2

@sebasek99 Nie mów, że nigdy nie chciałeś, żeby jakiś film skończył się inaczej niż zwykle. Nudnym happy endem itp.
PS Trzeba dodać, że występują również interaktywne pornosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Na steamie jest gra Late shift, która jest wyśmienitym thrillerem interaktywnym, zebrała masę pozytywnych opinii. Ten gatunek dopiero co raczkuję i trzeba poczekać, aż to się bardziej rozwinie.

4

W końcu inny temat niż Neymar na La Rambli. Szkoda tylko, że plucie jadem na lewo i prawo dalej w modzie.

0

@kibicsportu Oh, tego nie wiedziałem.

0

@bartoszekkk Vinicius pójdzie na wypożyczenie i tak dla niego nie ma miejsca.

1

@Sumus28 Sam Szejk ci to powiedział czy do wróżbity Macieja dzwoniłeś? :D

0

@Colon Dlaczego Google Go ;D Już myślałem, że będziemy musieli szukać odpowiedzi po ulicy. Tak jak to było z Pokemon Go xD

6

@Mario96w Zapewne specjalnie zaprojektowaną maskotką Neymara do opluwania kibiców xD

1

Tak a propos plucia.
Wiedzieliście, że zanim pan młody zabierze swoją żonę do domu, jej ojciec opluwa jej twarz i piersi. Nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że dobrze jej życzy. Taka tradycja panuje w Kenii na weselu Masajów.

0

@Lares Powinieneś mieć w ustawieniach telewizora.

0

@RMDagothek To już pytanie do zarządu. Ktoś im każe go sprowadzać? To oni się w uparli na transfer. No chyba, że to Messi faktycznie postawił jakieś ultimatum ;d
PS Po odejściu były takie kłótnie między Barcą, a Neymarem, a teraz za wszelką ceną próbują go sprowadzić? Coś tu nie halo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld No i co w związku z tym? Jeżeli Barca i Real go nie kupią to i tak będzie musiał zostać, a wtedy zostaje już podlizywanie się kibicom PSG.

7

Nie rozumiem z jakiej racji Neymar miałby przyznać publicznie, że chce do Barcy. Co by mu w tym pomogło? Jeszcze by za szkodziło, gdyby Bartkowi nie udało się zadowolić szejka, to co by wtedy zrobiłby Brazylijczyk !? Byłby skończony w Madrycie, a tym bardziej w PSG...

0

@Danny Gaucho Tacie Ludwiczka się nie ufa. On myję się w okularach,a to podejrzane xD

4

@Danny Gaucho Tylko Spiderman z Tobey Maguirem, a nie te bajki co teraz robią, tfu!

0

@LODOMIR Ktoś się orientuje kiedy Ronaldo miał jakąś dłuższą kontuzje?

1

@snoopdegie Oo, akurat to prawda xD

0

Kolega niżej zadał pytanie o mocz. To ja się zapytam bardziej szczegółowo. Po którym piwie mniej więcej goni was na siuśki? Mnie zawsze po 3, do czwartego nie dotrwam i tak za każdym razem ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@msmsms

0

@sebasek99 pagoDupka

0

@Khajio Kolega trochę przegiął, za bardzo dobre kompa na szybko wydałoby się 5,500 zł + jakieś chłodzenia do proca itp. +/- 6k
https://zapodaj.net/7e9dd1e7e5e30.png.html
Natomiast konsola i tak nie będzie kosztowała więcej niż 3k, a wersji PRO nie będzie w PS5, dlatego ma być najdroższą konsolą.

2

@Skaramuczi "kończyły się w momencie kiedy zaczęły się gamingowe pc" To dziwne, bo każda z konsol bije własny rekord swoich poprzedniczek :P
Konsole kupuje się, żeby nie zmieniać sprzętu co 2 lata albo przejść exy, które na kompach nie uświadczymy.

2

@xJLx Dla mnie Xbox One zawsze wyglądał jak odtwarzacze dvd xD
Nothing special.

0

@xJLx To jest tylko wczesna koncepcja. Pewnie sporo zostanie zmienione.

0

Potencjalny wygląd nowego Playstation. Grafika dołączona przez Sony
(To jest tylko wczesny Koncept)


https://i0.wp.com/dailytech.page/wp-content/uploads/2019/08/download-8-21.jpg?w=1417&ssl=1

0

@MichalZZZ Vr to okulary wirtualnej rzeczywistości. Musisz je posiadać inaczej nie zagrasz. Aktualnie Dirty Rally nie jest na promocji w wersji normalnej https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4001-CUSA03648_00-DIRTRALLYLABELNA

1

@SeeleyBooth Już w maju podawał, że zbiera na łańcuch.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7263172

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?