4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Piątek z golem xd
3
Klub był zły, zarząd był zły, no i ludzie.. ludzie też byli źli..
4
@Transu96 Griezmann przespał się z Antonella, a Alba przy tym asystował.
3
Pewnie nie chcieli dać mu podwyżki to się wkur.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mariogbch Valencia albo remis.
4
Olmo z pierwsza bramka w Lipsku.
1
@Skaramuczi Dla mnie te ch*lerne Getafe myli się zawsze z Granada xd
3
@Veb1233 Ja to bym z chęcią zobaczył Marca w środku pola w jakimś meczu towarzyskim
2
@Matt_i1992 Akurat od stycznia jest bez klubu xd
1
@sebasek99 Hehe, Its a prank bro!
0
Lipsk to sie ma z tym Frankfurtem. Najpierw w lidze, a teraz w pucharze z nimi przegrywają..
0
@Volk Ja zagrałam. Choć wyjdą dziś rezerwami to wydaje mi sie, że wygrają. 2 ligowiec powinien narobić w gacie na Anfield.
1
@Janiama A co ma ściąganie Dembele i Coutinho za jednego piłkarza, oboje byli sprowadzeni na jego pozycję.
0
@Janiama Za ściągnięcie Griezmanna również mamy obwiniać Neymara?
3
@kewin Moje oczy cierpią. Nie mogę się powstrzymać, ale popraw plis ;D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_IdJHXIV1JGzbjTn1ub1FIlM8tfabu0BL.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Artsss La Bomba.
1
@Kengo O nieee, najgorzej xDDD
https://x.com/ClutchChokery/status/1224727031750877186
0
@Szymix654 Tennis Clash
1
@stachu6667 j*banehaslo123? ;D
2
@NeroTFP @Avada Kedavra Specjalnie dla Was chłopaki przeleciałem ostatnie 3 godziny i nie znalazłem nic na temat ściągnięcia Lautaro czy Wernera albo innych podobnych transferów z poza naszej ligi ;p Jedyny podejrzany komentarz to próba ściągnięcia Coutinho.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8182633#comment-8182633
4
@Avada Kedavra a przeczytałeś, że według przepisów RFEF Barcelona może kupić piłkarza z La Liga nawet po okienku transferowym, jeżeli absencja Dembele będzie wynosiła dłużej niż 5 miesięcy.
8
@FCBeSeM Kebsa prowadzi pod Camp Nou
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x Ciekawe na jak długo. Na razie nie gra regularnie.
0
@Veb1233 a to źle? Właśnie o to chodzi, ma to swoje plusy i minusy kontuzje będą, ale kondycja sie poprawi. Gdyby Valverde robił normalnie treningi, a nie co chwilę dawał im bezpodstawnie wolne. To inaczej by to wyglądało. U niego ważniejsze były taktyczne aspekty niżeli fizyczne i teraz zbiera to swoje żniwa. Ostatni taki wysiłek był za czasów Enrique, gdzie biegaliśmy jak poparzeni, gdy leciała kontra.
0
@Veb1233 Jeżeli intensywność treningów została zmieniona w trakcie sezonu to nie ma co się dziwić #dziekiValverde
0
@Uukasz_93 Coutinho nie sprzedamy, jestem pewien, że będzie grał u nas w następnym sezonie
0
@macio_944 Ciekawa sytuacja jest to, że wielu ludzi w komentarzach pod postem ocenia Semedo jako ten dobry transfer.