2

@kuz Raczej nie o to mi chodziło. Z przykładu choćby Juve było znane z niesamowitego Buffona.

9

Myślicie, że po odejściu Messiego z Barcy Ter Stegen mógłby stanąć się gwiazdą/liderem numer 1 w Barcelonie?

0

@mauerinho No raczej, nie inaczej :)
PS Polecam X-kom

0

@DaPi Rakitic przed Eto’o, moje oczy :/

0

@FC1899Barca #NieDlaXiaomi

0

@MichalZZZ Polecam zagladac na ta strone
https://lowcygier.pl/darmowe/

0

@MichalZZZ To już nie pierwszy raz kiedy rozdają ta gierkę za friko. Szkoda kasy.

0

@MichalZZZ https://www.gry-online.pl/newsroom/dirt-rally-do-zdobycia-za-darmo/zd1ca53
Jeszcze masz czas do 12 września :)
EDIT. A nie sorki, klucze się już skończyły.

0

@MichalZZZ Przecież Dirt rally rozdawali za friko kilka dni temu

7

@Mns21 Uwielbiam takie statystki. Dlaczego właśnie z 3 sezonów, a
nie chociażby z 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@norbi77 Najwidoczniej blisko Ci do rasisty ;D Ja oglądając film nigdy nie zwracałem uwagi czy główny bohater jest biały czy czarny, bo co to za różnica ;d

PS Jakby w Bad Boys 3 podmienili Smitha i Lawrence na białych również byś się "rzucał" tak samo? ;D

1

@zodiak_10 Powinni puszczać to w kinach na takich sofach :D

28

@Coutinho007 Właśnie, dobrze nam życzy. Próbuję się pozbyć Valdka nawet będąc w Borussi. Swój chłop ;D

0

@kuz Ostatnio szukałem tego koteła, masz zdjęcie w dobrej jakości ?

2

Kichnięcie mocy xd


0

Jak to odkryłeś Sherlocku ;D

0

@Phatro 89 pac, to nie tylko szybkość, ale przyśpieszenie i prędkość jaką pokona (?) jak i wiele innych atrybutów. Polecam przejrzeć yt albo reddita :) i tak Ronaldo wychodzi na plus.

2

@Suzu Akurat lepiej wolałbym tego nie zobaczyć.

0

@kamilos1214 W końcu zbliża się jesień. Myślałem, że nie dożyje jej :D

5

0

@Striker Tylko, że jeden jest podszywką i kibicuje Barcelonie xd

0

@Zieliniak ja tylko Ratamahatta kojarzę z hejtu na Neymara xD Dzień w dzień to samo ;D

0

@BykFCB bo niżej napisałeś, dont ya?
edit. ale nie mowie tylko o tobie,bo jeden dostanie,a drugi nie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xVENUMx Ps potrzebuje miejsca na zapisywanie twoich stanów gry itp. Co w tym dziwnego, na kompie również posiadasz limit. Chyba do 500 mb.

2

@wojopancer Bo Valdek..

0

@sebasek99 jeż nocą tupta dokąd

0

Dlaczego EV został trenerem Barcy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho Bo Suarez wcale nie szuka Messiego xd patrząc na to jak Aguero przystosował się do taktyki Guardioli jestem pewien, że również dobrze prezentował by się w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?