4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld A to on jest uznawany za jakąś gwiazde?
1
@LM10GOAT Jedyna możliwość nie wpuszczenia Roberta na boisko to kontuzja albo pauza przez kartki.
Edit. No i 1/16 Finału Pucharu Króla
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Conradxc 5.50 to niski kurs? ;D
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ja to od razu zaatakowałem rożne dla Realu w pierwszej połowie po tym jak stracili bramkę. Wydawało się to zbyt oczywiste ;D
50
Sędzia z jakim zdecydowanym ruchem się odwrócił xD Ciekawe co tam Modric powiedział
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@rayan_7 Nie no, już bez przesady xD
0
Atletico leci po manite. Nie zatrzymywać się xD
0
@AFA90 Mogą stracić chociażby z Gironą za tydzień
0
Aż zagram sobie sportową piątkę na karniaka dla Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale bydlak
https://x.com/gunsnrosesgirl3/status/1705658924983025720
2
Ale dzisiaj to już na pewno Dembele trafi do bramki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ej Mati, widać po mnie?
1
@Kostek931 "Jeśli spotkanie nie zostanie rozegrane w ciągu 48 godzin od pierwotnej daty rozpoczęcia, zdarzenie na kuponie zostanie rozliczone jako zwrot czyli po kursie 1.0"
Raczej po jakimś czasie.
3
@Kostek931 Po kursie 1.0 jest rozliczany jak nie został wznowiony (Mecz Ajaxu)
14
Ale dzicz
https://x.com/vartatico/status/1705962275633234348
0
Jak to jest, że jak Arsenal nie wygrywa to zawsze 10 min jest doliczane xD
0
@Patrykl145 Jak hiszpańską to jedynie karteczki i karne :)
3
@Kamilos84 Sprzedał dusze diabłu za remontade.
1
@Rifek Sofascore
1
Noga Roberta ożyła niczym Pionkio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pier.. Gavi xD
0
Gavi walczy o czerwo ;d
0
Gavi jaki speedrun po kartkę
3
Czyli dzisiaj strzeli xD
0
@mekston O przełamanie to może walczyć Aspas, bo już dawno nie strzelił nam xd