0

@pax Głupie pytanie z pupy, a wy próbujecie filozofować. Interpretuj sobie jak chcesz, pax.. Nikt Ci nie kazał odpowiadać ;D

0

@Hosh Chyba nikt oprócz Valverde nie każe mu grać na tej pozycji.. Głupie pytanie,a wy filozofujecie xD

2

@snoopdegie To już nie ode mnie zależy. Zwiększ jasność monitora/smartfona.

0

@Hosh Ale czy ja oceniam kogo kupili, a kogo nie?

0

@pax Decyzjami Waldemara.

2

Jak myślicie, który piłkarz po Couthino zostanie pokrzywdzony decyzjami Valdka? Stawiam na Antka

PS Głupie pytanie z pupy, a wy próbujecie filozofować. C'mon, La Rambla, zróbmy tu małą La Bombę..

1

@Blomqvist Dobre porównanie.. Szkoda, że w żadnym sezonie Valdek nie zbliżył się do tego co osiągnął później Guardiola xD

0

@gregorie i cieszynka wykonana razem z Antkiem. To byłoby coś xD

6

@Chwytliwy Ale co daje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Aż jestem w stanie uwierzyć, że słaba forma Busquetsa ma związek z Valverde i jego wcześniej ustalanej taktyki. Dzisiaj graliśmy tak samo wolno jak z Busquetsem na boisku.

4

De Ligt przy wyborze klubu chyba był świadomy kto jest naszym trenerem..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

5

Po 85 minutach mieliśmy jeden celny strzał na bramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@fanoflakers Może zaraz wyrośnie z pola karnego xD

0

Do której minuty Alba ma nakaz na te wrzutki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nihas U Enrique chociaż oddawało się piłkę jak najszybciej do Messiego, a teraz nawet to kuleje xD

7

Czemu ludzie naiwnie wierzą, że nasz gra może się jeszcze zmienić? To jest już 3 sezon Valverde, nagle stanie się Bogiem trenerki i będzie patrzył inaczej na świat?
Tacy trenerzy jak Guardiola czy Enrique w 3 sezonie byli już wypaleni..

1

@mich_l a po 30 meczach co powiesz, ludzie wyluzujcie to jeszcze nie koniec sezonu? Przecież wiadomo, że będziemy grać w taki sposób.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Neymar odchodząc z Barcelony, rzucił klątwę na Lewe Skrzydło, każdy piłkarz to jakiś nie wypał.

2

To jest niesamowite, że takim kreatywnym składem gramy jak wóz węgla. Nasi grają jakby Valverde kazał im nie ujawniać ich najlepszy atrybutów.. Dlaczego nie potrafimy wyjść z głupią kontrą, tylko od razu hamujemy?

Dlaczego żaden z piłkarzy nie umie grać na lewym skrzydle? I czy Alba będzie dośrodkowywał tak do usranej śmierci? Tyle pytań,a jest tylko odpowiedź na cały ten chaos. VALVERDE i jego drętwe pomysły na grę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Robert_12_96 Ale tak sami siebie D:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SeeleyBooth Również go szanuje, za ten nieskazitelny spokój

0

@Sebix897 Podobno o jedno udko za dużo, sad story..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?