1

@Gosciuu Najtęższe umysły świata pracowały przy opracowaniu tej strony.

18

Innowacyjna strona na której możecie dowiedzieć się, Czy wasz komputer jest włączony.
http://www.ismycomputeron.com/

1

@IAmBackCules Dobry Mudżyn nie jest zły, laski kleją się do takich. Z opinii wynika, że jakiś chłop zamówił i najwidoczniej nie był zadowolony ;D
https://zapodaj.net/46f3b587e9d53.jpg.html

1

@IAmBackCules "Only 1 left in stock". Sprzedaje się skubany xdd

1

Amazon przystąpił do sprzedaży ludzi. Wybierzcie swoją połówkę xDD
https://amazondating.co/
Edit. Annie (lat 28) już w wysyłce za jedyne 18 $. Polecam

1

@IAmBackCules Przydałaby się taka wytrzeźwiałka w postaci zamkniętego "pokoju' na La Rambli xd

4

@dawidor9 A ludzie chcą takiego Pique na prezydenta, przecież to byłby chaos. Patrząc na to jak zachowuje się od czasu do czasu w mediach ;p

1

Brzęczyszczykiewicz, panie Messi.

2

@bodzio10 To Leo spłodził moja matkę? Ale jaja! Szok i niedowierzanie. Dzięki tobie Leo, jestem tutaj, żyje ❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeraltzKatalonii Panie, bo to wszystko pod zielone. Spłycenie było wymagane.

0

@IK10 Naprawdę? Flashscore pokazuje Borussie ;p

3

@Kontroler_Biletow Dobry nick, ziombel xD

0

@kuz Na Eurosport 2 leci.

23

Nie wiem jak można krytykować Messiego. Jak wy możecie nazwać się kibicami. Zrobił tyle dla nas, a wy go krytykujecie.
(Komentarz pod lajki.)

6

@kkbarca Ale oni wszyscy są obwiniani, a Messi nie jest Święty. O co Ci się rozchodzi chłopie? xD Hejt jest i na Roberto i na Semedo i na Bartomeu itd. To dlaczego na Messiego nie można?

0

Hochland, to jest pyszne! Ratuj tą Borussie ;d
Edit. Okej, bez komentarza..

0

@marcin000019 Ostatnio wciągnąłem się w "Tennis Clash".

1

@ToshyFCB Dlaczego nie zrobił tego wcześniej tylko dopiero teraz? ;)

1

@Artsss Jak się odezwą to pół La Rambli poleci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Artsss Wymiana Bartomeu- Perez xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masakrator05 Przecież oni ledwo co bramki strzelają, już bardziej prawdopodobny jest remis, bo dobrze się bronią (17 straconych goli). No chyba, że zaczniemy strzelać do swojej bramki w ramach protestu xd

6

@Janiama Nie przeczytają tego. W emailu wyślij, większa szansa.

2

@GeraltzKatalonii Widać, że chłop chce ewidentnie przejąć stołek po zarządzie

0

@Kajtek77 No raczej, nie inaczej :/

0

@Transu96 Też mi szaman xd Prawda jest taka, że klątwa przeszła na mnie ;d

2

Aktualnie 4 mecze na 4 nie wchodzą na kuponie. Nigdy więcej pucharów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?