4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 i tak to się kręci. Sezonowcy odchodzą, nie ma kto przychodzić na stadion, oglądać meczów przed TV, kupować koszulek, a my się cieszymy walką o Ligę Europy xDD
Co jak co, ale sezonowcy to rzecz ważna przy tak dużym klubie.
3
@Azi No tak, wygramy.. Ciekawe jakiego trenera wybierze tym razem maszyna losująca.
0
@Derean On nie potrafi się ustawić na boisku, a ty chcesz jeszcze żeby grał na 9 xD
0
@JimMorrisonFCB Też tak myślę xD
1
@sonek Mam to samo. Nigdy się nie nauczę, żeby nie tykać meczów Napoli, bo nie ważne jak się postawi będzie na odwrót xD
1
@JohnnyBarca On bez formy to już był przed przyjściem Rudego xD Ter Stegen już dawno zapomniał co to znaczy mieć formę.
3
@koksik2700 Nic nadzwyczajnego. Ciesze się, że sprawdziłem za 5 ziko przez EA Play. 10 godzin gry mi starczyło, żebym stracił zapał do zakupu gry ;D
0
@zenoowity 10 to wygrana pierwszej drużyny lub remis
2
10 meczów w lidze francuskiej i człowiek obstawia akurat ten jeden mecz, gdzie bramki nie padają, a yebać to xD
0
Juventus to chyba zgrał się z formą Barcy. Jedni i drudzy tragedia..
1
@kuz Jednorazowe, na pierwszy miesiąc. Później 15 ziko z tego co pamiętam.
0
@kuz Yep, nie zapomnij tylko anulować subskrypcji potem :P
0
@kryhaa NIe będzie. Dostajesz tak naprawdę Fife 21 z zaktualizowanym składami ;P
1
Jak ktoś jest zainteresowany EA Play to można kupić teraz za 5 ziko na Playstation i Xboxie na miesiąc.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO/
https://www.microsoft.com/PL-PL/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0003?icid=SSM_Search_Promo_EAPlay_CTA1
3
@MesQueUnClub96 Dziękuje za uwage. Zamykam Dyskusje.
39
Kiedyś tak to właśnie wyglądało ;D
https://x.com/OldMemeArchive/status/1439945901666193414
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Gra jest świetna, ale z tą walką to pojechałeś ;D Walka jest ch*lernie schematyczna i monotonna. Została dodana raczej z musu, żeby nie był to typowy symulator chodzenia :P
0
Coraz ciekawsze te reklamy na Youtubie.
https://x.com/Robert_Jones56/status/1439701324925480960
2
Brajtłajt wodzu ratuj nas :(
1
@Fantastyczny Chłopiec Będzie zajęty obroną Częstochowy pod naszą bramką :)
12
Niektórym to naprawdę nie dogodzisz, oprócz tego Roberto skład jest cacy. Lepszego się nie ulepi z tego co mamy ;d
2
@HighestInTheRoom No tak, nie potrafił już wcześniej zmotywować naszych piłkarzy do gry to tym razem na pewno mu się uda xD
Tutorial How to wejść w te same gówno *2021* [Zobacz Video]
0
Krysztianu by to wykończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Roma po wylewie.
2
@Esteban_ Ja to mam kur.. szczęście xD
Dwa kupony, na jednym została Roma, a na drugim Lazio xDD
0
No i ez. Gol Ronaldo po kursie 1.90 to był prezent od buka xD
3
@Kondziubarca Postaw gola Hochlanda wydaje się bezpieczniej ;D
0
Chillera utopia te mecze siatkówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 Podobno zrobili to, żeby dostosować trailer do regulaminu YouTube’a, którego reguły dotyczące używek i treści erotycznych są dość rygorystyczne. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Rockstar chce się bawić w "umilanie" swoich produkcji, zawsze to były w jakimś stopniu kontrowersyjne gry.