4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojawił się prawie godzinny gameplay z Hogwarts Legacy. Nie zdradza nic szczególnego z fabuły, więc można sprawdzić.
31
@Kuba_1 Po to, żeby się klikało. Jeszcze dziesiątki razy usłyszysz w tym sezonie, że odchodzi/zostaje ;D
2
@Kengo Zagrałbym sobie w jakiegoś singleplayera i sprawa załatwiona xD
2
Ciężka sprawa xD
0
@GeraltzKatalonii Zaraz pewnie odpali streama i będzie skakał jak małpka.
0
@PatrykBarca Już szybciej Pep ściągnie go do siebie niż wróci do Barcy.
0
@Sawik_10 A to nie było tak, że sam odmówił?
3
@Medium W takin razie jak wysoki był poziom w podstawówce, ze nawet dyro potrafił sie stawić, żeby rozdać medale xD
2
Arsenal już 1-1 xD
2
@Szmulek To dopiero 22 minuta. Nie zdziwię się jak to jeszcze wygrają xD
2
Jak pięknie nie widzieć Torresa w wyjściowej jedenastce jak i na ławce. Czerwona kartka to chyba jedyny sposób, żeby uniknąć jego wejścia na boisku.
0
@Kengo Mildred Pierce (2011) było dla mnie jakimś takim małym odkryciem kilka lat temu. Klimat lat 30 (USA), kobieta chce otworzyć własną restauracja itd.
Sympatyczny dramat, jednosezonowy. Jedynie 5 odcinków, akurat na jedno dłuższe posiedzenie.
Ogólnie to Apple TV ma świetne seriale, które w Polsce przechodzą jakoś bokiem. The Morning Show, Ted Lasso, For All Mankind czy ostatnio świetny serial Rozdzielenie.
5
Chyba będę musiał w końcu zobaczyć to arcydzieło. Akurat HBO mam wykupione xD
3
@Medium Aha
14
To pewnie Strumyki puszczali transmisje meczu z tego drona.
3
Oho, dymy.
0
@Kapitan_SW To już lepiej zostawić na kolejną okazję i jak posiada Iphone to lepiej zastanowić się nad Apple Watch. Chociażby SE 2. generacji.
0
Oho, Totkom chyba Barcelona włączyła sie. Gacie juz pełne xD
0
Biedny zespół Roberta Lewandowskiego :(
0
Patrząc na skład to szykuje się chyba powtórka meczu z PKP. Przynajmniej nie będzie nudno xD
2
Garcia, Torres i teraz Gundogan.. Ciekawe czy odpali jak Ci poprzedni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Guardiola znowu płakał jak oddawał.
11
Oj, tak było xD
1
@Emhyr Pewnie usłyszał, że ma zagrać z Ceutą :/ Najpierw z PKP teraz to.. Też by mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Fascynująca historia
https://x.com/fasc1nate/status/1615241050645270532
1
@MesQueUnClub_87 To jest bolączka obecnych sandboksów. Twórcy starają się tworzyć coraz większy i większy otwarty świat, ale praktycznie zawsze nie idzie to w parze z jakością tych zadań pobocznych, byle czymś zapełnić ten stworzony świat..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@haryveb944 Aha.
0
De Jong? xDD
0
Xaviego co wykręca xD
1
Sergio „Strata” Busquets