Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G Oby Jurgen tam nie zawitał bo ich jeszcze nie daj boże dobrze ustawi i będzie problem XD
0
@PiotrekAkReal Takiego Realu Jurgena Kloppa to bym się trochę obawiał XD
Oby tam nie trafił haha
0
@PiotrekAkReal Udostępnię Ci swój :P
2
@Jakchcesz Czy oni mają tam w Madrycie wewnątrz klubu podpisywaną pod jakąś groźbą umowę na bycie odklejonym ?
Dlaczego oni zawsze gadają głupoty (Piłkarze. trenerzy) XD Co ten Florek z nimi tam robi
3
@PiotrekAkReal Ja tam Cię nawet nie znam a jestem tutaj prawie codziennie :P
Siedź i pisz ale musisz szkalować Viniciusa! ;)
AA i daj ryzę papieru bo Laporta nie ma na czym kontraktu z Cancelo podpisać
5
Laporta po prostu zachlał pałę w Arabii i dopiero co wrócił i mu się komputer nie chcę odświeżyć i nie dosłał dokumentów
Zdarza się
1
@PiotrekAkReal Jak na prawdziwy hiszpański klub przystało XD
3
Real ma burdel w szatni i na boisku, a my mamy burdel w zarządzaniu XD
0
Jak ma przyjść jako odciążenie od 65minuty lub na słabszych rywali to spoko
0
@Virusk3 @Sinirsey Oo jednak byliśmy bliżej trzeciej xD
0
Jak dzisiaj gramy? Mamy większe szansę na trzecią bramkę?
Nie mogę oglądać meczu :(
8
Tęskno mi za prawdziwą piłką więc oglądam sobie tabele naszej rodzimej ekstraklasy
CO tam się odwala... Lider ma 5 remisów z rzędu, drugie miejsce ma 6 porażek. Punktów jak kot napłakał. Lider nad ostatnim miejscem ma raptem 11pkt przewagi XDD
Dżungla jakaś
0
@FcPortoFan1999 No to właśnie nie powinien ich wymieniać :P
0
@Toretto No koleś pechowy jest, ale mieliśmy go zwolnić i płacić mu karę za zerwanie kontraktu ?
2
@Pedri16Future Nie no z tą Arką to już przesadził :P
0
@tomek8756 Bez zaskoczenia, że baba ładniejsza od chłopa jest
0
@kubix05 75? Wygląda na sporo młodszego, ja bym mu dał tak z 60-62
0
@Eklerek Jak to pewnie ma tak łeb sprany, że aż szok XD
1
@karci0 Sam dobrze wiesz o co chodzi XD
Brońcie go dalej XD
6
@Kgorecki2500 Niech on się zajmie grą i treningami a nie pajacowaniem bo z zachowania zaczyna przypominać bardziej gracza Realu niż Talent z Barcelony ;P
0
@RosjaninBut WOW nie znałem go. Jak masz więcej historii to śmiało podsyłaj ;)
6
@michaleu Żeby tyle poświęcać dla jakiegoś instagramowego plastiku.... Eh te piłkarzyki XD
0
Raków bez Mareczka leje na papę RB Salzburg 1-0
Samograj
0
@FcPortoFan1999 Zmanipulował i wykorzystał dla swoich celów XD
3
@tarantino10 Gratulację, aż sam trafiłeś do gorących dyskusji ;)
0
@TR3YWAY Adama Traore z Brazylii XD
1
@JimMorrisonFCB Florek już ponoć nie ma cierpliwości XD
1
@JimMorrisonFCB Przebudzony z zimowego snu Rodrygo daję białym więcej niż Vini XD
Nie zdziwię się jak po sezonie pójdzie do innego klubu
0
Vini w 20 ostatnich spotkaniach dla Realu:
Bramki-3
Asysty-6
Ostatnia strzelona bramka przypada na dzień: 04.10.2025
Niesamowity piłkarz :P
0
Znacie może jakąś dobrą stronę z przyprawami ?
Zależy mi na dużym wyborze i jakości i przystępnej cenie