1

@pride1899 Ja mam to samo zdanie o Roberto i De Jongu.

0

@matelkoveb Do grobu to dzisiaj wpadliśmy.

0

Dobrze, że graliśmy defensywnym ustawienie xD

0

@ricardo0705 Tak samo jak Bartomeu i jego przydupasy.

0

Setien OUT, Trzymać Puiga na ławie...

0

A De Jong gra dalej xd

0

@SamuraJack Roberto i De Jong są najsłabsi, Roberto już zszedł, De Jong drugi.

0

De Jong do zejścia.

0

Jest Roberto schodzi.

4

Ja nie wiem jakim imbecylem trzeba być, żeby czterech SPD w 4-4-2 wystawić. Setien OUT

0

@konrad1661 Co ma zrobić jak mamy beton w pomocy?

0

Po meczu. Masakra.

1

@neeed No zajebisty gracz Bayernu.

0

@NismoFCB I Fatiego

3

Ter Stegen masakra dzisiaj gra nogami.

1

Robert o ty klocu

0

Suarez Bosze...

2

ALABA FICHADO :D

2

Alaba jednak idzie do Barcy :D

4

Zaś beton w pomocy...

2

@AllBundy Pique mimo wszystko lepszy.

1

@AlexDark00 Dzięki za osiągnięcie celu :D

1

@socha Skucha, ale pozdrowień nie odwołuje :)

3

@socha Pozdrów babcie i dzięki za 1 zł ;D

35

Dawać polecenia, bo mi 10 brakuje do coca coli w żabce :D

0

@Maciek069 Ja nwm, że w Barcy tego nie wiedzą, ja bym na boisko już nie wychodził...

3

@HERORICH2 Chodzi bardziej, że Red BULL ;)

1

Madryt przegrał Corride :D

0

Jutro: Barcelona podpisuje kontrakt sponsorski z Red Bullem :V

4

@abram3k Negelsman za Setiena :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?