 80k subskrypcji

11

Stano wyrzucający Wargę z kanału Sportowego. Tymczasem Stanowoski:


0

Bardziej oskrpytowej gry jak FIFA to nigdy w życiu nie widziałem. Po jakiego groma starać sie i myśleć jak można abusowac te same podanie/strzały przy tej upośledzonej obronie? Nie dziwię się, że wyniki są iście hokejowe, jak większość spamuje to samo, jakbym grał ten sam mecz z tą samą osobą xD Esportowo też tak to wygląda?

14

Baxton dostal przeprosiny


0

@takisobiektos Nieźle wychodzi ci pisanie po polsku jak na Argentyńczyka

1

@LaLigaPD Są takie serwisy co wystawiły ocenę 10/10. Takie coś musi być opłacone albo są recenzowane przez die-hard fanów danej gry/serii ;p

0

@LaLigaPD To już można było wywnioskować z gameplayów, które pokazywali ;D

0

@Medium Mnie się udało wczoraj trafić Varane, ale niewymiennego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

Dzięki za czerwo wariacie. Nikt się tego nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kursik 4.50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?