4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Woland10
Sezon 24/25 Ansu od pierwszej minuty to byłaby paranoja. MŁODZIAN potykał się o własne nogi z Legią Warszawa i widać, że to nie to jeszcze.
1
@Sau_Ron Oddychać muszę bo się udusze EO
5
Najszybszy człowiek na dwóch rękach :D
1
@Lionel_Messi10 Ta ta, namiesza. Nie pokazali jeszcze żadnego gameplaya. W dodatku ma być to darmówka, bez żadnych licencji od jakiś no name'ów. Już widzę jak namieszają xD EA to gigant i żeby podjąć jakąkolwiek walke z nimi potrzebny jest duży "gracz".
3
@Criss18Barca Błędy, błędy, mobilna grafika, piłka ważąca ze 100kg itd. :) To, że pracowali 2 lata nad tym czymś to jakiś nieśmieszny żart.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1638738416604340400/5BFC18ADF7ABACF6B151B5976CF0FBDE242C49E4/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1634234816834524837/590C4B2B48D8088FAD7361F13FB502E15802B128/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
10
@Cvzx Co jest xDDD
0
@Herato https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10735927#comment-10735934 xD
2
@Encore Myślałem, że to Denis Suarez po prawej ;D
0
@Hosh Nie będzie żadnej konkurencji. Ter Stegen musi grać wszystko albo zacznie tupać nóżką, tak jak to było w przypadku z Bravo.
1
@Pawel13sz A jak z Xavim się nie uda to już możemy zamykać klub, czy jak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalZZZ Ciekawe w jakim klubie za kilka lat.
2
@boss000 W takim razie muszę oglądać inny mecz xD
0
Legenda głosi, że Barca dzisiaj odda celny strzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ciekawostka
Barcelona nie wygrała żadnego z 7 ostatnich meczów na wyjeździe po tym jak pierwsi stracili bramkę :)
1
@Archie Odpowiednik PS4
10
@Janas11224 Zajebisty mecz, oglądać jak jedna drużyna broni się przez 90 minut nie potrafiąc wymienić kilku podań. Wystarczy, że w lidze krajowej trzeba takie drużyny oglądać.. Po sezonie nikt nie będzie o nich pamiętać i wrócą do swojej farmerskiej ligi. Doszukujesz się jakiegoś głupiego romantyzmu w dzisiejszym futbolu. Ludzie są zabiegani, mają lepsze do roboty niż oglądanie jak chłopy się bronią przez cały mecz. To samo tyczy się młodszych odbiorców, nie jest to ani trochę zachęcające do oglądania.
PS Koneser futbolu się znalazł.. Już widzę jak w odpalasz Ligę Europy, żeby obejrzeć Sturm Graz.
0
@Wronadlinho W EA Play powinno być dostępne cały czas. To jest pełna wersja, ale z limitem gry do 10 h.
0
@Wronadlinho 15 Ziko jest na pierwsze 10 godzin, a to o czym mówisz to EA Play Pro za 60 zł miesięcznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Katalończyk 99 Giga Super, ale kogo z nas będą oni obchodzić po sezonie. Wrócą do siebie na farmę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real po wylewie, 1:2 xDD
4
@amanter No i gdzie te City? Najmocniejszy skład, którego pressingu nikt nie jest wstanie ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@daniel32778 To szeryfy z La Rambli
2
Kurła, Flashbacki z Fify.
0
Tiraspol gol xDDD
1
Gej swój chłop :)