6

@Kengo Ja pier.. A już myślałem, że temat Leo w Barcelonie mamy za sobą xD Są ważniejsze sprawy na głowie jak chociażby zarejestrowanie Roque w styczniu.

9

@adi7adi8 Mówisz o tym typie?


0

@Criss18Barca Musiala. Ciut ponad 40k, ale dobry wariat.

0

@TR3YWAY Gdyby Osasuna grała u siebie to jeszcze bym uwierzył, a tak to nie ma bata.

0

@michal26 Do tego wszystkiego live, który zrobił i chciałbyś obejrzeć to musisz być "wspierającym" (czyt. 15 ziko/miesiąc). Swoje na pewno zarobi, ale czy to coś złego?

1

@barcelonaLM Nie sa zweryfikowani.. To jest ich konto https://youtube.com/@PolskaPolicja?si=KDG6EHkpC5ZfD8Se Ponad 80k subskrypcji

11

Stano wyrzucający Wargę z kanału Sportowego. Tymczasem Stanowoski:


0

Bardziej oskrpytowej gry jak FIFA to nigdy w życiu nie widziałem. Po jakiego groma starać sie i myśleć jak można abusowac te same podanie/strzały przy tej upośledzonej obronie? Nie dziwię się, że wyniki są iście hokejowe, jak większość spamuje to samo, jakbym grał ten sam mecz z tą samą osobą xD Esportowo też tak to wygląda?

14

Baxton dostal przeprosiny


0

@takisobiektos Nieźle wychodzi ci pisanie po polsku jak na Argentyńczyka

1

@LaLigaPD Są takie serwisy co wystawiły ocenę 10/10. Takie coś musi być opłacone albo są recenzowane przez die-hard fanów danej gry/serii ;p

0

@LaLigaPD To już można było wywnioskować z gameplayów, które pokazywali ;D

0

@Medium Mnie się udało wczoraj trafić Varane, ale niewymiennego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

Dzięki za czerwo wariacie. Nikt się tego nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kursik 4.50

1

@damiano996 łapka

2

Prawie cała obrona na żółto. Tu się skończy czerwoną albo rzutem karnym.. Zmiany Denzel.

3

Gavi out, zanim wyłapie drugą kartkę, bo Taylor dzisiaj sie nie cacka. Wpuścić wariata Fermina.

2

A tu jeszcze wczoraj ktoś pisał, że w końcu moglibyśmy odegrać się na Bayernie jakbyśmy ich trafili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Taremi dzisiaj załaduje nam brameczke taktak

2

Zadośćuczynienie za ten nieszczęsny remaster. @macio_944
Może kiedyś doczekamy się patcha 60 fps do Rd2 na nowe konsole, co poniektórzy dalej czekają po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Kinginiesta Spotkanie pułapka jak to pierwsze mecze o 19. Pewnie skończy się jakimś remisem 0:0

0

Dlaczego taki wysoki kurs dzisiaj na Szachtar? O czymś nie wiem? Hm

0

@PawkoFCB No to UBIkacja się popisała, ale die-hard fani i tak nabiją sprzedaż, nie ważne jak słaba byłaby to odsłona.

1

Nienasycony Netflix xD


1

@MesQueUnClub96 Już myslalem, ze kolejną bramke Real strzelił xD

1

@Kaamilos87 Ta ta, odegralibyśmy się xD

3

@Emhyr Byłem tą ścianą w tle, nie zmyślam.

7

Naznaczony


0

@Kamiloza91 Gala z Kopenhagą miała problemy, dopiero czerwona kartka im trochę pomogła. Ja to bym wjechał w o2.5 ale na United.

0

@koksik2700 Ja to wydałem 70 ziko, aż taki głupi nie jestem, dluzej niż miesiąc i tak nie będę w to grał ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?