0

@tristan87 Przecież El Pais to francuski dziennik poranny.

68

@marcin000019 Bez przesady. Messi jest pierwszą osoba, która spuszcza głowę po straconym golu zamiast motywować chłopaków, a w zamian najczęściej robi to Pique.

0

@Adamski69 Prędzej czy później zostanie, u nas panuje zasada największej ilości rozegranych meczy z tego co pamiętam.

1

@Kengo Nic się nie wyjaśniło. Równie dobrze może to być kolejna plotka wyssana z palca.

1

@Konias4318 Jak to? A to nie był Griezmann i Pique?

0

@Transu96 Dzięki, nie był to wrodzony talent tylko lata praktyki i ciężkiej pracy, więc już jestem prawie jak Krisztiano.

0

@Hushovt Ja to wolę być dziwakiem, niż być jednym z wielu ;p

0

A ty? Jakim typem ziemniaka jesteś? Ja to jestem niczym Pure, miękka ci*


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Może USB siadło. Spróbuj wsadzić z tyłu "skrzyni", jeżeli podpinałeś z przodu, albo na odwrót

0

@Rewolucja123 Skąd pewność, że padła tobie? Resetowałeś kompa?

1

@contowsky Naprawdę? Jeszcze zrozumiałbym te oburzenie jakby skrócili będę na "bd", czy tobie na "tb".. Dlaczego w takim razie nie przyczepiłeś się do wklejania postów z Twittera po arabsku, hiszpańsku czy angielsku, które zalewają La Ramble. Nie powinno to być spolszczone? ;D

1

@anonimek Panika jakby pół składu się połamało...

0

@anonimek Messi tak czy siak grałby praktycznie wszystko. Zaczyna się powoli najważniejsza część sezonu.. Do tego Bilbao jest trudne do przełamania, bardzo dobrze się bronią, więc jest nam potrzebny.

14

Co jeśli życie to poj*bana faza?
https://imgur.com/gallery/VXmnJsJ

0

@sonek Kiedyś chciałem dac jakiś prezent pannie, a że miałem pceta to wyłamałem metalową zaślepkę złącz PCI i uformowałem w kształt serca. Sztos.

0

@Majkel34 Dla mnie niestety im dalej tym gorzej. Jak zaczęli maczać palce w Pop to już poległem..

13

@barcelonaLM Liczy się jak mi nie odpisują?

1

@Majkel34 Meteora po wsze czasy.

4

@Messibestplayerintheworld Za tani jak na nasze standardy.

2

@Chwytliwy Nie wystarczy, że widzę chłopa co jakiś czas na mieście to jeszcze w kinie się pojawi..

0

@VenoM Idę spać, pozdro.

3

@Triv44 Dalej masz Gerrarda. Do łóżka marsz, jeśli masz już zwidy ;D

0

@Triv44 Do okulisty wypadałoby się wybrać, bo nic się nie zmieniło xd

0

@BigShaq Mam podobnie. Tylko, że jak ja zasnę godzinę przed pobudką to wiem, że nie obudzę się, więc robię wszystko, żeby tylko nie zasnąć.

0

@BigShaq Moja taktyka jest taka, że nie idę spać. Legit, no scam. Po prostu wcześniej położysz się spać dzisiaj.

4

@DonAndresFCB Witam w klubie. Ja już nawet nie próbuje, chodzę o 3 w nocy spać.

0

@Hushovt Nie przesadzajmy. W pierwszym sezonie Enrique to się dopiero działo. Foszki, nie foszki, bo trener posadził Messiego na ławce, Mathieu palący szlugi itd. Wtedy to były dymy ;D

0

@Encore Zgłaszam się. Czekam na hokeja jak co wieczór ;p

1

@Douglasinho Z angielskiego to zawsze miałem dylemat z "because" i czasem zdarzało mi się pisać "becouse" ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?