0

@damian.09 tez czekam, ale narazie coś znać nie dają

0

Dali w Barcelonie lepsza kasę i już poleciał tutaj, tak samo jak miał się przenosić do nas a atleti poprawiło ofertę.

8

Najlepszy mecz Polski chyba pod wodza Sousy. A Hiszpania to już niestety nie to samo co 6-7 lat temu gdzie połowa składu to była Barca

3

Brawo dla Memfisa a co do Griezmanna to nie przerywajcie bo w tamtym sezonie było to samo ze w reprezentacji strzelał
A wrócił do klubu to trzy mecze zacinki. Zobaczymy co będzie grał w atleti

1

Laporta mrugnie oczkiem i powie „gerard nic się nie stało”

8

Ziarnem prawdy jest to ze Laporta pomyślał sobie o Neymarze a przypomniał ze nie ma kasy

0

@MarioVeB! Skąd wiesz ze on na niego liczył, gdyby liczył to by go nie sprzedali. Tyle w temacie. Miłej niedzieli

11

@MarioVeB! Niby dlaczego? On nic nie grał, jeśli będzie miał w atleti 29 bramek i kilka asyst to wtedy będziesz mógł gadać ze się ośmieszył na ten momemnt to dla mnie dobry ruch.

0

To co obstawiamy ile goli będzie miał na koniec sezonu?
4 miał w sevilli w tamtym roku to w tym będzie miał 6

1

Opóźnienie powrotu do gry o tydzień to tyle co nic, powinni stopniowo mu dawać z meczu na mecz coraz więcej minut i mieć go pod obserwacja. Miejmy nadzieje, ze kontuzja już się nie odnowi bo potrzebujemy konkretnych zawodników jak na lekarstwo

9

Nie wygrają ligi mistrzów.

7

Czekamy na powrót Fatiego, dzbana i Coutinho już w sumie gotowy, myśle, ze sportowo nie ucierpimy a finansowo napewno zbędny balast zrzucony.

0

@cyron1 słuchaj każdemu chyba zdarzyło się kogoś skrytykować, co innego powiedzieć ze zagrał kiepsko a co innego kląć i wyzywać. Ba Griezmanna sam gadałem, ze grał lipe przez trzy mecze No i w sumie nie jest mi go szkoda, jeśli wrócą inni i obędzie się bez kontuzji u nich to niczego nie straciliśmy

3

Oni już 15 lat tego larssona szukają a mogli zostawić po prostu Suareza

1

Nie chce mi się tych głupot czytać, niech w końcu ktoś z pomysłem siądzie i szrotu nie kupuje i to za ogromna kasę.

0

@SeWo77 Haha tego to się chyba nikt nie spodziewał

2

Polityka transferowa Barcelony to odchudzenie płac w klubie i tyle, mogli tylko postarać się wypożyczyć lepszego napastnika a nie luuka gdzie jest rezerwowym w sevilli

3

Jak to mówią grosz do grosza…

0

Griezmann to nawet na euro grał lipę przy takim składzie co miała Francja, niestety, ale cud jakiś musi się stać bo on nam zagwarantował 20 goli w sezonie

1

Co tu kombinować ze sterlingiem i gruezmannem do atleti, lepszy by był bezpośredni interes, a nie zniwu „tak jakby” wzmacniać rywala, ale jak na zle ten nieszczęsny grizz zaczął by w atleti grać. Pewnie nic nie wykombinują juz do końca dnia, jak nie mogli wykombinować przez 2 miesiące

0

Bakambu? Kurde …

4

Totalitaryzm w tym psg mocny

0

@LyFT on ledwo co zagrał ciężko cokolwiek powiedzieć, narzekamy na wszystkich, ale generalnie trzeba by było się zabrać za dyrekcje sportowa, to tam jest bałagan, każdy transfer jest chybiony

2

Jeśli chodzi o Emersona to raz, Koeman musiał dać zielone światło na sprzedaż, dwa Emerson zgodził się odejść, tak chcieli to tak będzie. Tez wolałbym na prawej Desta i Emersona bo by napędzali rywalizację, a jeśli Dest złapie kontuzje, to zostaje Roberto, który wctamtym roku tez miał kiepski okres. Morriby szkoda, ale skoro koleś jest łasy na kasę to szczęścia żadnego mu nie życzę w Lipsku. Oby wypchali jeszcze tego Pjanicia o to tylko proszę

2

Kombinują jak konie pod górę, zaraz wyjdzie, ze wybranie Laporty to był tak samo dobry pomysł co i Bartomeu

0

Znając życie to nic z tego się nie sprawdzi

4

Bartomeu powinien porządnie beknąć za to co narobił przez ostatnich kilka lat. Oby przez te dwa dni ktoś wziął bodaj tego Pjanicia.

3

Niech pójdzie na wypożyczenie i się ogrywa bo szkoda by się marnował

5

W lidze mistrzów z Francuzami, Anglikami, Niemcami, Brazylijczykami, Włochami sobie radził, a wy po jednym meczu twierdzicie, ze nie pogra Haha, ludzie on nie miał okresu przygotowawczego, a z tego co pamietam to tamten rok na początku również miał kiepsko i zaczął dopiero regularnie strzelać po nowym roku, zreszta początki w jego wykonaniu byly średnie. Nowy klub, nowe otoczenie, poczekajcie 3 miesiące i wtedy będziemy oceniać. Ja mu życzę dobrze.

1

W tamtym sezonie remisowaliśmy takie mecze bo było mnóstwo indywidualnych błędów. Co do Griezmanna niech zakasa rękawy bo początek sezonu ma mizerny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?