0

@Jakchcesz Całkowicie inna sytuacja xd

1

@Bareth_Gale Proces rozkładu zaczął się jeszcze jak byli w Unii. Później mimo wyjścia jechali polityką, którą Unia popiera i tak właśnie skończyli.
To właśnie robią lewicowe rządy.

0

@mkord Człowieku, trzeba po prostu wydatkować mądrzej. Jakoś wydajemy tyle co Turcja, a oni mają drugą największą armię w NATO...

3

@Dari0G Takiego dobrodziejstwa chce Unia również dla nas.

5

@Irmscher10 xd 200 mld rocznie na wojsko, ale nie damy rady bez SAFE. Wojna trwa od 4 lat, ale właśnie teraz putin jest u bram! Te pieniądze są potrzebne właśnie na już!!!

3

@norbi77 Ciekawe, że bronisz komunistę z PZPR

1

@Who_you_mam Faktycznie bez maski to gonił Mbappe xD

0

@clyde Odezwała się pani krystaliczna xd

1

@mekston Czemu wy zawsze macie tendencje do tego, że po jednym dobrym meczu od dawna piszecie, że ktoś się mylił?

Jeśli chodzi o Raphinhę to zeszły sezon miał kosmiczny, w tym wygląda słabiej i to jest fakt. Faro przesadza, ale aktualnie Raphinha jest w średniej formie i dwie bramki z karnego+ gol tego nie zmienia, no chyba, że się podniesie po tym meczu i taką formę utrzyma dłużej.

0

@Vurt Sprowadzimy jakiegoś napastnika. Ferran przynajmniej nie będzie zarabiać tyle co Mbappe jako rezerwowy.

0

@Vurt Tego sobie i wam życzę. To będzie oznaczało koniec kaleczenia pozycji nr. 9 w Barcy.

0

@norbi77 Ten Glapiński, który zwiększył zasoby złota Polski prawie trzykrotnie?

0

@jedrek7000 maszyna Gray z firmy Sasha robi świetne lody.

0

@Enerio jak kwotę skoro kończy mu się kontrakt? :)

4

@Kgorecki2500 Chyba źle zrozumieli "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego" xd

4

@BillyButcher Chad xd Chyba zaczadzony.

2

@fart A to wiadomo, jednak ci co chcieli robić reset z rosją teraz każdego wyzywają od ruskich onucy.

2

@Matheu12 I PiS i PO zaspały razem. Wojna (ta prawdziwa czytaj 2022) trwa już 4 lata, a wy teraz piszecie, że te środki są na już i teraz potrzebne. Na już i teraz były potrzebne 4 lata temu. Wspaniały zapłon macie.
Już 4 lata temu można było zacząć budować fabryki uzbrojenia to ważniejsze było pieprzenie o tym, że potrzebujemy np. aborcji na życzenie

0

@fart Może zaproponuje reset z rosją? A już to zrobił kiedyś xd

4

@Matheu12 Potrzeba wszystkiego na teraz xd To się obudziliście... Przypomnisz kiedy rosja napadła Ukrainę?

3

Hahaha w stylu realu, który przegrywał, bo nie chciał wygrać, ale jakby chciał to by wygrał.

Masakryczne słowa Laporty.

0

@Bykunn xd USA najpierw odcięło źródełko ropy z Wenezueli, osłabiając Chiny. Teraz kolejnego ich sojusznika zaatakowali, a wy to spłycacie do tego, że Izrael tak chciał xd
Chiny gospodarczo są potęgą i USA kamyczek po kamyczku kruszy ich gospodarkę uderzając w surowce, których potrzebują.

0

@Bykunn Co ty człowieku pier??? Naucz się czytać

0

@marcin62 przyzwoity poziom najlepiej opłacany napastnik w La Liga, który przegrywał Pichichi z Dovbykiem xd
Sam siebie podsumowałeś właśnie.
Naprawdę, gdyby Lewy nie był Polakiem to byście go na taczce wywozili, ale tylko że względu na narodowość ma tutaj względy.

0

@Rifek Jak nie rozumiesz, że np. chodzi o obligacje w złotówkach, a nie pożyczka w euro z niepewnym kursem to nwm.
Są sposoby na zrobienie długu w PLN, a nie euro.

4

@KrychaFCB Ktoś był pijany przy projektowaniu tego xD

0

@mekston No jakoś mi to zapadło w pamięć. Coś mu jednak z tym realem nie idzie za dobrze.

1

@FCB24 Bayern raczej nie zagwarantuje mu ciągłej gry. U nas ma na to większe szanse no i Barca to większa marka mimo problemów z hajsem.

1

@Tasde On chyba jeszcze w barwach PSG grając z realem robił Kariusa.

0

@MessiForeverTheBest Jest błędny, bo nigdzie nie wskazałem ciebie i totalnie nie miałem ciebie na myśli, a kilku innych użytkowników i jest to po prostu stwierdzenie faktu, po tym jak zareagowali w danej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?