4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Bez przesady. Nasi po ostatnim meczu powinni wyjść wkurwieni, chociaż różnie to z tym bywa. Najważniejsze to nie stracić szybko bramki, bo często walą pierwszą bramkę do 15 minuty, a później tylko kontratakami karają przeciwnika. Do tego wszystkie mają zaraz starcie z Benficą w LM.
0
@tristan87 Trochę jak u nas sytuacja ze skrzydłowymi. Przez większość czasu uzależnieni od chłopa na środku ataku.. I tak w sumie to trwa od czasu odejścia Neymara (już nie wliczając w to Messiego)
15
Drama
2
@Popitek12 ahatospokoniewnikam
1
@AFA90 Ta gra stoi RT, jest praktycznie na każdym kroku. To jest jeden z powodów zżerania fpsów.
9
Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby wcisneli tam Najmana po odejściu Stanowskiego xD
0
@pt9 Jeszcze. Teraz to będzie stopniowo rosło. Cos jak Netflix, który już od 3 lat co roku podnosi cenę. Tyle, ze YouTube może sobie pozwolić o wiele więcej przez brak jakiejkolwiek konkurencji. Ludzie jak nawet zaczną tupać to i tak nic się nie zmieni.
To tak jak wielu narzekało na Twittera Muska, więc Zuckerberg chciał wykorzystać tą sytuację i stworzył Threads było wielkie bum przez 3 dni i tyle było z tego serwisu.
0
Zaczęli blokować adblockery? To teraz można stopniowo podnosić ceny. Tylko czekać, aż wykastrują „darmowego” YT do granic możliwość, żeby zmusić do zakupu premium xd
0
@partymaker Prawdopodobnie najlepszy rok w historii, jeżeli chodzi o ilość dobrych gier, a ty dalej czekasz, aż wyjdzie jakaś fajna gra :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 O kur.. pamiętam jak oglądałem pierwszy sezon dobre kilka lat temu. Myślałem, że to tylko jednosezonowy spin-off, a tu już 8 sezon. Ale doją tą markę.
2
@PatrychoO Fajny. 2 sezon najlepszy.
PS Co sezon to inna historia, więc można skakać sobie po tych co cię interesują.
0
@LukaszFan To zależy kiedy jest twoje kiedyś ;d Jak ja chodziłem 15 lat temu to było takie umiarkowane zainteresowanie, przynajmniej u mnie na osiedlu. Zdarzały się przypadki, że ludzie otwierali drzwi i nie wiedzieli o co chodzi.
0
Chodziliście za dzieciaka po domach na Halloween czy nie bawiliście się w to?
Ja to zawsze z kumplami latałem na domki jednorodzinne, bo tam był największy procent szans, że nie będą mieli cuksów i sypną kasiorką ;D Zdarzały się czasem dziwne sytuacje jak to, że starsze osoby krzyczały jak to demony przyszły po nią i zatrzaskiwali drzwi. Ale to było z 15 lat.
4
@VamosRakieta Odważnie, żeby tylko co poniektórzy nie szczekali na tą osobę w masce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Essos Jak ruszy dupe z PSG to tak. Jak planuje tam zostać to równie dobrze może nie zjawiać się na gali.
PS On musi już mieć jakieś flashbacki jak się tam zjawia xD
0
@Deviler Tyle, że sztuczne podbijanie nie ma sensu, jeżeli chcą trafić do jak największego grona odbiorców.
@kuz Akurat Rockstar to trochę słaby przykład, jeżeli chodzi o PC to mieli wieczne problemy optymalizacyjne (i nie tylko) na premiere ;D Takie GTA IV to i do dzisiaj ma problemy na niektórych konfiguracjach.
0
Nowa moda z wymaganiami sprzętowymi już chyba na dobre rozpoczęta. Kolejny tytuł, gdzie do wymagań jest już przyklejony upscaling FSR2/DLSS.. Czyżby obecne karty na rynku były po prostu za słabe? Czy może Ubisoft olał optymalizacje i poszedł na łatwizne. @macio_944
https://x.com/PC_Focus_/status/1719034157819461886
Edit. Co ciekawe to są chyba ustawienia bez włączonego Ray Tracingu xD
0
@Kuba_1 xD ?
0
Beckham z #ad
2
@PatrychoO W końcu są jakieś emocje na tej gali, a nie jak co roku atmosfera jak na pogrzebie. Liczę, że Messi podkręci atmosfere i wyjdzie do jakiegoś Gucci Gang.
11
Lapcio dzisiaj afterek ze Speedem. Będzie na panienki szczekane woof
12
Ale mu bączura zasadził
0
@Messibestplayerintheworld Jak to się szybko zmienia, a jeszcze tak niedawno wielu na La Rambli się podniecało Romeu
0
@marcin62 Detroit wygląda klimatycznie, pomimo tej całej drętwoty, ale to jak demo działało to wołało o pomstę do nieba. Na promocji się sprawdzi.
1
@AFA90 Na wysokich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zważywszy na to, że RTX 50 wychodzi w kolejnym roku, a GTA na PC prawdopodobnie za 2 lata to będzie dobrze jak odpalisz na minimalnych.
0
@draxidox i młody chce laptopa zamiast konsoli? To coś nowego. Chyba, że to wasz pomysł.
0
@draxidox Dla kogo ma to być prezent?
29
Polski język, trudny język…
5
Co ten Lewandowski próbował zrobić xd