4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę Marcosa w składzie i od razu mam przed oczami 0:3 z Bayernem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@esem91 Pierwsze co mi się rzuciło w oczy jak spojrzałem na skład xD
0
@czosnekfcb Kessie z żółtą kartką uśmiecha się do mnie od wczoraj i tak też zagrałem :) @3.30
0
@Fido66 Z tego co pamietam to zrezygnowali z tego
0
Barca będzie puszczana wyłącznie na Viaplay?
0
@ChampionLW Tak tak, Fati sobie pogra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Po ilu żółtych kartach zawodnika jest zawieszenie w LM?
3
Nieźle bawicie się w tej Fifie. @Transu96
1
@Nano22 Daj twitterowi się przebudzić to zaraz pewnie będą latać podejrzenia w których to dokładnie meczach było sędziowanie na nasza korzyść.
0
@MesQueUnClub96 Zwykle przepraszam za Bartka raczej nie wystarczy xD Karę dostaniemy jak się nie wybronimy
3
Pavard: "A se wjade sankami"
0
Ruiz biega na jakimś slow mo xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czupa czups co się napalił na bramkę
3
@Bulbulator To co powiedzieć o nas, jeżeli oni przegrywają tylko jedną bramką z Bayernem xD
0
Sportowy piątaczek na bramke Żółwia po kursie 5.25 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
2
Dym z Ohio dotarł do Paryża.
3
Dla zainteresowanych, od czwartku Far Cry 6 będzie do ogrania za darmo do poniedziałku (20 lutego) na PC i konsolach.
https://lowcygier.pl/darmowe/zagraj-w-far-cry-6-za-darmo-przez-weekend-na-pc-oraz-konsolach-playstation-i-xbox/
2
@Atencjuszek Tak. Właśnie skończyłem ogrywać i to jest gra skierowana do fanów HP. Dla reszty osób, która nie zna tego uniwersum będzie raczej meh.
1
@Qba2312 Wyżywanie się na tym PSG jakby przegrywali co najmniej 5 bramkami xD
1
Oj, Bayern dzisiaj straci bramkę po kontrze. Ładną tam autostrade mają za plecami xD
0
@AduŚ07 Na tym Polsacie to zawsze tacy nieżywi komentatorzy? Przez chwile myślałem, że puszczają mecz bez komentarza
1
@cules100pro Jak na razie gram Neymar asysta po 3.50.
Granie czystych dwójek to samobójstwo. Totki bez LIorisa, nie zdziwię się jak skończy się 1-1.
A jeżeli chodzi o mecz PSG-Bayern to rzut monetą. Szczególnie, że Sommer na 12 celnych strzałów wpuścił 5 bramek xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Uukasz_93 Bo to Ohio, u nich to nic nadzwyczajnego. Oni będą jeszcze łapać ten dym w słoiki, żeby potem móc go wąchać xD
4
Ale ta La liga to jest ściek do oglądania.. Czasami odnoszę wrażenie, że liga hiszpańska w ostatnich latach zamieniła się stylem gry z włoską.
10
Czasem i tak bywa.
https://x.com/HumansNoContext/status/1624181555743580160
0
@Toretto Przecież jest normalnie dostępne
2
@Pawel13sz Ktoś z trójki Ferran, Ansu lub Raphinha musi wylecieć tego lata :)