AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Całkowicie inna sytuacja xd
1
@Bareth_Gale Proces rozkładu zaczął się jeszcze jak byli w Unii. Później mimo wyjścia jechali polityką, którą Unia popiera i tak właśnie skończyli.
To właśnie robią lewicowe rządy.
0
@mkord Człowieku, trzeba po prostu wydatkować mądrzej. Jakoś wydajemy tyle co Turcja, a oni mają drugą największą armię w NATO...
3
@Dari0G Takiego dobrodziejstwa chce Unia również dla nas.
5
@Irmscher10 xd 200 mld rocznie na wojsko, ale nie damy rady bez SAFE. Wojna trwa od 4 lat, ale właśnie teraz putin jest u bram! Te pieniądze są potrzebne właśnie na już!!!
3
@norbi77 Ciekawe, że bronisz komunistę z PZPR
1
@Who_you_mam Faktycznie bez maski to gonił Mbappe xD
0
@clyde Odezwała się pani krystaliczna xd
1
@mekston Czemu wy zawsze macie tendencje do tego, że po jednym dobrym meczu od dawna piszecie, że ktoś się mylił?
Jeśli chodzi o Raphinhę to zeszły sezon miał kosmiczny, w tym wygląda słabiej i to jest fakt. Faro przesadza, ale aktualnie Raphinha jest w średniej formie i dwie bramki z karnego+ gol tego nie zmienia, no chyba, że się podniesie po tym meczu i taką formę utrzyma dłużej.
0
@Vurt Sprowadzimy jakiegoś napastnika. Ferran przynajmniej nie będzie zarabiać tyle co Mbappe jako rezerwowy.
0
@Vurt Tego sobie i wam życzę. To będzie oznaczało koniec kaleczenia pozycji nr. 9 w Barcy.
0
@norbi77 Ten Glapiński, który zwiększył zasoby złota Polski prawie trzykrotnie?
0
@jedrek7000 maszyna Gray z firmy Sasha robi świetne lody.
0
@Enerio jak kwotę skoro kończy mu się kontrakt? :)
4
@Kgorecki2500 Chyba źle zrozumieli "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego" xd
4
@BillyButcher Chad xd Chyba zaczadzony.
2
@fart A to wiadomo, jednak ci co chcieli robić reset z rosją teraz każdego wyzywają od ruskich onucy.
2
@Matheu12 I PiS i PO zaspały razem. Wojna (ta prawdziwa czytaj 2022) trwa już 4 lata, a wy teraz piszecie, że te środki są na już i teraz potrzebne. Na już i teraz były potrzebne 4 lata temu. Wspaniały zapłon macie.
Już 4 lata temu można było zacząć budować fabryki uzbrojenia to ważniejsze było pieprzenie o tym, że potrzebujemy np. aborcji na życzenie
0
@fart Może zaproponuje reset z rosją? A już to zrobił kiedyś xd
4
@Matheu12 Potrzeba wszystkiego na teraz xd To się obudziliście... Przypomnisz kiedy rosja napadła Ukrainę?
3
Hahaha w stylu realu, który przegrywał, bo nie chciał wygrać, ale jakby chciał to by wygrał.
Masakryczne słowa Laporty.
0
@Bykunn xd USA najpierw odcięło źródełko ropy z Wenezueli, osłabiając Chiny. Teraz kolejnego ich sojusznika zaatakowali, a wy to spłycacie do tego, że Izrael tak chciał xd
Chiny gospodarczo są potęgą i USA kamyczek po kamyczku kruszy ich gospodarkę uderzając w surowce, których potrzebują.
0
@Bykunn Co ty człowieku pier??? Naucz się czytać
0
@marcin62 przyzwoity poziom najlepiej opłacany napastnik w La Liga, który przegrywał Pichichi z Dovbykiem xd
Sam siebie podsumowałeś właśnie.
Naprawdę, gdyby Lewy nie był Polakiem to byście go na taczce wywozili, ale tylko że względu na narodowość ma tutaj względy.
0
@Rifek Jak nie rozumiesz, że np. chodzi o obligacje w złotówkach, a nie pożyczka w euro z niepewnym kursem to nwm.
Są sposoby na zrobienie długu w PLN, a nie euro.
4
@KrychaFCB Ktoś był pijany przy projektowaniu tego xD
0
@mekston No jakoś mi to zapadło w pamięć. Coś mu jednak z tym realem nie idzie za dobrze.
1
@FCB24 Bayern raczej nie zagwarantuje mu ciągłej gry. U nas ma na to większe szanse no i Barca to większa marka mimo problemów z hajsem.
1
@Tasde On chyba jeszcze w barwach PSG grając z realem robił Kariusa.
0
@MessiForeverTheBest Jest błędny, bo nigdzie nie wskazałem ciebie i totalnie nie miałem ciebie na myśli, a kilku innych użytkowników i jest to po prostu stwierdzenie faktu, po tym jak zareagowali w danej sytuacji.