4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@kaladin Może bierze rozbieg.
5
@Rewolucja123 O 20 to Ci napaleńcy sami zapłoną jak zobaczą składy xD
0
Ale dzisiaj napaleńców na stronię, łohoho (° ͜ʖ °)
0
@marcin000019
5
@kenneth99 Dla mnie zawsze ma minę, jakby całe życie był zdziwiony xD
1
@VamosRakieta jaranie, powiadasz.
2
@kordyl1010 Równie dobrze będzie to wyglądało jakbym kibicował, żeby został ;O
1
@robsesh i mistrzami mikrotransakcji w ich grach.. Dobrze, że masa hejtu wylała się pod trailerem, ale znając EA będą mieli to głęboko w pupie..
1
@ksobi ależ oczywiście, że wie. Właśnie po to zostawiłem karteczkę ;;D
3
@Vahn Szkoda, że mi nie jest do śmiechu ;D Ale pożyczyłem siodełko od sąsiada z którym dzielę piwnice, bo Decathlon otwierają dopiero o 9 ;/ Grzecznie zostawiłem kartkę, że zwrócę do 2 godzin :)
58
Już piąta, a ja dalej nie mogę zasnąć. Wyborny dzień się szykuje..
Edit. A walić to spanie, idę na rower. Wczoraj wstałem po 16 to jakoś dzisiaj przeżyje bez spania.
Ps Ktoś z rannych ptaszków wie jak można opuścić siodełko niżej, bo jest pochylone o jakie 35 stopni i moim jajkom to nie pasuje. Dodam, że siodełko nie ma funkcji góra- dół i nie mogę go podnieś z powrotem xD
PS2 Okej nieważne, rozj*bałem siodełko xDDD O której otwierają Decathlon?
1
@SeeleyBooth Nowa Zelandia :O
2
@SeeleyBooth Moja strata. Lipiec, nienawidzę tych upałów..
0
@SeeleyBooth I płacisz za odpowiedź pewnie też w naturze( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@SeeleyBooth Za dużo chcesz wiedzieć. Gdzie jest haczyk?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@MESSIah16
Jeżeli założę kiedyś firmę produkującą wanny, nazwę ją: W Gorącej Wodzie COMPANY.
0
Czy te promocje Ekstra okazYeah różni się czymś od zwykłego okazYeah w Maczku? Bo widzę, wyborny kuponik z 2 wieśniaczkami
0
@Triv44 Nie filozofuj, dobre?
2
@XBlairrX Ale my tu mówimy o serze, który ma dziury.
0
@FC1899Barca A z jakiej racji wyczarowałeś tam Vidala w składzie?
27
Ser ma dziury.
Więcej sera = więcej dziur.
Więcej dziur = mniej sera.
Wychodzi na to że im więcej sera, tym mniej sera.
1
@Wilczeq Chyba każdy zapomina, że to jest wyjazd. 1:0 maks, po golu Suareza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ghotti A po meczu.
"W końcu się skończyło, już nie mogłem na to patrzeć" xD
0
@ViscaBarca123 Ta. Zacząłem na spokojnie od tego https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4225-Verde-Mate-Green-Frutos-Tropicales-0-5kg.html
Na początku obawiałem się trochę tego gorzkiego smaku, ale już za pierwszym razem mi posmakowało, więc może następnym razem kupie coś "mocniejszego" ;P
0
@Kuczek Kawy i tak nie piłem ;p
0
@Konradomoreno Jakoś od 2 tyg.
1
Chyba uzależniłem się od Yerby. Nie pije niczego innego..
@ViscaBarca123 Dzięki wiesz..