4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny żółty Carvajal daje zarobić już trzecie Clasico z rzędu xD
0
O kur.. dopiero teraz zauważyłem, że Ferran dzisiaj gra. Ale jajca ty xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Deviler Skoro Lewus jest gotowy na 50-60 minut to Xavi wystawi go od początku i bedzie zapier.. do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@XxArab_ek Najlepiej udaj się do sklepu z prośbą o wymianę wadliwego egzemplarzu. Nie powinni robić z tym problemu, jeżeli wiedzą o zaistniałej sytuacji.
0
@urbipl Hm, już po samej ilości rowerów mogę stwierdzić, że to Holandia, a nie Niemcy ;D
4
@HypeR Po prostu zmień na ublocka i sprawa załatwiona.
1
@pacior95 Jak jest od zayebania meczów to przeważnie tak działa Fortuna.
1
@zodiak_10 Moje życie zmieni się o 180 stopni po zdobyciu kolejnej ZP przez Leo ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
1
@QQL5 Jeden luj, Girona i tak w tym sezonie zgarnia mistrza, więc fajnie byłoby ugrać przynajmniej ten remis dla nich ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
To ten teaser od Rockstara na który czekali dzisiaj wszyscy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AFA90 Dla mnie Cod to jedyny fps w który gram na padzie. Nieważne czy gram na konsoli czy na PC.
1
@Tom0VeB Typowa grupka facebookowa dla starych boomerów, którzy nie wiedzą czym jest twitter etc. bo kto inny może tam przesiadywać. Na pewno będą płakać po tej informacji, że nie będą się już pojawiać newsy dotyczące freak fightów na grupce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Emhyr Wygrywa ta która pierwsza trafi w wątrobę xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MNSbEstEver co najmniej 4 rzuty rożne Szachtaru @3.20
13
@Kondziubarca My nie wiedzieli
2
Hochland może się uczyć.
4
Samobójca
2
@adi7adi8 Ciekawe czy zablokuja mu konto w przypadku wygranej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26
Xavi xdd
0
@tbas Ta ta, kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) Xaviego to już pewnie nosi, żeby wystawić go od początku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mógłby Guardiola okazać wdzięczność Barcelonie za kupowanie szrotów typu Ferran i Garcia z City i wziąć od nas tego Fatiego za skromne 50mln.
2
Piekło zmarzło. Fati z golem przeciwko City +5mln więcej.
0
Fajnie jakby Lee załadował brameczkę i posadził Dembele na ławeczce na dłużej.
6
Tragedia. Kolejna rozdupcona gra na premiere, jeżeli chodzi o optymalizacje. Jest tak źle, że musieli pokazać konfiguracje już z włączonym DLSS, czegoś takiego to jeszcze nie było xD
1
@HighestInTheRoom 4-2-3-1. Gram tą formacją prawie, że od początku i nie zmieniam, przy ilości wylewów jakie serwuje gra w obronie dla mnie to TOP1 formacja. To prawda, że kreuje się mniej sytuacji, ale jak jest się skutecznym w obronie to z biegiem czasu chłop jest coraz bardziej podirytowany, że nie może się dostać w pole karne przez co zaczyna się otwierać coraz bardziej i traci kontrole. To jaki ból dupki maja po meczu i wysyłają ci zaproszenie do znajomych, żeby tylko cię zwyzywać to jest coś pięknego xD