1

@Mario96w No to ja podrzucę indyka, choć nie lubię gier tego typu grafika/gameplay nie przyciągały, tutaj główne skrzypce odgrywała fabuła, "To the Moon".
Tak w sumie to jest chyba jedną z najwyżej ocenianych gier na steamie, więc nie dziwo ;p

3

@SuperVegeta Iksde, ale teorie spiskowe. Co ja czytam xD

1

@etobzyk Co dokładnie. Podaj szczegóły.

1

@Mario96w Kiedyś było cacy. Teraz to nawet czasu nie mozna przyspieszyć jak nie wykupisz pełnej wersji ;d

0

@NaFazieHitman No to nie zaśniesz przez najbliższe kilka miesięcy jak nie dłużej. Powodzenia xD

1

@YoungTalents Wystarczy wejść na Flashscora i sprawdzić, 30 sekund szukania..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

Jutro Call od Duty doczeka się darmowego battle royale (f2p). Będzie nazywał się "Warzone".

Link, jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mario96w Chyba chodziło mu o to, żeby zostać na miejscu lidera w przypadku przerwania ligi. Tylko w tym wypadku i tak pewnie cały sezon byłyby anulowany.

0

@lucas/catalan Top 10 twoich ulubionych moderatorów?

3

@ShinobiQWE Powiedział, że to on będzie teraz skakał.

2

@Commando Sami sobie na La Rambli urządzimy rozgrywki sportowe.

0

@-barca4ever- Posiadam trochę inny model, OP 7Pro, bezramkowy z wysuwanym aparatem od góry i spisuje się fenomenalnie. Kupowałem pół roku temu mając jeszcze do wyboru Samsunga S10 i Huawei P30 i raczej bym nie wymienił na żaden z powyższych. Wybrałem ideolo.

0

@Avada Kedavra Na tą chwilę tak, gorzej jak to się rozwinie (zmutuje) i zrobi się niebezpieczniejszy.

3

To tylko grypa, ziomek
- Donald Trump


2

Jak prawidłowo chronić się przed koronawirusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/thestinkmarket/status/1235324954448736256

1

@norbi77 Wystarczy, że się uodporni, zmutuje i wtedy dopiero zacznie się jazda.

1

@Hiacynk "Eee, yyy.." Niczym na orliku przy tych pustych trybunach xD

3

@krzychu1526 Przyzwyczajenia nie zmienisz xD

1

@IronSanHybrid Jakbym widział Albę.

2

@Marcel99 Iksdededede.

11

@IronSanHybrid Jak zobaczyłem tego Vana to już wiedziałem, że coś tu śmierdzi xD

0

@Jaca27 Chłopaki mają zapiski w kontraktach, żeby podsycać emocje do ostatniego meczu w lidzexD

0

@Mario96w Oj, żeby ta Mallorca nas nie zaskoczyła, a w sumie to, żebyśmy siebie nie zaskoczyli, brakiem skuteczność, bo tak łatwo nie jest wbić bramkę na Majorce. Kilka drużyn z Topki już się na tym przejechało :p

0

@Piotr89Sand Odbije się im czkawką, jak naśmiewanie się z Viniciusa przed meczem z Barcą xD

0

To co, za tydzień Majoreczka, walenie w mur i remisik, żeby poczekać na Real ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DanielOOL Fabregas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?