6

@dniel Niestety, Youtube urósł do takiej skali, że ma wywalone w to czy komuś się podoba czy nie, bo i tak nie alternatywy. No niby jest ten Tiktok, ale no..

1

@Kgorecki2500 To kup sobie na steamie. Jak będzie chodzić kiepsko to możesz zrobić bezproblemowo refund do 2h.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@cris2706 Czytasz komentarze na facebooku. Czego się spodziewałeś? ;D Jak tam od dobrych kilku lat została sama Januszerka, Brajanki czy starsi ludzie przeglądający tego FB.

8

W jakim następnym klubie widzielibyście Kloppa po odejściu z Liverpoolu? Ja to bym w sumie chciał go zobaczyć w Atletico. Ma tam trochę walczaków w klubie, zmienił by nastawienie na bardziej ofensywne. Zawsze to byłoby trochę ciekawiej w tej nudnej La Lidze

1

@Szmulek Taki tam sportowy trash talking.

1

@Kinginiesta Chyba Zalewski do Piotrka.

4

Chyba się nie lubią chłopaki

1

@Rewolucja123 Patrząc na to jakie nudy były w dzisiejszych meczach w La lidze to w ostatnim będzie pewnie strzelanina.

1

@martin3131 Wielu z nich jest już po 30. W pierwszym sezonie Enrique były takie transfery jak Bravo, Ter Stegen, Vermaelen, Douglas, Rakitic, Suarez czy potężny Mathieu (rozegrał 41 meczów w pierwszym sezonie GIGACHAD)

0

@Survier Też mi różnica. Zamiast kupić jednego leszcza za 100 baniek to kupiliśmy dwóch za łączną kwotę 113mln. Rozdrabniamy się na drobne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kgorecki2500 To już lepiej wywalić kase na konsole i będziesz miał spokój przez następne 4 lata jak nie więcej bez obawy czy gra ci pójdzie. Aktualnie to nie widzę sensu wywalać kasy na PC. No chyba, że marzy ci się granie w 4k 60fps+.

0

@Kgorecki2500 Oj wątpie. Procek do wymiany. Patrząc na to ile RAMu sobie życzą to gra będzie nieźle zjadała procesor.
PS Z tego co kojarzę to nie pokazali nawet pojedynczego gameplayu z wersji na PC, trochę sussy.

1

Ciężary będą w dzisiejszym meczu.

1

@bari_94 Tak, nie mogę meczu przez to odpalić..

0

@Faro Trochę to śmieszne, że będąc w City mówi jakby to wróciłby do Barcelony, gdyby zadzwonili do niego xD

1

@bari_94 Wydaje mi się, że to HBO wymusiło, żeby ludzie oglądający na biężąco musieli wykupić subskrypcje co najmniej 2 razy.

6

Szybko poszło, już zapowiedziano kolejny sezon.


1

@supraomnes1 Piwerko i Dead Space będzie zaraz odpalany B) Czyli piątkowy wieczór z życia nerda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

Na instagramie wszystko ładniej wygląda, a rzeczywistość jest nieco brutalniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


5

@JimMorrisonFCB "super fura, fajnie ze mogl sobie na taka pozwolic" NPC moment xD

4

@HighestInTheRoom Co jak co, chłop ma poniekąd rację. Ten Winiciujsz na La Bambie jest dosłownie wyzywany tutaj, to już nawet nie jest hejt. Chłopy dosłownie dojeżdżają jego "gębę" xD Chyba nowy target po tym jak Casemiro odszedł do United.

1

@Sau_Ron Nie.

4

Dawaj już te czerwo, bo mi się kupon grzeje xD

0

Co jak co, ale Real mógłby to wygrać. Zawsze to będzie ciekawszy mecz grając z nimi niż z Kotletico.

1

Co to było xD

4

A zagram sobie karniaczka dla Realu (4.40)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JimMorrisonFCB Przerwany z powodu kibiców (Flashscore)

1

@wasacz A to nie można zrobić crapu z remake? xD Sczególnie, że za grę brało się wiele osób niezwiązanych z serią.
I zmieniono całkiem sporo męczących mankamentów, schemat gry oczywiście zostaje ten sam, bo z jakiej racji mieli go zmieniać. Uwspółcześnili grę do dzisiejszych standardów.
https://www.gry-online.pl/newsroom/dead-space-remake-wprowadza-wiele-zmian-omawiamy-najwazniejsze-z/z423f09

2

Miałem nie kupować na premierę, ale patrząc na oceny to chyba jednak wybiorę się jutro do sklepu :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?