4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Momals11 Kuman: To Puiga wina.
3
Messi to chyba w szoku, że to nie on rozgrywa i nie wie co ze sobą zrobić xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Come to Besiktas, Hochland!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Jeszcze trochę to i Barca spotka się z Legią w Lidze Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrychoO Odpal sobie Fifa 21, będziesz miał swoje demo ;D
0
@PatrychoO Nie będą.
https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-12-eas-decision-to-make-fifa-22-on-pc-the-last-gen-version-isnt-going-down-well
0
@Krystian_mix Tylko na viaplay.
0
@Rust_Cohle Dla mnie działa normalnie. Grasz coś dzisiaj w meczu Realu?
6
@Pawel13sz Akurat kibice wczoraj to była masakra. Gwizdali na wszystko co się rusza.. Najgorszy sort kibica.
0
@!34RC3!_0N4 On nie przyszedł tutaj, żeby biegać do prostopadłych piłek. Tylko, żeby stać w polu karnym czekając na podanie, najlepiej na banie. Do niczego innego on nie został tutaj sprowadzony. Taka prawda ;P
0
@clyde Akurat kolekcjonerki są tanie od from software, jeżeli nic nie zmienią. Dark Souls 3 i Sekiro były po 500 ziko.
0
@clyde Zaraz Far Cry 6 wychodzi :)
0
W nowej Fifie usłyszmy Smokowskiego. Szpakowski mówi papa.
0
Beznema z golem, czy +2.5 gola w meczu?
2
Podziwiam tych optymistów przed każdym większym meczem w ostatnich latach mówiących, że dzisiaj ich dojedziemy. Za każdym razem humor zepsuty.
0
@Pewex Oglądałem dziś drugą połowę i ładnie klepali. Brakowało wykończenia.
0
@dafik85 "Niefortunnie" asystował przy golu Bayernu :)
4
@fart Spokojnie, w Monachium zapłacą rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jeżeli dzisiaj Bayern zagrał na 30% to co będzie działo się w Monachium. Alba to chyba w busie zostanie xD
3
La Rambla przed rewanżem w Monachium.
"Mam przeczucie, że dzisiaj wygramy"
I tak historia zatacza koło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@amanter Flashbacki nie dają mu spokoju:/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo Ciężko grać słabo w obronie, jeżeli stoi tam 9 naszych zawodników :)
0
Przynajmniej Albie jeszcze nie pociekło po nogawce :)
0
Już uszy bolą od tego gwizdania, na uj oni gwiżdżą? Najgorszy sort kibiców..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@kuz Alba w ciebie wstąpił. Udaj się do najbliższego egzorcysty.
2
Ronaldo zmieniony przez Lingarda, ale to musi być zaszczyt.. dla Cristiano.