0

@Karol145 Każdy popełnia grzechy XDD

0

@Karol145 Ja mu życzę rekordów strzeleckich bo jest kozakiem jako piłkarz ale też pustek w gablocie z pucharami XD

1

@robsesh Ja kolego zrozumiałem ;)
Choć nadal uważam, że jak można mieć syna co im kibicuje :P

1

@Stinger_ Napoli to jakieś nieporozumienie jest mają dobrą kadrę i styl gry pozwalający na swobodny awans a mimo to klapa. Conte musi nadrobić w Lidze bo mogą się wkurzyć

1

@Karol145 Kylian to jest ogólnie kozakiem jak mam być szczery, bo paradoksalnie każdy o tym wie, że tylko on ciągnie Real a mimo to nadal strzela bramki i jest dobry. Zawsze kluczowy i nie mają na niego patentu pomimo tego, że Real od lat gra tak samo XD

1

@Toretto Oby tak było i niech Barca poprawi swoją grę
Dobrej nocy ;)

5

@robsesh Jak można mieć syna który kibicuje Realowi ? XD

2

@A4ron Z tego co pamiętam jakieś 80% świata piłkarskiego krytykowało nowy format LM XD
W tym Ja XD
ale już w tamtym sezonie przepraszałem za swoją głupotę XD

0

@Stinger_ Marsylia mnie też rozczarowała Ale mieli też trudniejszy terminarz

0

@Toretto Tak nas zmietli że strzelili w ostatniej minucie
Mają szerszy skład to prawda ale jak się ogląda ich mecze to nie grają fenomenalnie a to, że w tamtym sezonie grali słabiej a potem zaskoczyli nie potwierdza że musi być tak i w tym sezonie

Jestem dobrej myśli po prostu. Z dwojga złego oczywiście lepiej trafić na Anglików

0

@D10SLEO Owszem ale nie są na tyle mocni by się ich jakoś mocno obawiać będzie to wyrównany dwumecz jeśli w ogóle z nimi zagramy. Jestem dobrej myśli

0

Wy tego PSG to się chyba obawiacie z tamtego sezonu XD
Patrzcie jak oni grają w tym ;)
Też grają padakę jak my więc domniemany dwumecz będzie ciekawszy

3

@Consigliere Ani PSG ani Newcastle ani My nie gramy dobrej piłki więc będzie to wyrównany dwumecz XD

0

@malypuzon Oliwa sprawiedliwa XD

0

Oby się nam tylko czkawką nie odbiło te śmianie z Realu ;)
Dobrej nocy

1

@Stinger_ Wiem wiem kolego ;)
Jestem nawet w stanie stwierdzić że nam się czkawką odbiję te śmianie z nich ;)
A co Villarrealu to mnie nigdy jakoś specjalnie ta drużyna nie przekonuje, ale fakt faktem nie spodziewałem się tylko 1 punktu

1

@tomek8756 Mój piękny Arsenal, po raz pierwszy chce by Barca tak grała XD

0

@Stinger_ Tak jak Polska w LKE :P XD

2

Bodo i Karabach to najwięksi wygrani (Patrząc na potencjał zespołu). Największe przegrywy to Napoli i Bilbao XD
Zaraz po Realu XD

0

@karci0 W tym jest znacznie gorzej i mniej pewnie

1

Patrzę na drabinkę i teraz się dopiero Liga Mistrzów zaczyna !
Ogarnąć musimy taktykę bo nam każdy strzela i jakoś to skorygować i będzie co ma być XD

0

@regatta52 Siatkówka ? Polska-USA mówi Ci coś ? :P
Siatkówka to sport przewrotny z resztą sportów się zgadzam

2

@Ryoumen Bodo ich zabiega jeśli się tylko nie osrają

1

Pierwsza wygrana Mou nad Realem i rzutem na taśme w top 24 ale mu ego wybuchnie XD
Niech chłop ma ;)

1

Biedny Real Biedna Marsylia XDD
Gol bramkarza XD

1

YESSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!

2

Benfica dawać jeszcze jedną i macie awans

0

Karabach brawo za awans !!!

11

I ta wrzawa na trybunach jak się dowiedzieli o Realu XDDD

0

Arsenal z Ałmatami traci w jednym meczu 50% swoich bramek XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?