Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 Każdy popełnia grzechy XDD
0
@Karol145 Ja mu życzę rekordów strzeleckich bo jest kozakiem jako piłkarz ale też pustek w gablocie z pucharami XD
1
@robsesh Ja kolego zrozumiałem ;)
Choć nadal uważam, że jak można mieć syna co im kibicuje :P
1
@Stinger_ Napoli to jakieś nieporozumienie jest mają dobrą kadrę i styl gry pozwalający na swobodny awans a mimo to klapa. Conte musi nadrobić w Lidze bo mogą się wkurzyć
1
@Karol145 Kylian to jest ogólnie kozakiem jak mam być szczery, bo paradoksalnie każdy o tym wie, że tylko on ciągnie Real a mimo to nadal strzela bramki i jest dobry. Zawsze kluczowy i nie mają na niego patentu pomimo tego, że Real od lat gra tak samo XD
1
@Toretto Oby tak było i niech Barca poprawi swoją grę
Dobrej nocy ;)
5
@robsesh Jak można mieć syna który kibicuje Realowi ? XD
2
@A4ron Z tego co pamiętam jakieś 80% świata piłkarskiego krytykowało nowy format LM XD
W tym Ja XD
ale już w tamtym sezonie przepraszałem za swoją głupotę XD
0
@Stinger_ Marsylia mnie też rozczarowała Ale mieli też trudniejszy terminarz
0
@Toretto Tak nas zmietli że strzelili w ostatniej minucie
Mają szerszy skład to prawda ale jak się ogląda ich mecze to nie grają fenomenalnie a to, że w tamtym sezonie grali słabiej a potem zaskoczyli nie potwierdza że musi być tak i w tym sezonie
Jestem dobrej myśli po prostu. Z dwojga złego oczywiście lepiej trafić na Anglików
0
@D10SLEO Owszem ale nie są na tyle mocni by się ich jakoś mocno obawiać będzie to wyrównany dwumecz jeśli w ogóle z nimi zagramy. Jestem dobrej myśli
0
Wy tego PSG to się chyba obawiacie z tamtego sezonu XD
Patrzcie jak oni grają w tym ;)
Też grają padakę jak my więc domniemany dwumecz będzie ciekawszy
3
@Consigliere Ani PSG ani Newcastle ani My nie gramy dobrej piłki więc będzie to wyrównany dwumecz XD
0
@malypuzon Oliwa sprawiedliwa XD
0
Oby się nam tylko czkawką nie odbiło te śmianie z Realu ;)
Dobrej nocy
1
@Stinger_ Wiem wiem kolego ;)
Jestem nawet w stanie stwierdzić że nam się czkawką odbiję te śmianie z nich ;)
A co Villarrealu to mnie nigdy jakoś specjalnie ta drużyna nie przekonuje, ale fakt faktem nie spodziewałem się tylko 1 punktu
1
@tomek8756 Mój piękny Arsenal, po raz pierwszy chce by Barca tak grała XD
0
@Stinger_ Tak jak Polska w LKE :P XD
2
Bodo i Karabach to najwięksi wygrani (Patrząc na potencjał zespołu). Największe przegrywy to Napoli i Bilbao XD
Zaraz po Realu XD
0
@karci0 W tym jest znacznie gorzej i mniej pewnie
1
Patrzę na drabinkę i teraz się dopiero Liga Mistrzów zaczyna !
Ogarnąć musimy taktykę bo nam każdy strzela i jakoś to skorygować i będzie co ma być XD
0
@regatta52 Siatkówka ? Polska-USA mówi Ci coś ? :P
Siatkówka to sport przewrotny z resztą sportów się zgadzam
2
@Ryoumen Bodo ich zabiega jeśli się tylko nie osrają
1
Pierwsza wygrana Mou nad Realem i rzutem na taśme w top 24 ale mu ego wybuchnie XD
Niech chłop ma ;)
1
Biedny Real Biedna Marsylia XDD
Gol bramkarza XD
1
YESSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!
2
Benfica dawać jeszcze jedną i macie awans
0
Karabach brawo za awans !!!
11
I ta wrzawa na trybunach jak się dowiedzieli o Realu XDDD
0
Arsenal z Ałmatami traci w jednym meczu 50% swoich bramek XD