0

@kuz Bez przesady. Nasi po ostatnim meczu powinni wyjść wkurwieni, chociaż różnie to z tym bywa. Najważniejsze to nie stracić szybko bramki, bo często walą pierwszą bramkę do 15 minuty, a później tylko kontratakami karają przeciwnika. Do tego wszystkie mają zaraz starcie z Benficą w LM.

0

@tristan87 Trochę jak u nas sytuacja ze skrzydłowymi. Przez większość czasu uzależnieni od chłopa na środku ataku.. I tak w sumie to trwa od czasu odejścia Neymara (już nie wliczając w to Messiego)

15

Drama


2

@Popitek12 ahatospokoniewnikam

1

@AFA90 Ta gra stoi RT, jest praktycznie na każdym kroku. To jest jeden z powodów zżerania fpsów.

9

Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby wcisneli tam Najmana po odejściu Stanowskiego xD


0

@pt9 Jeszcze. Teraz to będzie stopniowo rosło. Cos jak Netflix, który już od 3 lat co roku podnosi cenę. Tyle, ze YouTube może sobie pozwolić o wiele więcej przez brak jakiejkolwiek konkurencji. Ludzie jak nawet zaczną tupać to i tak nic się nie zmieni.
To tak jak wielu narzekało na Twittera Muska, więc Zuckerberg chciał wykorzystać tą sytuację i stworzył Threads było wielkie bum przez 3 dni i tyle było z tego serwisu.

0

Zaczęli blokować adblockery? To teraz można stopniowo podnosić ceny. Tylko czekać, aż wykastrują „darmowego” YT do granic możliwość, żeby zmusić do zakupu premium xd


0

@partymaker Prawdopodobnie najlepszy rok w historii, jeżeli chodzi o ilość dobrych gier, a ty dalej czekasz, aż wyjdzie jakaś fajna gra :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 O kur.. pamiętam jak oglądałem pierwszy sezon dobre kilka lat temu. Myślałem, że to tylko jednosezonowy spin-off, a tu już 8 sezon. Ale doją tą markę.

2

@PatrychoO Fajny. 2 sezon najlepszy.
PS Co sezon to inna historia, więc można skakać sobie po tych co cię interesują.

0

@LukaszFan To zależy kiedy jest twoje kiedyś ;d Jak ja chodziłem 15 lat temu to było takie umiarkowane zainteresowanie, przynajmniej u mnie na osiedlu. Zdarzały się przypadki, że ludzie otwierali drzwi i nie wiedzieli o co chodzi.

0

Chodziliście za dzieciaka po domach na Halloween czy nie bawiliście się w to?
Ja to zawsze z kumplami latałem na domki jednorodzinne, bo tam był największy procent szans, że nie będą mieli cuksów i sypną kasiorką ;D Zdarzały się czasem dziwne sytuacje jak to, że starsze osoby krzyczały jak to demony przyszły po nią i zatrzaskiwali drzwi. Ale to było z 15 lat.

4

@VamosRakieta Odważnie, żeby tylko co poniektórzy nie szczekali na tą osobę w masce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Essos Jak ruszy dupe z PSG to tak. Jak planuje tam zostać to równie dobrze może nie zjawiać się na gali.

PS On musi już mieć jakieś flashbacki jak się tam zjawia xD


0

@Deviler Tyle, że sztuczne podbijanie nie ma sensu, jeżeli chcą trafić do jak największego grona odbiorców.
@kuz Akurat Rockstar to trochę słaby przykład, jeżeli chodzi o PC to mieli wieczne problemy optymalizacyjne (i nie tylko) na premiere ;D Takie GTA IV to i do dzisiaj ma problemy na niektórych konfiguracjach.

0

Nowa moda z wymaganiami sprzętowymi już chyba na dobre rozpoczęta. Kolejny tytuł, gdzie do wymagań jest już przyklejony upscaling FSR2/DLSS.. Czyżby obecne karty na rynku były po prostu za słabe? Czy może Ubisoft olał optymalizacje i poszedł na łatwizne. @macio_944
https://x.com/PC_Focus_/status/1719034157819461886
Edit. Co ciekawe to są chyba ustawienia bez włączonego Ray Tracingu xD

0

@Kuba_1 xD ?

0

Beckham z #ad

2

@PatrychoO W końcu są jakieś emocje na tej gali, a nie jak co roku atmosfera jak na pogrzebie. Liczę, że Messi podkręci atmosfere i wyjdzie do jakiegoś Gucci Gang.

11

Lapcio dzisiaj afterek ze Speedem. Będzie na panienki szczekane woof

12

Ale mu bączura zasadził


0

@Messibestplayerintheworld Jak to się szybko zmienia, a jeszcze tak niedawno wielu na La Rambli się podniecało Romeu

0

@marcin62 Detroit wygląda klimatycznie, pomimo tej całej drętwoty, ale to jak demo działało to wołało o pomstę do nieba. Na promocji się sprawdzi.

1

@AFA90 Na wysokich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zważywszy na to, że RTX 50 wychodzi w kolejnym roku, a GTA na PC prawdopodobnie za 2 lata to będzie dobrze jak odpalisz na minimalnych.

0

@draxidox i młody chce laptopa zamiast konsoli? To coś nowego. Chyba, że to wasz pomysł.

0

@draxidox Dla kogo ma to być prezent?

29

Polski język, trudny język…


5

Co ten Lewandowski próbował zrobić xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?