0

Dawaj do Hiszpanii, mordo.

0

@clyde Cokolwiek, byle nie oferta śniadaniowa xd

0

Komentarz usunięty

0

0

@Encore A dziękuję, są w miarę zjadliwe.

0

Nigdy w życiu nie miałem takiej ochoty na Nutelle jak dzisiaj. Patrzyli się jak na debila, gdy stałem z tym słoikiem o 2 w nocy w monopolowym ;o Aktualnie pocieszam się jedząc tosty z nutellą i bananem.

1

@kuz Nie dla Valdka. Jestem pewien, że Roberto będzie grał na PO.

0

@MesQueUnClub96 Chyba Coutinho na skrzydle ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Suzu ˣᴰ

1

@KhazFCB Mało popularny, a całkiem przystępny serial.
https://www.filmweb.pl/serial/Tabula+rasa-2017-760263

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakiś dobry dramat, żebym mógł się pogłębić jeszcze bardziej w depresji. Byle nie dokument. ;D
PS Nie, nie obejrze meczu Barcy

0

Znacie jakieś fajne stronki z T-shirt'ami do kupienia ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@Danny Gaucho Akurat jestem z Podlasia i nie ma takiego wyrazu xd

0

@Chwytliwy karzyszkarze xD Dobra prowokacja, nie pozdrawiam sąsiada.

1

@MesQueUnClub_87 Ludzie to są naprawdę przewrażliwieni. Myślisz, że palą koty czy biegają z nożem? Większość z tych rzeczy, które sie słyszy o satanistach to są głupie stereotypy, a w szczególności u nas w Polsce :P

0

@MesQueUnClub_87 Co w tym dziwnego? Satanistki są spoko, znam takie dwie i są niczego sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mario96w Otóż to ;D

2

@Socjopata Ja również nie jestem, a uważam to za plus ;d

3

@Socjopata Przecież to wyrwane z kontekstu..

"Z trzech opcji, które mieliśmy, najgorszą dla mnie było właśnie PSG, bo muszę sama wrócić z dziećmi do Włoch. Myślałam jednak o tym, co jest najlepsze dla Ma
uro"

43

Spokojnie, u Valdka na skrzydle na pewno odpalisz ;D

5

@Messibestplayerintheworld Ta, a w szczególności na wyjazdach :D Przeciwnicy już się nauczyli tych jego dwóch zwodów na pamięć. Po pierwszych dwóch sezonach w Barcelonie pozostał w stagnacji próbuje grać tak samo jak 4 lata temu. Kompletnie nic nowego nie wnosi, piłkę to będzie chyba próbował przepuszczać do usranej śmierci, aż w końcu przejdzie xD Lubie Grubego, ale mam nadzieje, że to Antek będzie próbował swoich sił w ataku na wyjazdach, natomiast Suarez niech strzela w naszej fortecy.

0

@Majsteer Przecież przy zapowiedziach do meczu Barcy nie będą straszyć Messim skoro jego nie będzie już w klubie xD

2

@kuz To za szybko przeczytałeś, bo edytowałem "gwiazdą/liderem" ;p

2

@kuz Raczej nie o to mi chodziło. Z przykładu choćby Juve było znane z niesamowitego Buffona.

9

Myślicie, że po odejściu Messiego z Barcy Ter Stegen mógłby stanąć się gwiazdą/liderem numer 1 w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?