4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
68
@Roni/VEB Może trener jest za sprzedażą Dembele.
1
@format1977 Kiedyś się ściągało, ale teraz przy promocjach po 20 ziko, to aż wstyd ściągać. Lepiej wesprzeć twórcę, szczególnie jeśli to dobry tytuł.
0
@sebasek99 Miałem włączone przez jakąś chwilę, ale były mocne spadki fpsow to wyłączyłem.
Edit. I tak wiem, że gra bazuje na oświetleniu, odbiciach itp.
0
@sebasek99 Ja wczoraj sobie zakupiłem, ale po prawie 2 godzinach zwróciłem. Gra wydaje się spoko, ale nie za 210 zł. Stanieje to kupie drugi raz. Natomiast, jeśli chodzi o grafikę to całkiem nieźle to wygląda, ale do takiego Uncharted dalej się nie umywa. W Controlu nie uświadczysz jakiś niesamowicie szczegółowych lokacji, w dużej mierze panuje szpitalna czystość. Dlatego mogli się skupić na głównej postaci, żeby wyglądała jak najlepiej, a jeśli chodzi o optymalizację to wymagania są zawyżone gra ładnie śmiga.
1
@Khajio Pamiętam jak kiedyś wrzucał zdjęcia przed meczem ze swoim ołtarzykiem z koszulek itd. ;O
12
@Transu96 @sidzej widząca twój komentarz > https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a5ReV4r_460svvp9.webm
2
Jakiego użytkownika na La Rambli boicie się najbardziej?
Podałbym swój typ, ale za bardzo się go boję ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms Czy Ty aby czasem ostatnio nie pytałeś się o to samo? ;D
1
@Lamora Piwo z yerbą nazywa się "Yerba Mate Cerveza"
Proszę
3
@Sabrina_spellman Twoje pytanie mnie niszczą przestań xD
"Czy sa tu jacys fani kokosow, melonow, arbuzow, pomaranczy, grejpfrutow, pomelo, ale juz niekoniecznie jagod?"
3
@V e B 96 Jeżeli mnie "zatransferują" do Barcelony, to jestem w stanie się poświęcić ;D
3
@V e B 96 Ale tak w pupe?
6
@GeraltzKatalonii Ewidentnie między tą dwójką coś iskrzy ;D
1
@MichalZZZ Wiesz, że aktualnie Coutinho nie ma w Barcelonie :D
2
@szkutnik91 Kierowca zadowolony, ewidentnie się cieszy, że może ich odwieść na lotnisko. Transfer się oddala.
0
@HansLanda Ale tu nie chodzi o żadną różnice mordeczko. Tylko o zachwyt nad kontuzją piłkarza..
3
@Norkusik Messi jak złapał kontuzje to również się cieszyłeś, bo Perez mógł zagrać za niego?
21
@Mike3554 Takie dupki idą z prawej a Ty nam telefon pokazujesz :D
0
@amanter Następnego tygodnia nie będzie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kurła, oczekiwanie jak na Nowy Rok, tyle ludu :D
1
Polecam wam rozszerzenie do Google Chrome, które odświeża wam stronę automatycznie
https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc?hl=pl
1
@Chwytliwy Dobra, dobra. Ile ci dał za napisanie tego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/4525f103072e7.png.html
4
@kamilop https://x.com/thexdeaf/status/1160881354264985600
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Elnuum D:
0
@AdrianGajewski2005 Akurat dzisiaj wyjątkowo większość pisze przychylnie, jeśli chodzi o transfer do nas :p
0
@Elnuum Z jakiego równania wyszło Ci te 99% ? ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika