4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fabik87 https://x.com/MaxwelPaul/status/1164745413641068544
2
@AV0CAD0 Nic w tym wiarygodnego. Napisać tylko tak, żeby Neymarowi się dostało xD
5
@Messibestplayerintheworld Ja niestety trzymam się zasady, że nie warto moczyć mordy jednym piwem, dlatego wolę w ogóle nie zaczynać jak mam wypić tylko jedno :p
0
@Hushovt Toż to zbrodnia :O
@Messibestplayerintheworld ale żeby tak od rana walić piwsko ;D
4
Ale bym opierdzielił taki słoik Nutelli..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@FafitFCB Kryć się! Strzelają!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Suzu Mój ostatni Cod to był World at War, więc cieszę się, że porzucili te Sci-fi..
1
@Cule92 Ja szybko się przyzwyczaiłem. Zwinne paluszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Otwarta beta nowego Call of duty Modern Warfare jest dostepna do pobrania na ps4. Można teraz pobierać i grać już chyba od północy.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0002-CUSA17218_00-CODMWALPHA000001?emcid=pa-st-165925
0
@Vxb93 Zabierałem się do niego 2 razy, ale Niemiecki język strasznie mnie odrzuca.
2
@Jacu327 Iksde.
0
Jakiś dobry serial 2 sezonowy max?
3
@Hushovt Już widzę jak PSG wycenia Dembele na 100 mln xD
0
@Konradomoreno i tak przewalą na stadionie Rangersów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@krzychu1526 ale pierdziawa*
1
@Grzesior667 To tak jak te wyśmienite exy na... A nie czekaj zapomniałem :D
1
@Kamiloza91 Pięknie mu w białym. Derby i Messi vs. Neymar i Brazylijczyk upokarzający Barce byłoby pięknie.
Komentarz pod herbiki czy jak?
2
Przysięgam ten koleś musi mieć coś z głową. Ciekawe gdzie jeszcze się wklei xD
https://www.instagram.com/p/B1aCo-3icWY/
https://www.instagram.com/p/B1XcTYuim4B/
PS Na tym zdjęciu też jest wklejony xDDD Ja pier..
https://www.instagram.com/p/B1TueR3CtAI/
0
@Konradomoreno #NieDołożyNIeZarabiaTyle
1
@Konradomoreno #CoMusi
1
@Katalończyk 99 Nie dostał.
Ale Widzisz? Już poszedł bait xD
0
@Danny Gaucho Byłby to taki La Ramblowy Romero.
"OJO! Prawdopodobnie BarcaInfo będzie wolny od bana już w następnym tygodniu"
0
@Katalończyk 99 Ojo! Scam!
1
Aż dziwne, że jeszcze nikt nie założył tutaj konta Gerard Romero i nie trolluje ;D
0
@sebasek99 Tak jak wspomniałem wyżej. Ten gatunek dopiero co raczkuje i trochę zajmie zanim zobaczymy coś wybitnego. Tak samo jeśli chodzi o wybory, wiele z tych gier kończy się praktycznie tak samo bez względu co wybierzemy w trakcie. Natomiast taki Detroit Become Human wszedł już na inny poziom, bo wybory już w większym stopniu zmieniają grę, już nie chodzi o to kto przeżył na końcu, ale i historia kończy się inaczej, co ma być dalej kontynuowane w kolejnych częściach, więc ten gatunek nabiera powoli rumieńców. Ludzie lubią w to grać i chcą, a to jest tylko jeden gatunek z wielu. Ja na przykład nigdy nie przepadałem za Rpg'ami do Wiedźmina podchodziłem 3 razy i nigdy nie ukończyłem. Nie mówię, że to jest słaba gra, ale to nie jest mój typ gier, który lubię. Każdy gra w to co lubi, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że gry z gatunku "point and click" są upośledzone, ale po co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika