ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damian.09 tez czekam, ale narazie coś znać nie dają
0
Dali w Barcelonie lepsza kasę i już poleciał tutaj, tak samo jak miał się przenosić do nas a atleti poprawiło ofertę.
8
Najlepszy mecz Polski chyba pod wodza Sousy. A Hiszpania to już niestety nie to samo co 6-7 lat temu gdzie połowa składu to była Barca
3
Brawo dla Memfisa a co do Griezmanna to nie przerywajcie bo w tamtym sezonie było to samo ze w reprezentacji strzelał
A wrócił do klubu to trzy mecze zacinki. Zobaczymy co będzie grał w atleti
1
Laporta mrugnie oczkiem i powie „gerard nic się nie stało”
8
Ziarnem prawdy jest to ze Laporta pomyślał sobie o Neymarze a przypomniał ze nie ma kasy
0
@MarioVeB! Skąd wiesz ze on na niego liczył, gdyby liczył to by go nie sprzedali. Tyle w temacie. Miłej niedzieli
11
@MarioVeB! Niby dlaczego? On nic nie grał, jeśli będzie miał w atleti 29 bramek i kilka asyst to wtedy będziesz mógł gadać ze się ośmieszył na ten momemnt to dla mnie dobry ruch.
0
To co obstawiamy ile goli będzie miał na koniec sezonu?
4 miał w sevilli w tamtym roku to w tym będzie miał 6
1
Opóźnienie powrotu do gry o tydzień to tyle co nic, powinni stopniowo mu dawać z meczu na mecz coraz więcej minut i mieć go pod obserwacja. Miejmy nadzieje, ze kontuzja już się nie odnowi bo potrzebujemy konkretnych zawodników jak na lekarstwo
9
Nie wygrają ligi mistrzów.
7
Czekamy na powrót Fatiego, dzbana i Coutinho już w sumie gotowy, myśle, ze sportowo nie ucierpimy a finansowo napewno zbędny balast zrzucony.
0
@cyron1 słuchaj każdemu chyba zdarzyło się kogoś skrytykować, co innego powiedzieć ze zagrał kiepsko a co innego kląć i wyzywać. Ba Griezmanna sam gadałem, ze grał lipe przez trzy mecze No i w sumie nie jest mi go szkoda, jeśli wrócą inni i obędzie się bez kontuzji u nich to niczego nie straciliśmy
3
Oni już 15 lat tego larssona szukają a mogli zostawić po prostu Suareza
1
Nie chce mi się tych głupot czytać, niech w końcu ktoś z pomysłem siądzie i szrotu nie kupuje i to za ogromna kasę.
0
@SeWo77 Haha tego to się chyba nikt nie spodziewał
2
Polityka transferowa Barcelony to odchudzenie płac w klubie i tyle, mogli tylko postarać się wypożyczyć lepszego napastnika a nie luuka gdzie jest rezerwowym w sevilli
3
Jak to mówią grosz do grosza…
0
Griezmann to nawet na euro grał lipę przy takim składzie co miała Francja, niestety, ale cud jakiś musi się stać bo on nam zagwarantował 20 goli w sezonie
1
Co tu kombinować ze sterlingiem i gruezmannem do atleti, lepszy by był bezpośredni interes, a nie zniwu „tak jakby” wzmacniać rywala, ale jak na zle ten nieszczęsny grizz zaczął by w atleti grać. Pewnie nic nie wykombinują juz do końca dnia, jak nie mogli wykombinować przez 2 miesiące
0
Bakambu? Kurde …
4
Totalitaryzm w tym psg mocny
0
@LyFT on ledwo co zagrał ciężko cokolwiek powiedzieć, narzekamy na wszystkich, ale generalnie trzeba by było się zabrać za dyrekcje sportowa, to tam jest bałagan, każdy transfer jest chybiony
2
Jeśli chodzi o Emersona to raz, Koeman musiał dać zielone światło na sprzedaż, dwa Emerson zgodził się odejść, tak chcieli to tak będzie. Tez wolałbym na prawej Desta i Emersona bo by napędzali rywalizację, a jeśli Dest złapie kontuzje, to zostaje Roberto, który wctamtym roku tez miał kiepski okres. Morriby szkoda, ale skoro koleś jest łasy na kasę to szczęścia żadnego mu nie życzę w Lipsku. Oby wypchali jeszcze tego Pjanicia o to tylko proszę
2
Kombinują jak konie pod górę, zaraz wyjdzie, ze wybranie Laporty to był tak samo dobry pomysł co i Bartomeu
0
Znając życie to nic z tego się nie sprawdzi
4
Bartomeu powinien porządnie beknąć za to co narobił przez ostatnich kilka lat. Oby przez te dwa dni ktoś wziął bodaj tego Pjanicia.
3
Niech pójdzie na wypożyczenie i się ogrywa bo szkoda by się marnował
5
W lidze mistrzów z Francuzami, Anglikami, Niemcami, Brazylijczykami, Włochami sobie radził, a wy po jednym meczu twierdzicie, ze nie pogra Haha, ludzie on nie miał okresu przygotowawczego, a z tego co pamietam to tamten rok na początku również miał kiepsko i zaczął dopiero regularnie strzelać po nowym roku, zreszta początki w jego wykonaniu byly średnie. Nowy klub, nowe otoczenie, poczekajcie 3 miesiące i wtedy będziemy oceniać. Ja mu życzę dobrze.
1
W tamtym sezonie remisowaliśmy takie mecze bo było mnóstwo indywidualnych błędów. Co do Griezmanna niech zakasa rękawy bo początek sezonu ma mizerny