5

@FCMichalo Coś za coś.Za Valverde nie było takich wymagań, nie przykładano uwagi na aspekty fizyczne. To i teraz będą zbierane żniwa, gdyby trenowali tak od początku sezonu to nie byłoby problemu.

0

@JohnA Z Lazio nie strzelił.

1

@barteq Karne też trzeba umieć strzelać, a formę co jak co to złapał. Chłop ma passę 6 meczów z rzędu z przynajmniej 1 golem.

0

@Avada Kedavra Z Aston Villa w ćwierćfinale EFL Cup przegrali 5:0, gdy wystawił młodziaków. Teraz pierwszy mecz zremisowali 2-2 w FA. Klopp ma wywalone w te puchary.

7

Chłop postawił 40 k na dzisiejsze zwycięstwo Liverpoolu. Tylko chyba nie wiedział, że Klopp wypuści dzisiaj rezerwowy sklad. Szykuje się zawał serca xDD

https://www.reddit.com/r/SoccerBetting/comments/eyero3/i_put_all_my_money_on_liverpool_1dnb_100/?utm_medium=android_app&utm_source=share

6

Dopiero teraz zauważyłem, że kilka dni temu zginął Rusek pracujący przy zburzeniu stadionu w Petersburgu.
Ja się pytam dlaczego on nie miał żadnej uprzęży? WTF?!


2

@Kengo Od razu Scott Sterling mi się przypomniał xd Chinczyki to ze wszystkiego zrobią podróbkę.


1

Właśnie zaczyna się "Faceci W Czerni" na Polsat Film jak ktoś się nudzi.

0

@Szicek10 U mnie Suarez, nie trawie typa. Ale szanuje za dokonania piłkarskie i grę. Jeszcze pierwszy sezon walczył o każdą piłkę, lecił bark w bark, a teraz.. woli machnąć rączkami czy mieć głupie pretensje do kolegi z drużyny, że mu nie podał dokładnie..

1

@beznicku1000 Patrząc na to jak dobrze się bronią (17) straconych bramek do tego wyjazd, to jest taka możliwość ;p

1

@beznicku1000 Tylko, że wtedy wchodzi. Dzisiaj sprawdziłem.

1

@Piecia7211 Długo by pisać. Nie chce mi się xd

0

@NeroTFP Błąd jest. Napoli musi być ostatnim meczem na twoim kuponie, wtedy nie siada.

1

@DLFCB Rozkręca? Jeszcze trochę i by przegrali dzisiejszy mecz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xartas A jakich to ciekawych transferów można się spodziewać w naszej kochanej ekstraklasie? :D

0

@Skaramuczi Panie, co Ty robisz na La Rambli!? Kariera trenerska stoi przed tobą otworem :o

0

Napoli już ze straconym golem. Chyba wyczuli mój kupon w natarciu, więc trzeba zdupcyć xd

2

@Nano22 Bieganie jest równie ważne co utrzymywanie się przy piłce przy grze pozycyjnej. Bez tego, nie ma żadnego zaskoczenia i kończy się to przeważnie nic nie wnoszącym wysokim posiadaniem piłki..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 Bilbao ma najmniej straconych goli w lidze, bardzo dobrze się bronią, ale mają problem ze strzelaniem bramek tak samo jak my. Na pewno nie będzie łatwo, dodając do tego, że gramy na wyjeździe. Wyczuwam dogrywkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Jonyx Zaczyna się powoli najważniejsza część sezonu,a Messi czy Griezmann tak czy siak graliby co mecz.

0

@Bartek22 - Ja się znam, a ty się nie znasz.
Dyskusja na co najmniej 50 odpowiedzi xd

13

Latynoski znów na fali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Triv44 Można. Wystarczy, że kod wklepiesz.

0

@MrShakira Zdarzyło mi się kupić kilka razy grę. Działa na zasadzie G2A. Klucz się dostaje na email albo na ich stronie na koncie. Już nie pamiętam dokładnie.
Podrzucę od razu kod zniżkowy 10% "sobgier10", jakbyś się zdecydował (o ile jeszcze działa ;p)

0

@Fenelon i oby się tak stało. Już od dawna mi sie marzy granie dwójką napastników. Mam już dosyć tych chol*rnych skrzydłowych, którzy i tak nie robią różnicy u nas.

12

@Orlik1lm To tylko przeciążenie mięśnia, nie panikujcie xd

0

Korzystał ktoś z aplikacji Glovo? Teraz ciągle reklamują ja w tv, działa na zasadzie Pyszne.pl,
tylko, że w Glovo możesz dodatkowo zamówić jedzenie ze sklepu, np. chłop może Ci przywieźć Chipsy z Żabki, jak Ci się dupy nie chce ruszyć xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?