0

Pojawił się prawie godzinny gameplay z Hogwarts Legacy. Nie zdradza nic szczególnego z fabuły, więc można sprawdzić.


31

@Kuba_1 Po to, żeby się klikało. Jeszcze dziesiątki razy usłyszysz w tym sezonie, że odchodzi/zostaje ;D

2

@Kengo Zagrałbym sobie w jakiegoś singleplayera i sprawa załatwiona xD

2

Ciężka sprawa xD


0

@GeraltzKatalonii Zaraz pewnie odpali streama i będzie skakał jak małpka.

0

@PatrykBarca Już szybciej Pep ściągnie go do siebie niż wróci do Barcy.

0

@Sawik_10 A to nie było tak, że sam odmówił?

3

@Medium W takin razie jak wysoki był poziom w podstawówce, ze nawet dyro potrafił sie stawić, żeby rozdać medale xD

2

Arsenal już 1-1 xD

2

@Szmulek To dopiero 22 minuta. Nie zdziwię się jak to jeszcze wygrają xD

2

Jak pięknie nie widzieć Torresa w wyjściowej jedenastce jak i na ławce. Czerwona kartka to chyba jedyny sposób, żeby uniknąć jego wejścia na boisku.

0

@Kengo Mildred Pierce (2011) było dla mnie jakimś takim małym odkryciem kilka lat temu. Klimat lat 30 (USA), kobieta chce otworzyć własną restauracja itd.
Sympatyczny dramat, jednosezonowy. Jedynie 5 odcinków, akurat na jedno dłuższe posiedzenie.
Ogólnie to Apple TV ma świetne seriale, które w Polsce przechodzą jakoś bokiem. The Morning Show, Ted Lasso, For All Mankind czy ostatnio świetny serial Rozdzielenie.

5

Chyba będę musiał w końcu zobaczyć to arcydzieło. Akurat HBO mam wykupione xD

3

@Medium Aha

14

To pewnie Strumyki puszczali transmisje meczu z tego drona.

3

Oho, dymy.


0

@Kapitan_SW To już lepiej zostawić na kolejną okazję i jak posiada Iphone to lepiej zastanowić się nad Apple Watch. Chociażby SE 2. generacji.

0

Oho, Totkom chyba Barcelona włączyła sie. Gacie juz pełne xD

0

Biedny zespół Roberta Lewandowskiego :(

0

Patrząc na skład to szykuje się chyba powtórka meczu z PKP. Przynajmniej nie będzie nudno xD

2

Garcia, Torres i teraz Gundogan.. Ciekawe czy odpali jak Ci poprzedni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Guardiola znowu płakał jak oddawał.

11

Oj, tak było xD


1

@Emhyr Pewnie usłyszał, że ma zagrać z Ceutą :/ Najpierw z PKP teraz to.. Też by mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

1

@MesQueUnClub_87 To jest bolączka obecnych sandboksów. Twórcy starają się tworzyć coraz większy i większy otwarty świat, ale praktycznie zawsze nie idzie to w parze z jakością tych zadań pobocznych, byle czymś zapełnić ten stworzony świat..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

De Jong? xDD

0

Xaviego co wykręca xD

1

Sergio „Strata” Busquets

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?