4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Głupie pytanie z pupy, a wy próbujecie filozofować. Interpretuj sobie jak chcesz, pax.. Nikt Ci nie kazał odpowiadać ;D
0
@Hosh Chyba nikt oprócz Valverde nie każe mu grać na tej pozycji.. Głupie pytanie,a wy filozofujecie xD
2
@snoopdegie To już nie ode mnie zależy. Zwiększ jasność monitora/smartfona.
0
@Hosh Ale czy ja oceniam kogo kupili, a kogo nie?
0
@pax Decyzjami Waldemara.
2
Jak myślicie, który piłkarz po Couthino zostanie pokrzywdzony decyzjami Valdka? Stawiam na Antka
PS Głupie pytanie z pupy, a wy próbujecie filozofować. C'mon, La Rambla, zróbmy tu małą La Bombę..
1
@Blomqvist Dobre porównanie.. Szkoda, że w żadnym sezonie Valdek nie zbliżył się do tego co osiągnął później Guardiola xD
0
@gregorie i cieszynka wykonana razem z Antkiem. To byłoby coś xD
6
@Chwytliwy Ale co daje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Aż jestem w stanie uwierzyć, że słaba forma Busquetsa ma związek z Valverde i jego wcześniej ustalanej taktyki. Dzisiaj graliśmy tak samo wolno jak z Busquetsem na boisku.
4
De Ligt przy wyborze klubu chyba był świadomy kto jest naszym trenerem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
5
Po 85 minutach mieliśmy jeden celny strzał na bramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@fanoflakers Może zaraz wyrośnie z pola karnego xD
0
Do której minuty Alba ma nakaz na te wrzutki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nihas U Enrique chociaż oddawało się piłkę jak najszybciej do Messiego, a teraz nawet to kuleje xD
7
Czemu ludzie naiwnie wierzą, że nasz gra może się jeszcze zmienić? To jest już 3 sezon Valverde, nagle stanie się Bogiem trenerki i będzie patrzył inaczej na świat?
Tacy trenerzy jak Guardiola czy Enrique w 3 sezonie byli już wypaleni..
1
@mich_l a po 30 meczach co powiesz, ludzie wyluzujcie to jeszcze nie koniec sezonu? Przecież wiadomo, że będziemy grać w taki sposób.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Neymar odchodząc z Barcelony, rzucił klątwę na Lewe Skrzydło, każdy piłkarz to jakiś nie wypał.
2
To jest niesamowite, że takim kreatywnym składem gramy jak wóz węgla. Nasi grają jakby Valverde kazał im nie ujawniać ich najlepszy atrybutów.. Dlaczego nie potrafimy wyjść z głupią kontrą, tylko od razu hamujemy?
Dlaczego żaden z piłkarzy nie umie grać na lewym skrzydle? I czy Alba będzie dośrodkowywał tak do usranej śmierci? Tyle pytań,a jest tylko odpowiedź na cały ten chaos. VALVERDE i jego drętwe pomysły na grę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Robert_12_96 Ale tak sami siebie D:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SeeleyBooth Również go szanuje, za ten nieskazitelny spokój
0
@Sebix897 Podobno o jedno udko za dużo, sad story..