0

Panie Flick czas na zmiany, pora rozruszać te towarzystwo

0

Harry Kane w sztosie ! XD

0

@esem91 Zapisuje sobie ten komentarz XD
i jak wygramy to zobaczę co tutaj się będzie odwalać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jaro1279 A to ten GOAT który zniknął i nic nie gra od 3 miesięcy XDD ?

0

@robsesh Ja nie mówię stricte o LM tylko ogólnie

0

@aspr1me Tego się nie spodziewałem.... To co on robi na boisku ? XD

4

Mamy wyraźny kryzys i nasza gra może irytować, jesteśmy biedni toteż transferów wielkich się nie spodziewajmy, jest co jest. Nadal jesteśmy wielką Barceloną i mamy utalentowanych piłkarzy. Jak mieliśmy 11 meczów z rzędu bez porażki to niektórzy tutaj już wręczali nam tytuł
tymczasem: Mamy punkt przewagi nad Realem który też jest w kryzysie i działa u niego tylko efekt nowej miotły. W LM walczymy do końca o top8. ALE jako wierny fan Barcy wiem, że się ogarniemy i wrócimy na dobre tory pomimo wad jakie nasz skład nam dostarcza ;)
cytując klasyka: Coco Jambo i do przodu!!
VeB !!!

0

Brak jednego zawodnika w drużynie względem poprzedniego sezonu i jest dramat. Wydaje mi się, że zaliczyliśmy spory regres biorąc pod uwagę poprzednią kampanię

0

@LukaszFan Krytykują dosłownie wszystko byle by tylko z siebie coś wylać XD

0

@Vegeta88 Poziom z roku na rok spada, najgorzej że wśród weteranów tej strony a nie dzieciaków XD

8

Się sracie o tego Lewego a jak załaduję bramkę lub dwie to znów go będziecie wychwalać pod niebiosa XDDD

1

@partymaker Ale jest młody i piekielnie utalentowany i może 1-2 sezony to poprawić

0

@pride1899 11 Milionerów przegrywa mecz. Na kij się wkurzać. Nie wpłyniesz na to sprzed telewizora

2

Ale wy narzekacie na siłę XD
Weźcie sobie piwo walnijcie na rozluźnienie XD
Edit: Przegrywamy bo przeciwnik nie podkłada się nam na starcie tak jak każdy by tego chciał :P

2

Ciekawe czy Vini zgaśnie znów na 3 miesiące po jednym dobrym meczu XD

2

Ale Madryćwoki urosną w piórka po tej wygranej XD

0

Girona bierze ile % pensji Mareczka ?

0

Oby Inter dzisiaj z porażką a BVB i Totki na remis wtedy robimy wjazd do top8

2

Się tak czepiacie tego Dro a chłop zagrał 15min w sezonie xD
Konkurencja duża nie ma gdzie grać
Szkoda że nie wypożyczanie no ale życie

2

@Safrani A propos tego zwrotu "psiecko" itd itp. Ostatnio miałem spotkanie ze znajomymi i się za głowę złapałem jak bardzo wymyślają by tylko nie mieć dzieci XD
Nie chcesz dzieci- Spoko koniec tematu

Całują ubierają tulą te zwierzęta widać gołym okiem że im odwala XD
Ubieranie psa w ciuchy w spidermana czy innego stitcha, traktowanie go jak jakąś zabawkę... chore
Jakieś marginalizowanie posiadania dzieci weszło na rejony i stwierdziłem, że będę się ewakuował z tego festiwalu crindżu

1

@kuz Jednak szkoda troszkę że Polak rodak nie gra

0

@barteq Mieli od cholery czasu by Naród nauczyć podstaw obrony. Od szkół po wszystko inne

0

@Torion2007 Nie z tymi gwiazdkami i chłopczykami co tam ma. Im to jest potrzebny trener z Topu z autorytetem i ostrą gadką co wypieprzy paru na ławkę i paru z klubu i zrobi rewolucję. ALE.... Perez na to nie pozwoli bo by wyszło, że to jego burdel ktoś musi za niego sprzątać.
Tam jest Ego od prezesa po zwykłego rezerwowego grającego ogony XD
Klub porażka tak jak ich historia
U nas rządzi piłka nożna (Jeszcze) A u nich mamy świetny przykład tego jak rządzi tam kasa i wszystko inne oprócz pasji do piłki

0

@Bernard777 40 lat zmarnowaliśmy na naukę podstaw bezpieczeństwa to będą nam teraz spamić tym pocztą XD
Świetne rozwiązanie XDD

0

@Filipem @Tasde O tym właśnie mówię Panowie ;)

0

@JanuszKorwinMikke Myślę Rambo widzę Sylwka przed oczami, z Rockym tak nie mam na pierwszy rzut. Obie postacie są kultowe ale jednak Rambo to jest to co postawiło pomnik za życia Stallonowi

0

Pojawiła się dziś grafika podsumowująca pierwsze rozegrane mecze przez Flicka oraz przez Alonso ukazujące te same staty, sugerujące to, że Real się pośpieszył z decyzją (Walić to, że zadecydował Xabi).... No i ogólnie wszystko fajnie tylko, że Barca od pierwszych spotkań Flicka zaczęła grać zupełnie inaczej i aż chciało się na to patrzeć a Real? Od nie wiem.... Czasów łysego Zidana gra DOKŁADNIE TAK SAMO. NIC zero innowacji czy też pomysłu. Więc ich problemem są oni sami a nie trenerzy XD

0

@Dari0G Klopp to jednak najwyższa półka światowa

1

@JanuszKorwinMikke To jak chcą oni zdobyć 16 Lige Mistrzuff ?
Trza zapindalać co oni sobie myślą XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?