68

@Roni/VEB Może trener jest za sprzedażą Dembele.

1

@format1977 Kiedyś się ściągało, ale teraz przy promocjach po 20 ziko, to aż wstyd ściągać. Lepiej wesprzeć twórcę, szczególnie jeśli to dobry tytuł.

0

@sebasek99 Miałem włączone przez jakąś chwilę, ale były mocne spadki fpsow to wyłączyłem.
Edit. I tak wiem, że gra bazuje na oświetleniu, odbiciach itp.

0

@sebasek99 Ja wczoraj sobie zakupiłem, ale po prawie 2 godzinach zwróciłem. Gra wydaje się spoko, ale nie za 210 zł. Stanieje to kupie drugi raz. Natomiast, jeśli chodzi o grafikę to całkiem nieźle to wygląda, ale do takiego Uncharted dalej się nie umywa. W Controlu nie uświadczysz jakiś niesamowicie szczegółowych lokacji, w dużej mierze panuje szpitalna czystość. Dlatego mogli się skupić na głównej postaci, żeby wyglądała jak najlepiej, a jeśli chodzi o optymalizację to wymagania są zawyżone gra ładnie śmiga.

1

@Khajio Pamiętam jak kiedyś wrzucał zdjęcia przed meczem ze swoim ołtarzykiem z koszulek itd. ;O

12

2

Jakiego użytkownika na La Rambli boicie się najbardziej?

Podałbym swój typ, ale za bardzo się go boję ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@msmsms Czy Ty aby czasem ostatnio nie pytałeś się o to samo? ;D

1

@Lamora Piwo z yerbą nazywa się "Yerba Mate Cerveza"
Proszę



3

@Sabrina_spellman Twoje pytanie mnie niszczą przestań xD
"Czy sa tu jacys fani kokosow, melonow, arbuzow, pomaranczy, grejpfrutow, pomelo, ale juz niekoniecznie jagod?"

3

@V e B 96 Jeżeli mnie "zatransferują" do Barcelony, to jestem w stanie się poświęcić ;D

3

@V e B 96 Ale tak w pupe?

6

@GeraltzKatalonii Ewidentnie między tą dwójką coś iskrzy ;D

1

@MichalZZZ Wiesz, że aktualnie Coutinho nie ma w Barcelonie :D

2

@szkutnik91 Kierowca zadowolony, ewidentnie się cieszy, że może ich odwieść na lotnisko. Transfer się oddala.

0

@HansLanda Ale tu nie chodzi o żadną różnice mordeczko. Tylko o zachwyt nad kontuzją piłkarza..

3

@Norkusik Messi jak złapał kontuzje to również się cieszyłeś, bo Perez mógł zagrać za niego?

21

@Mike3554 Takie dupki idą z prawej a Ty nam telefon pokazujesz :D

0

@amanter Następnego tygodnia nie będzie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kurła, oczekiwanie jak na Nowy Rok, tyle ludu :D

1

Polecam wam rozszerzenie do Google Chrome, które odświeża wam stronę automatycznie
https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc?hl=pl

1

@Chwytliwy Dobra, dobra. Ile ci dał za napisanie tego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/4525f103072e7.png.html

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Elnuum D:

0

@AdrianGajewski2005 Akurat dzisiaj wyjątkowo większość pisze przychylnie, jeśli chodzi o transfer do nas :p

0

@Elnuum Z jakiego równania wyszło Ci te 99% ? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?