0

Widzę Marcosa w składzie i od razu mam przed oczami 0:3 z Bayernem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@esem91 Pierwsze co mi się rzuciło w oczy jak spojrzałem na skład xD

0

@czosnekfcb Kessie z żółtą kartką uśmiecha się do mnie od wczoraj i tak też zagrałem :) @3.30

0

@Fido66 Z tego co pamietam to zrezygnowali z tego

0

Barca będzie puszczana wyłącznie na Viaplay?

0

@ChampionLW Tak tak, Fati sobie pogra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Po ilu żółtych kartach zawodnika jest zawieszenie w LM?

3

Nieźle bawicie się w tej Fifie. @Transu96

1

@Nano22 Daj twitterowi się przebudzić to zaraz pewnie będą latać podejrzenia w których to dokładnie meczach było sędziowanie na nasza korzyść.

0

@MesQueUnClub96 Zwykle przepraszam za Bartka raczej nie wystarczy xD Karę dostaniemy jak się nie wybronimy

3

Pavard: "A se wjade sankami"

0

Ruiz biega na jakimś slow mo xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czupa czups co się napalił na bramkę

3

@Bulbulator To co powiedzieć o nas, jeżeli oni przegrywają tylko jedną bramką z Bayernem xD

0

Sportowy piątaczek na bramke Żółwia po kursie 5.25 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

2

Dym z Ohio dotarł do Paryża.

3

Dla zainteresowanych, od czwartku Far Cry 6 będzie do ogrania za darmo do poniedziałku (20 lutego) na PC i konsolach.
https://lowcygier.pl/darmowe/zagraj-w-far-cry-6-za-darmo-przez-weekend-na-pc-oraz-konsolach-playstation-i-xbox/

2

@Atencjuszek Tak. Właśnie skończyłem ogrywać i to jest gra skierowana do fanów HP. Dla reszty osób, która nie zna tego uniwersum będzie raczej meh.

1

@Qba2312 Wyżywanie się na tym PSG jakby przegrywali co najmniej 5 bramkami xD

1

Oj, Bayern dzisiaj straci bramkę po kontrze. Ładną tam autostrade mają za plecami xD

0

@AduŚ07 Na tym Polsacie to zawsze tacy nieżywi komentatorzy? Przez chwile myślałem, że puszczają mecz bez komentarza

1

@cules100pro Jak na razie gram Neymar asysta po 3.50.
Granie czystych dwójek to samobójstwo. Totki bez LIorisa, nie zdziwię się jak skończy się 1-1.
A jeżeli chodzi o mecz PSG-Bayern to rzut monetą. Szczególnie, że Sommer na 12 celnych strzałów wpuścił 5 bramek xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Uukasz_93 Bo to Ohio, u nich to nic nadzwyczajnego. Oni będą jeszcze łapać ten dym w słoiki, żeby potem móc go wąchać xD

4

Ale ta La liga to jest ściek do oglądania.. Czasami odnoszę wrażenie, że liga hiszpańska w ostatnich latach zamieniła się stylem gry z włoską.

10

0

@Toretto Przecież jest normalnie dostępne

2

@Pawel13sz Ktoś z trójki Ferran, Ansu lub Raphinha musi wylecieć tego lata :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?