4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak to jakis Rafałek z Polski, a nie Raphinha z Brazylii. Znowu nas nabili w butelkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Widzę, że taktyka Xaviego na dzisiejszy mecz była w pełni skupiona na tym, żeby nie stracić bramki do 2 minuty, a później niech się dzieje wola nieba
1
@AFA90 Teraz masz darmowy weekend na nowego CODa. Nic więcej nie trzeba, weekend to wystarczająco na znudzenie się obecnym contentem w grze.
0
@sevs Ale combo. Nie dość, że trzeba odpalać ten tragiczny launcher od Epica to jeszcze na dokładkę ten od Rockstara xD
0
@FcPortoFan1999 Kogoś kto postawi kropkę nad i, jeżeli chodzi o losy Xaviego na ławce trenerskiej w Barcelonie. Tak raz, a porządnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kinginiesta Przecież sam Deco powiedział, że to trener ustala kadrę na mecz. To kto kłamie?
49
@BorzyKrzys Przeprowadzić wywiad musze, bo się udusze.
1
@takisobiektos Nie no, to gra innego kalibru. Na steamie ma 91% pozytywnych recenzji. Jeden z lepszych fpsów taktycznych ostatnich lat, a teraz ma być dodana tona nowej zawartości, w tym kampania.
0
Dzisiaj z wczesnego dostępu wychodzi Ready or Not. Taktyczny fps będący swego rodzaju duchowym następcą kultowego SWAT 4.
1
@PatrychoO Poniekąd może to właśnie zmusić Insmoniac do pokazania nowych materiałów/informacji na temat gry przed wyciekiem.
0
Coraz więcej tego z roku na rok. Zapłacić nie zapłacą, więc na dniach można spodziewać się nowych informacji odnośnie Wolverine.
0
@LM10GOAT Dopiero w poniedziałek? Myślałem, że te losowania przeważnie były w piatki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Tak tak, już widzę jak steam z własnej kieszeni oddaje kasę xd To prawdopodobnie ich wydawca Mytona za to zapłaci
https://x.com/mytona_official/status/1734359076690362582
0
@kuz Jaki brak możliwości zwrotu hajsu? Steam ma zwracać kasę niezależnie od tego ile spędziłeś czasu w tej grze. Wystarczy refunda zrobić.
1
Nawet modderzy nie mają już sił do gier Bethesdy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak nasi mają walczyć z własnym cieniem to trzymam kciuki za Girone. Może zobaczymy nowego mistrza w tej nudnej lidze. Zawsze to jakiś powiew świeżości.
0
Nie wiedziałem, że Eric może przeciwko nam grać. Byłoby śmiesznie gdyby nas ukatrupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BorzyKrzys Jakby on to poprowadził to zaraz mielibyśmy kosę z każdym klubem xd
6
Pirlo w szoku xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Czekam. Oby okazało się viralowym gównem jak kiedyś WarZ to się kupi..
0
@FCB_dimiC Nie wiedziałem, że Robercik gra w Football Managera
1
Jest freebet 5 ziko na Superbecie w zakładce Bonus Box, jak ktoś zainteresowany. Akurat na tasiemkę w Premier League
2
Far Cry: Avatar Edition z pierwszymi ocenami. Jak na opencriticu spadnie poniżej 70 to yebne xD
1
@LaLigaPD Ciekawie to wygląda na tle pierwszego traileru GTA V, które ma 99 mln wyświetleń po 12 latach.