AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pride1899 Ja mam to samo zdanie o Roberto i De Jongu.
0
@matelkoveb Do grobu to dzisiaj wpadliśmy.
0
Dobrze, że graliśmy defensywnym ustawienie xD
0
@ricardo0705 Tak samo jak Bartomeu i jego przydupasy.
0
Setien OUT, Trzymać Puiga na ławie...
0
A De Jong gra dalej xd
0
@SamuraJack Roberto i De Jong są najsłabsi, Roberto już zszedł, De Jong drugi.
0
De Jong do zejścia.
0
Jest Roberto schodzi.
4
Ja nie wiem jakim imbecylem trzeba być, żeby czterech SPD w 4-4-2 wystawić. Setien OUT
0
@konrad1661 Co ma zrobić jak mamy beton w pomocy?
0
Po meczu. Masakra.
1
@neeed No zajebisty gracz Bayernu.
0
@NismoFCB I Fatiego
3
Ter Stegen masakra dzisiaj gra nogami.
1
Robert o ty klocu
0
Suarez Bosze...
2
ALABA FICHADO :D
2
Alaba jednak idzie do Barcy :D
4
Zaś beton w pomocy...
2
@AllBundy Pique mimo wszystko lepszy.
1
@AlexDark00 Dzięki za osiągnięcie celu :D
1
@socha Skucha, ale pozdrowień nie odwołuje :)
3
@socha Pozdrów babcie i dzięki za 1 zł ;D
35
Dawać polecenia, bo mi 10 brakuje do coca coli w żabce :D
0
@Maciek069 Ja nwm, że w Barcy tego nie wiedzą, ja bym na boisko już nie wychodził...
3
@HERORICH2 Chodzi bardziej, że Red BULL ;)
1
Madryt przegrał Corride :D
0
Jutro: Barcelona podpisuje kontrakt sponsorski z Red Bullem :V
4
@abram3k Negelsman za Setiena :V