4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamt1996 Dlatego trzymajmy go do zakończenia kontraktu i oddajmy go za friko..
0
@D10SLEO W lidze tak, ale w LM i PK można jeszcze zmienić.
0
@MaZiMPL pewnie 11, a 7 weźmie Dembele
0
@sebasek99 Na stadionie zobaczysz xD Lepiej nie oglądaj meczy.
0
@Vahn O co się rozchodzi z tym SpaceX?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w
Spokojnie, poinformowany jak i zgłoszony xD
0
@Katalonbar To znaczy, że wylądował w dołku.
0
@barcelonaLM Mokry sen Pereza nigdy się nie spełni ;D
0
@Homeopata8989 Co wy z tym starhopperem?
1
@MXFCB Będzie się teraz woził na białym koniu
1
@karci0 On ma tylko 16 lat. Prawdziwe minuty zacznie dostawać za jakieś 2 lata xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 Żartuje sobie, a może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Batman: Arkham Knight i Darksiders III we wrześniowym Playstation Plus. Niech Cie Sony :D
0
@Witekk10 Bo Dembele wcale nie odstawiał szopek w Rennes i Borussi. Wystarczy zrobić szybki research internetu, by sprawdzić jak to strzelał fochy w jednym czy drugim klubie, a teraz powoli zaczyna się szopka w Barcelonie, tylko czekać, aż zacznie tuptać nóżką ;D
2
@sebasek99 Sebson, coś mi się wydaje, że przy buszku byśmy się dogadali.
0
@LuisSalvano Masz potwierdzenie niżej.
0
@Colon Jak można nie lubić Ryder? Akurat w Stranger Things jest to jedna z lepszych postaci, a w szczególności w 2 pierwszych sezonach ;O
0
@Colon Można tak powiedzieć.
0
@sidzej Jakąś typowo włoską z salami piccante albo chorizo ;D
1
@jacobFCB Porąbani
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho "Mafia vs La Rambla" Hmmm, no nie wiem ;)
0
@fajny_football Akurat tamten koleżka słusznie dostał bana, kilkadziesiąt minut temu przeinaczył słowo Neymar w niestosowny sposób i pewnie dlatego mu usunięto post.
1
@Grzesior667 Lepiej, wpierdzielałem makowca z naczelnikiem.
0
Uwaga strzelają! Kryć się! ;D