4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Raczej nie o to mi chodziło. Z przykładu choćby Juve było znane z niesamowitego Buffona.
9
Myślicie, że po odejściu Messiego z Barcy Ter Stegen mógłby stanąć się gwiazdą/liderem numer 1 w Barcelonie?
0
@mauerinho No raczej, nie inaczej :)
PS Polecam X-kom
0
@DaPi Rakitic przed Eto’o, moje oczy :/
0
@FC1899Barca #NieDlaXiaomi
0
@MichalZZZ Polecam zagladac na ta strone
https://lowcygier.pl/darmowe/
0
@MichalZZZ To już nie pierwszy raz kiedy rozdają ta gierkę za friko. Szkoda kasy.
0
@MichalZZZ https://www.gry-online.pl/newsroom/dirt-rally-do-zdobycia-za-darmo/zd1ca53
Jeszcze masz czas do 12 września :)
EDIT. A nie sorki, klucze się już skończyły.
0
@MichalZZZ Przecież Dirt rally rozdawali za friko kilka dni temu
7
@Mns21 Uwielbiam takie statystki. Dlaczego właśnie z 3 sezonów, a
nie chociażby z 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@norbi77 Najwidoczniej blisko Ci do rasisty ;D Ja oglądając film nigdy nie zwracałem uwagi czy główny bohater jest biały czy czarny, bo co to za różnica ;d
PS Jakby w Bad Boys 3 podmienili Smitha i Lawrence na białych również byś się "rzucał" tak samo? ;D
1
@zodiak_10 Powinni puszczać to w kinach na takich sofach :D
28
@Coutinho007 Właśnie, dobrze nam życzy. Próbuję się pozbyć Valdka nawet będąc w Borussi. Swój chłop ;D
0
@kuz Ostatnio szukałem tego koteła, masz zdjęcie w dobrej jakości ?
2
Kichnięcie mocy xd
0
Jak to odkryłeś Sherlocku ;D
0
@Phatro 89 pac, to nie tylko szybkość, ale przyśpieszenie i prędkość jaką pokona (?) jak i wiele innych atrybutów. Polecam przejrzeć yt albo reddita :) i tak Ronaldo wychodzi na plus.
2
@Suzu Akurat lepiej wolałbym tego nie zobaczyć.
0
@kamilos1214 W końcu zbliża się jesień. Myślałem, że nie dożyje jej :D
5
@SkN @Robertinho
0
@Striker Tylko, że jeden jest podszywką i kibicuje Barcelonie xd
0
@Zieliniak ja tylko Ratamahatta kojarzę z hejtu na Neymara xD Dzień w dzień to samo ;D
0
@BykFCB bo niżej napisałeś, dont ya?
edit. ale nie mowie tylko o tobie,bo jeden dostanie,a drugi nie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xVENUMx Ps potrzebuje miejsca na zapisywanie twoich stanów gry itp. Co w tym dziwnego, na kompie również posiadasz limit. Chyba do 500 mb.
2
@wojopancer Bo Valdek..
0
@sebasek99 jeż nocą tupta dokąd
0
Dlaczego EV został trenerem Barcy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Danny Gaucho Bo Suarez wcale nie szuka Messiego xd patrząc na to jak Aguero przystosował się do taktyki Guardioli jestem pewien, że również dobrze prezentował by się w Barcelonie