4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCMichalo Już nawet na strims world jest zakładka z walką ;D
0
@Salchent Kasa, misiu, kasa ;D
1
@kcule14 Ja o jego istnieniu dowiedziałem się dopiero po transferze do City xD
0
@LeoMessiah A to on był kiedyś hypowany? Ta cała otoczka wokół niego opiera się na tym, że kosztował 100 mln.
6
@betonito Tak, tak. Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Japonk Tak, ale możesz upewnić sie czy w ustawieniach masz włączone zapisywanie w chmurze.
1
@GeneralXavi Ja się pokusiłem na yolo decyzję i zagrałem City. Przeczytałem ciekawą ciekawostkę, że Guardiola nigdy nie przegrał z tym samym rywalem 4 razy z rzędu ;D
5
@JohnnyBarca Mój stary > Diaz i Olmo
Niech lepiej szukają dalej..
2
No i ez. Potężny Lech skończył się zaraz po tym jak na nich postawiłem xD
1
@GregSTG Pewnie tych co jutro będą oglądać mecz Realu licząc na to, że stracą punkty :)
29
Skywalker w akcji.
11
Iksde. Co tu więcej dodać. Na chłopa zwrócono uwagę pewnie z tego względu, że grał kiedyś w Barcelonie. To wystarczy, żeby zostać trenerem Barcy ;D
0
@MesQueUnClub_87 Zamawianie czegoś na określoną godzinę w piątek to samobójstwo :)
0
@Herato W sezonie 21/22 :)
0
@Rewolucja123 Ciężki wybór, kot w worku, czy średniak.
1
@barcanawieki Ja to czekam na pierwsze recenzje. Po gameplayu widzę, że to kolejny odgrzewany kotlet. Natomiast jeśli chodzi o samą premiere to już na pewno nie przełożą.
7
Depayowi to styki przepaliło po meczu z Bayernem xD
3
Aż 5 minut doliczył? Nasi to już chcą zejść do szatni, panie sędzio.
4
Nawet own goal nas opuścił (︶︹︺)
6
Zwycięski gol Roberto rozdupcyłby serwery La Bamby na kolejne 24h.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Fajnie grają chłopaki, brakuje tylko... wszystkiego :)
0
@k1nGPu1G Jak Roberto strzeli dzisiaj bramke to bedzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ile was trzymała gorączka po szczepionce (jeżeli ją mieliście)?
0
@damian16161212 Dostałeś dobranocke na dobranoc, a ty narzekasz :D
0
@Kubsoleon Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Koeman nie powinien zostać teraz zwolniony. Chyba, że chcesz zobaczyć drugiego Quique Setién w klubie, którego po pół roku będzie trzeba wywalić i tak historia zatacza koło.
1
@Kubsoleon Laporta to wiele mówi, mało robi, że ludzie jeszcze się tego nie nauczyli :D
0
@dembabejlen Potężny Negredo pokaże jak się gra De Jongowi