2

@Michaelo2000 Na pewno nie dojdzie do takiej transakcji,a w szczególności do sprzedaży Dembele. Choć wypożyczenie Coutinho i zgoda na płacenie jego pensji przez Bayern może coś oznaczać to do sprzedaży tamtej dwójki nie dojdzie. Zarząd nie jest, aż taki tępy.

0

@Suzu Śmiejąc się z komentarzy @Encore xD

2

0

@Vhaeraun Nie są dostępne.
https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games#playstation-4-only
Zjeźdź niżej i wybierz "Tylko na Playstation 4".

2

Jeżeli ktoś lubi gry turowe, to za darmo do końca tygodnia jest do pobrania całkiem niezła gra "Mutant Year Zero: Road to Eden" dostępna na Epic Games.

0

@Vhaeraun Żadna z tych gier nie jest na PS4, tylko na PS3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomono Piłkarz typowo pod kontry. Również byłem negatywnie nastawiony do tego transferu.

0

@Vhaeraun bo nie wszystkie są dostępne na konsoli.
PS Na przykład czego nie ma?

0

@Veb1233 Zagrywka meczowa Realu. Ramos zakrywa, Casemiro cwaniakuje ;D

0

@Norkusik iksde.

0

Bale na wyjebce prezentuje się całkiem nieźle. Zero presji ;D

0

@Witekk10 dlatego się pytam.

0

@Zieliniak @Vxb93 Dembuś w jego wieku wykręcił bardzo podobne liczby, a teraz gra jak gra.

0

Co ten Sancho robi takiego, że tyle ludu się nim podnieca? Nie oglądam jego gry, ale patrząc na statystyki i pozycję na której gra to podobny do Dembele tego z Bvb. Nawet podobne liczby wykręcali.

1

@wachaFCB albo po prostu drapał się po dupsku ;D
PS Wiadomo z której minuty te ujęcie?

0

@xJLx Bo nie przeczytałem całej dyskusji. Nie po to edytowałem.. Mój błąd.

0

@Kamiloza91 Przeczytaj całą dyskusje.

0

@xJLx Przecież to nie ja pisalem? O co ci się rozchodzi.

8

DissBlaster



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VamosRakieta Czy jestem jedyną osobą w Polsce, która nie lubi kebsów? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Prawdziwa informacja została edytowana

0

@Hosh Wystarczyło napisać.
"Nie zgadzam się. Dziękuję za uwagę"
Po co tak komplikować, Jeez?;D

0

@pax "Interpretuj sobie jak chcesz, pax.. "
Od tego pytania nie zależy twoje życie xD

0

@4drian0 @Moderacja Jak można, to proszę usunąć powyższy post, bo robi się niepotrzebny syf.

0

@Hosh Czemu nie możesz odpowiedzieć normalne jak dwie pierwsze osoby xD Nie obchodzi mnie to, ma składy jaki ma i to oceniam. Gdzieś mam to czy dostał kogoś kogo nie chciał. Ma chyba język, mógł powiedzieć, że nie jest mu do niczego potrzebny.

0

@Albus54 Ja polecam PKO. Mają dobre konto dla młodych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?