1

@barcelonaLM a mnie zawsze autokorekta poprawia Messi na Męski xD

0

A propos wczorajszej premiery Hogwarts Legacy rozwalają mnie osoby na Twitterze co kupili wersje na PS4/Xone i zastanawiają się czemu nie mogą odpalić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Transu96 Nie, żeby coś, ale ta gra jest zrobiona pod granie na padzie xD

0

@takisobiektos Z czego duża część to ruskie xD

1

@Khajio Przecież to było wiadomo od pierwszej zapowiedzi, że to BOTW 2 :D Jakby mieli tworzyć od zera to by wyszło już na konsole następnej generacji. A tak to jest zwyczajny sequel wykorzystujący mechaniki z poprzedniej części + dodają nowe, a i tak nie mogą sobie pozwolić na zbyt wiele patrząc na to, że już BOTW wycisnął praktycznie wszystkie soki ze Switcha.

9

@Faro No jakbym czytał jeszcze tak niedawno podobne komentarze odnośnie Puiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Kiedyś to i ja miałem używaną, ale obecnie z tym różnie bywa. Szczególnie, że ostatnio wyszły karty z serii 40 i niedługo wychodzą kolejne, więc teraz pozbywają się starych kart chociażby z serii w którą ty celujesz. Jeżeli ktoś ci faktycznie da gwarancje to próbuj.

PS Niedługo będzie wychodził Rtx 4060 TI i cena ma być podobno poniżej 500 dolarów ma być to odpowiednik RTX 3070. Jeżeli to prawda to powinieneś brać i nie zastanawiać się nad niczym innym.

0

@Kgorecki2500 Broń Boże nie kupuj używanych, jeżeli chodzi o karty graficzne. Wbrew pozorom bardzo łatwo natrafić w Polsce na kartę, która robiła za koparkę..

2

@Kuba_1 Chyba nie rozumiesz jak działa twitter i tego typu konta. Specjalnie dla ciebie znalazłem tego tweeta. Spójrz na niego i liczbę polubień.


2

@Kuba_1 A co to Leo nigdy nie strzelał w lidze, że admin miał o tym pisać? ;D W tym przypadku jest to pierwsze trofeum w którym brał udział i nie wygrał. Robi to poniekąd wrażenie.

0

Za 10 minut startuje pokaz Nintendo Direct dla zainteresowanych.
Najprawdopodobniej pokażą gameplay z nowej Zeldy.


4

Tak to cała La Rambla zasrana komentarzami odnośnie meczu Realu, a jak pojawi się artykuł na ten temat to już wielkie halo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

EA Motive, które zajmowało się ostatnio Dead Space Remake stworzy teraz grę o Iron Manie.

0

@Graves Sama gra 80 gb + pewnie patch, który wyjdzie jutro, albo na premiere.

4

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kessie co podał xD

0

Raphinha co ty odwalasz xD ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Lewy to biega w jakimś slow mo, podobnie z myśleniem xD

0

@msmsms Nie ten styl gry. W takim Liverpoolu pasowałby ideolo

2

Zamiast cofnąć Gaviego do pomocy i dać na skrzydło już tego Ferrana lub Fatiego to on wystawia Kessiego..

2

Ale ta La Liga jest śpiąca. Valladolid strzela, trener ściąga dwóch napastników z boiska i obrona Częstochowy..

1

Karny jest, teraz daj komuś czerwoną kartkę, panie sędzio xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Transu96 Płacz w głównej mierze jest o to, że na twitterze osoby zajmujące się aferami udostępniały clip Atrioca, gdzie była widoczna ta strona, czyli w sumie zrobiła się taka reklama tej strony. W dodatku na klipie z tego co pamiętam były streamerki, które nie chciały być seksualizowane, więc to jeszcze bardziej poddymiło sytuacje.

2

@Transu96 Zacznijmy od tego, że te apki o których mówisz w reklamach to scam xD Natomiast atrioc był na stronie, gdzie za deepfake sie płaci (chyba abonament) i tam robią to prawdopodobnie w sposób dosyć "profesjonalny".

2

@Faro "3 stycznia 2023 roku Komisja Europejska wydała rozporządzenie zezwalające na wprowadzanie na rynek częściowo odtłuszczonego proszku z Acheta domesticus (świerszcza domowego) jako nowej żywności oraz zmieniające rozporządzenie wykonawcze (UE) 2017/2470."
Może być to dodawane do chleba, czekolady i innych tam produktów spożywczych.

https://www.rp.pl/przemysl-spozywczy/art37829731-maka-ze-swierszczy-od-dzis-wchodzi-do-sklepow-zywnosc-z-owadow-to-przyszlosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?