1

@FCMichalo Już nawet na strims world jest zakładka z walką ;D

0

@Salchent Kasa, misiu, kasa ;D

1

@kcule14 Ja o jego istnieniu dowiedziałem się dopiero po transferze do City xD

0

@LeoMessiah A to on był kiedyś hypowany? Ta cała otoczka wokół niego opiera się na tym, że kosztował 100 mln.

6

@betonito Tak, tak. Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Japonk Tak, ale możesz upewnić sie czy w ustawieniach masz włączone zapisywanie w chmurze.

1

@GeneralXavi Ja się pokusiłem na yolo decyzję i zagrałem City. Przeczytałem ciekawą ciekawostkę, że Guardiola nigdy nie przegrał z tym samym rywalem 4 razy z rzędu ;D

5

@JohnnyBarca Mój stary > Diaz i Olmo
Niech lepiej szukają dalej..

2

No i ez. Potężny Lech skończył się zaraz po tym jak na nich postawiłem xD

1

@GregSTG Pewnie tych co jutro będą oglądać mecz Realu licząc na to, że stracą punkty :)

29

Skywalker w akcji.


11

Iksde. Co tu więcej dodać. Na chłopa zwrócono uwagę pewnie z tego względu, że grał kiedyś w Barcelonie. To wystarczy, żeby zostać trenerem Barcy ;D

0

@MesQueUnClub_87 Zamawianie czegoś na określoną godzinę w piątek to samobójstwo :)

0

@Herato W sezonie 21/22 :)

0

@Rewolucja123 Ciężki wybór, kot w worku, czy średniak.

1

@barcanawieki Ja to czekam na pierwsze recenzje. Po gameplayu widzę, że to kolejny odgrzewany kotlet. Natomiast jeśli chodzi o samą premiere to już na pewno nie przełożą.

7

Depayowi to styki przepaliło po meczu z Bayernem xD

3

Aż 5 minut doliczył? Nasi to już chcą zejść do szatni, panie sędzio.

4

Nawet own goal nas opuścił (︶︹︺)

6

Zwycięski gol Roberto rozdupcyłby serwery La Bamby na kolejne 24h.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

Fajnie grają chłopaki, brakuje tylko... wszystkiego :)

0

@k1nGPu1G Jak Roberto strzeli dzisiaj bramke to bedzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ile was trzymała gorączka po szczepionce (jeżeli ją mieliście)?

0

@damian16161212 Dostałeś dobranocke na dobranoc, a ty narzekasz :D

0

@Kubsoleon Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Koeman nie powinien zostać teraz zwolniony. Chyba, że chcesz zobaczyć drugiego Quique Setién w klubie, którego po pół roku będzie trzeba wywalić i tak historia zatacza koło.

1

@Kubsoleon Laporta to wiele mówi, mało robi, że ludzie jeszcze się tego nie nauczyli :D

0

@dembabejlen Potężny Negredo pokaże jak się gra De Jongowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?