4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w No to ja podrzucę indyka, choć nie lubię gier tego typu grafika/gameplay nie przyciągały, tutaj główne skrzypce odgrywała fabuła, "To the Moon".
Tak w sumie to jest chyba jedną z najwyżej ocenianych gier na steamie, więc nie dziwo ;p
3
@SuperVegeta Iksde, ale teorie spiskowe. Co ja czytam xD
1
@etobzyk Co dokładnie. Podaj szczegóły.
1
@Mario96w Kiedyś było cacy. Teraz to nawet czasu nie mozna przyspieszyć jak nie wykupisz pełnej wersji ;d
0
@NaFazieHitman No to nie zaśniesz przez najbliższe kilka miesięcy jak nie dłużej. Powodzenia xD
1
@YoungTalents Wystarczy wejść na Flashscora i sprawdzić, 30 sekund szukania..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB https://ibb.co/RvzzC1L
2
Jutro Call od Duty doczeka się darmowego battle royale (f2p). Będzie nazywał się "Warzone".
Link, jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w Chyba chodziło mu o to, żeby zostać na miejscu lidera w przypadku przerwania ligi. Tylko w tym wypadku i tak pewnie cały sezon byłyby anulowany.
0
@lucas/catalan Top 10 twoich ulubionych moderatorów?
3
@ShinobiQWE Powiedział, że to on będzie teraz skakał.
2
@Commando Sami sobie na La Rambli urządzimy rozgrywki sportowe.
0
@-barca4ever- Posiadam trochę inny model, OP 7Pro, bezramkowy z wysuwanym aparatem od góry i spisuje się fenomenalnie. Kupowałem pół roku temu mając jeszcze do wyboru Samsunga S10 i Huawei P30 i raczej bym nie wymienił na żaden z powyższych. Wybrałem ideolo.
0
@Avada Kedavra Na tą chwilę tak, gorzej jak to się rozwinie (zmutuje) i zrobi się niebezpieczniejszy.
3
To tylko grypa, ziomek
- Donald Trump
2
Jak prawidłowo chronić się przed koronawirusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/thestinkmarket/status/1235324954448736256
1
@norbi77 Wystarczy, że się uodporni, zmutuje i wtedy dopiero zacznie się jazda.
1
@Hiacynk "Eee, yyy.." Niczym na orliku przy tych pustych trybunach xD
3
@krzychu1526 Przyzwyczajenia nie zmienisz xD
1
@IronSanHybrid Jakbym widział Albę.
2
@Marcel99 Iksdededede.
11
@IronSanHybrid Jak zobaczyłem tego Vana to już wiedziałem, że coś tu śmierdzi xD
0
@Jaca27 Chłopaki mają zapiski w kontraktach, żeby podsycać emocje do ostatniego meczu w lidzexD
0
@Mario96w Oj, żeby ta Mallorca nas nie zaskoczyła, a w sumie to, żebyśmy siebie nie zaskoczyli, brakiem skuteczność, bo tak łatwo nie jest wbić bramkę na Majorce. Kilka drużyn z Topki już się na tym przejechało :p
0
@Piotr89Sand Odbije się im czkawką, jak naśmiewanie się z Viniciusa przed meczem z Barcą xD
0
To co, za tydzień Majoreczka, walenie w mur i remisik, żeby poczekać na Real ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DanielOOL Fabregas?