4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gosciuu Najtęższe umysły świata pracowały przy opracowaniu tej strony.
18
Innowacyjna strona na której możecie dowiedzieć się, Czy wasz komputer jest włączony.
http://www.ismycomputeron.com/
1
@IAmBackCules Dobry Mudżyn nie jest zły, laski kleją się do takich. Z opinii wynika, że jakiś chłop zamówił i najwidoczniej nie był zadowolony ;D
https://zapodaj.net/46f3b587e9d53.jpg.html
1
@IAmBackCules "Only 1 left in stock". Sprzedaje się skubany xdd
1
Amazon przystąpił do sprzedaży ludzi. Wybierzcie swoją połówkę xDD
https://amazondating.co/
Edit. Annie (lat 28) już w wysyłce za jedyne 18 $. Polecam
1
@IAmBackCules Przydałaby się taka wytrzeźwiałka w postaci zamkniętego "pokoju' na La Rambli xd
4
@dawidor9 A ludzie chcą takiego Pique na prezydenta, przecież to byłby chaos. Patrząc na to jak zachowuje się od czasu do czasu w mediach ;p
1
Brzęczyszczykiewicz, panie Messi.
2
@bodzio10 To Leo spłodził moja matkę? Ale jaja! Szok i niedowierzanie. Dzięki tobie Leo, jestem tutaj, żyje ❤️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeraltzKatalonii Panie, bo to wszystko pod zielone. Spłycenie było wymagane.
0
@IK10 Naprawdę? Flashscore pokazuje Borussie ;p
3
@Kontroler_Biletow Dobry nick, ziombel xD
0
@kuz Na Eurosport 2 leci.
23
Nie wiem jak można krytykować Messiego. Jak wy możecie nazwać się kibicami. Zrobił tyle dla nas, a wy go krytykujecie.
(Komentarz pod lajki.)
6
@kkbarca Ale oni wszyscy są obwiniani, a Messi nie jest Święty. O co Ci się rozchodzi chłopie? xD Hejt jest i na Roberto i na Semedo i na Bartomeu itd. To dlaczego na Messiego nie można?
0
Hochland, to jest pyszne! Ratuj tą Borussie ;d
Edit. Okej, bez komentarza..
0
@marcin000019 Ostatnio wciągnąłem się w "Tennis Clash".
1
@ToshyFCB Dlaczego nie zrobił tego wcześniej tylko dopiero teraz? ;)
1
@Artsss Jak się odezwą to pół La Rambli poleci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Artsss Wymiana Bartomeu- Perez xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masakrator05 Przecież oni ledwo co bramki strzelają, już bardziej prawdopodobny jest remis, bo dobrze się bronią (17 straconych goli). No chyba, że zaczniemy strzelać do swojej bramki w ramach protestu xd
6
@Janiama Nie przeczytają tego. W emailu wyślij, większa szansa.
2
@GeraltzKatalonii Widać, że chłop chce ewidentnie przejąć stołek po zarządzie
0
@Kajtek77 No raczej, nie inaczej :/
0
@Transu96 Też mi szaman xd Prawda jest taka, że klątwa przeszła na mnie ;d
2
Aktualnie 4 mecze na 4 nie wchodzą na kuponie. Nigdy więcej pucharów xd