2

Mam link do meczu City.
Za 50 herbików wrzucę link. Nie kłamie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

Rozpoczynam nową serię na La Rambli, nazwaną "Typy, które oskubią twój portfel do cna i nie wrócą.
Na pierwszy rzut idzie mecz dnia, czyli PSG - Man City. Analiza tego meczu była prosta jak budowa cepa. Dwie iście ofensywne drużyny, wielu spodziewa się gradu bramek, a tu uj! Nje bendzie brameg!

Typ
PSG - Man City (bez bramek) 16.0 kurs.

BOL!

2

@amanter Fajnie, że zdecydowałes się na coming out. Chcesz się poznać przystojniaczku?

0

@Janas11224 Pierwszych meczów się nie obstawia. Zasada numero uno

6

Inter jakie warzywo w LM.

0

@Ghotti Ciepło przyjęte? Hahhahaha, co kur.. xD? Sorry, ale chyba pomyliłeś gry. Ta gra to jest totalny syf, po którym każdy jeździ #Gra-Usługa

3

@marcin62 Żart? Powiedz to graczom Wowa przy każdej nowej premierze.

2

@colossus Czytałeś w ogóle artykuł? Miała podłączony telefon do ładowania. No co za niespodzianka, że tak się skończyło ;D

8

@LeoMessiah Od razu widać, że fan Leosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ubisoft najbardziej znienawidzonym wydawcą gier na świecie. Cóż za wyróżnienie, gdzie jest kurła EA.

1

@MesQueUnClub_87 Musisz sam sobie odpowiedzieć. Dla mnie zakup Xboxa był nie potrzebny, bo posiadam PC, a wszystkie gry na Xboxa są również wydawane na piecu. Game Pass jest również dostępny na PC i skorzystałem z niego tylko jeden raz. Dlaczego? A no dlatego, że ogrywam większość gier na bieżąco, jest to bardziej kierowane do casualowych graczy. Więc zadaj sobie pytanie czy ty będziesz w ogóle grać w te gry z Game Passa?
Ja posiadam PC, PS5, Nintendo Switch i wiem, że żadna gra mnie nie ominie z takim zestawem sprzętu.

0

@Encore Oby z podpórką :D Z Benfica będzie trudno wygrać, no cap.

4

Mam nadzieje, że Milan przejedzie się jutro po tym Atletico :)

10

3

@fortunate_son Nie ma mowy. Ta jego mało zwrotność i to, że jest po prostu wolny jak żółw nie wzniesie go już na wyżyny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 Jakoś jestem dziwnie spokojny o serial patrząc na to, że będzie to na HBO ;D Liczę na ciężki, przytłaczający klimat.

1

@IronSanHybrid To może się przekonasz do Milesa po przejściu gry, bo dla mnie jego historia wydawała się ciekawsza :P Historia Parkera była już wielokrotnie opowiadana i przerabiana do zarzygania, a z Milesem czuć lekki powiew świeżości.
PS Widziałeś już trailer 2 części?

1

@IronSanHybrid Syf, szkoda kasy. Nie zdziwię się jak wrzucą niedługo, gdzieś za friko :P

0

@tomek256 A po jakiego groma potrzebny ci laptop, że tak grzecznie zapytam? Nie do gier, nie do wymagających programów, ale obowiązkowo z ssd? :)

1

@Image Kuman z własnego kieszonkowego opłacił meczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Virusk3 Bez przesady, nie ma już Valverde w klubie xD

1

@Batys Przecież jest też Garcia, a Pique jest nietykalny.

0

Villarreal i remis. Nowe nie znałem..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Spalony ;D

0

@Pietkinho Nie mówię, że ma rację, ale aktualnie nie dużo trzeba, żeby wyróżnić się w Barcelonie jak wszyscy grają kupę :p

4

@macio_944 Nawet chciałbym w to uwierzyć, ale ja to słyszę co sezon xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?