4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grubson06 Niech się dorzuca skoro taki cwany.
4
@Phatro a co dają te trofea? Szacun na dzielni? To już chyba nie te czasy :p Wolę, żebyśmy grali ofensywnie i nic nie wygrali niż oglądać to coś..
0
@Jericho Akurat tutaj ma spojrzenie skrytego zabójcy
3
@barcanawieki Miętowe i tylko miętowe ;o
0
Czekamy jeszcze na info od Davida Valdeananasa. Który potwierdzi wszystkie poprzednie informacje xd
0
@MesQueUnClub96 Prawie jak na La Rambli :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Nie mam popity przy sobie. Chcesz mnie zabić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Fleabag https://www.filmweb.pl/serial/Fleabag-2016-769619
Obejrzyj jeden odcinek, a zrozumiesz, dlaczego warto dalej to kontynuować xD (trwa 25min)
Mój top 3, jeśli chodzi o seriale w tym roku, a w szczególności drugi sezon.
0
Ciekawe, kiedy będzie pozew o gwałt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Czemu od razu by nie sprowadzić Cr7. Skoro już tak chcemy się bawić ;d
0
@beskidy12 A jak nie zmieni to dorzucimy do transferu Neymara, co nie? ;D
1
@Mario96w Równie dobrze to może być nie prawda. Tyle źródeł pisało, że poleciał do Senegalu, a teraz Mundo niby ma mieć racje?
0
@Baaarca95 Zawiodę Cię. Na starcie gry będziesz miał Hazarda, tak jak to było z Ronaldo, więc nie uciekniesz od niego xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
72
Valverde wykonujący wolnego.
https://zapodaj.net/61ba6ee0842e6.jpg.html
PS Nagroda mistrza fotoszopa ląduje do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lioney10 Zagra z Betisem, spokojna twoja rozczochrana :)
Edit. A przynajmniej 45 min.
2
@Konradomoreno Komar to jest zwierzę kur..
0
@PatrykBarca Zauważyłem, że Barca ogółem zaczyna zbierać sobie wrogów Bvb, Liverpool, PSG, a teraz nawet Atletico.
16
@macio_944 Już sobie wyobrażam te przykucnięcie przed wykonaniem wolnego xD
0
@macio_944 4-4-1-1 i można grać.
2
@COU_11 A powiedz z czego mamy czerpać informacje jak nie z mediów. Myślisz, że klub powiem nam do czego doszło? No chyba nie wydaje mi się. Będę tuszować to mówiąc jaki to Dembuś jest profesjonalistą. Valdek na konfie powie, że kontuzje się zdarzają i sprawa umilknie..
17
@Wilczeq Na lewej Antek, na środku Rakieta, a na skrzydle Valverde będzie popierdzielał jak bączek.
9
@Chwytliwy Zaraz gwiazdy z Instagrama przeniosą się na pornhuba jak zobaczą, że są na 9 miejscu ;D
0
@DonFerdinando Porównując do Dembele to dalej lepsi piłkarze od Francuza.
0
@Azi Ciężko, i to w ostatnim okresie? Sancho, Mbappe, Felix, Sane..
0
@michal26 Właśnie nic szczególnego nie zmieniło się w moim życiu, dlatego mnie zdziwił ten przypływ snów. Natomiast paraliże senne kilka razy mi się zdarzyły, dawno temu, ale nigdy nie panikowałem. Raczej jestem odporny na strach, mało co mnie może przestraszyć, a niepokój to chyba coś z czym czuje się normalnie ;D